Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 4 z 242   [ Příspěvků: 2420 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 242  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Stavíme,kupujeme a rekonstrukce RD
PříspěvekNapsal: sob 20. čer 2009 12:53:47 
Denča píše:
Leni tak ten je krásněj.Ani se nedivím že nechceš odejí,ale když už máte tak hezkej domeček tak proč odcházet?

Když my jsme takoví věční kutilové a když není do čeho píchnout, tak začnem znova :haha: Chybí nám dvougaráž, centrální vysavač, ostrůvek v kuchyni..., samé hlouposti, celá já :hihi:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stavíme,kupujeme a rekonstrukce RD
PříspěvekNapsal: sob 20. čer 2009 12:55:18 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: pon 02. úno 2009 11:20:45
Příspěvky: 730
Bydliště: Prostějov
:haha: Tak tojo.hlavně ta garáž pro mnžu a pro tebe ten ostrůvek co?


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stavíme,kupujeme a rekonstrukce RD
PříspěvekNapsal: sob 20. čer 2009 12:57:18 
Tak tak... A koupelnu jako součást ložnice i se šatnou, extra koupelnu pro děti, větší prádelnu, vyhřívanou zámkovku u garáže, abychom nemuseli hrabat sníh jak šílení.... :noa:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stavíme,kupujeme a rekonstrukce RD
PříspěvekNapsal: sob 20. čer 2009 12:58:37 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: pon 02. úno 2009 11:20:45
Příspěvky: 730
Bydliště: Prostějov
njn ted se toho najde co by bylo ještě potřeba.To je vždycky tak


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stavíme,kupujeme a rekonstrukce RD
PříspěvekNapsal: sob 20. čer 2009 13:01:00 
Ono na vesnice je nejdůležitější soused, jak je to hňup,který bazíruje na půl metru trávy ,,tak má člověk otrávené bydlení. Oni děcka mají z jedné str klid a ze zadu též,,,je tam obilí je to krása jak šumí a vlní se ,,loni tam bylo něco jiného zase. A mohou přijet i ze zadu. Tak je toOK. Jinak bych se bála. Ale mají ty bez.skla v oknách ,můj syn je akorátní ,no snobík...ale je to fajn.Akorát se mi líbí fran. okna a přímo na terasu ,,,kde jsou solitery a různé keramické předměty,,,a jasně zastřešený bazén ,,jéjej to je věc. :mejdan:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stavíme,kupujeme a rekonstrukce RD
PříspěvekNapsal: sob 20. čer 2009 13:04:22 
Lenička píše:
Tak tak... A koupelnu jako součást ložnice i se šatnou, extra koupelnu pro děti, větší prádelnu, vyhřívanou zámkovku u garáže, abychom nemuseli hrabat sníh jak šílení.... :noa:

jasně,jak jsou prašulky tak je to super a fantazie nezbytná


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stavíme,kupujeme a rekonstrukce RD
PříspěvekNapsal: sob 20. čer 2009 13:14:03 
Leni co máš s tím kuchyňským ostrůvkem? :hihi:A ten můj chce terasu z obyváku tak plánují a už je z toho nervní..Takže to chtějí podle sebe ,,jak to kupovali tak je jasné,že byli uchvácení a postupně vymýšlejí :mrkni:Proto chtějí nový ,,podle svých představ :tyty:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stavíme,kupujeme a rekonstrukce RD
PříspěvekNapsal: sob 20. čer 2009 13:31:06 
Aktivní pisatel/ka
Aktivní pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: stř 29. dub 2009 18:11:58
Příspěvky: 172
Bydliště: 15 minut do Prostějova a 30 minut do Brna
bezpecnostni plastaky bych si nikdy nedala :( vim, jak se dovnitr dostat jeste rychleji a jednoduseji, nez s normalnimi okny, tak vim, ze jsou v podstate zbytecna, kdz jsem si tkovouhle informaci dokazala na netu najit ja, tak zlodeji urcite tke a ulehcovat jim praci fakt nebudu, je to otazka 10s a clovek je za bezpecnostnim a ani si neublizi :hruza: a znamy, co delal ve firme na plastaky mi to potvrdil, ale ze klienti si mysli, ze maji bezpecnostni a radi si za ne priplati...... :yes:
jinak tema se zakladalo na mou prosbu a ja byla vcera po zkousce, sla jsem si lehnout a prisla o vsechny fotecky :cry2: ale bri ten, co jsi ukazovala fotecku bych brala hnedka, je to tam fakt krasny a ta zahradka s potuckem!


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stavíme,kupujeme a rekonstrukce RD
PříspěvekNapsal: sob 20. čer 2009 13:38:34 
nemají bezpeč.plastáky :hihi:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stavíme,kupujeme a rekonstrukce RD
PříspěvekNapsal: sob 20. čer 2009 13:40:34 
zlatkaz píše:
bezpecnostni plastaky bych si nikdy nedala :( vim, jak se dovnitr dostat jeste rychleji a jednoduseji, nez s normalnimi okny, tak vim, ze jsou v podstate zbytecna, kdz jsem si tkovouhle informaci dokazala na netu najit ja, tak zlodeji urcite tke a ulehcovat jim praci fakt nebudu, je to otazka 10s a clovek je za bezpecnostnim a ani si neublizi :hruza: a znamy, co delal ve firme na plastaky mi to potvrdil, ale ze klienti si mysli, ze maji bezpecnostni a radi si za ne priplati...... :yes:
jinak tema se zakladalo na mou prosbu a ja byla vcera po zkousce, sla jsem si lehnout a prisla o vsechny fotecky :cry2: ale bri ten, co jsi ukazovala fotecku bych brala hnedka, je to tam fakt krasny a ta zahradka s potuckem!

,,je to krása,chybí jen kozičky a jiní drobečkové


Nahoru
  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 4 z 242   [ Příspěvků: 2420 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 242  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz