Změnit velikost textu

Pravidla fóra


Moderátorem fóra je SWIST :)



Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 5   [ Příspěvků: 50 ]
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: sterilizace masa, pomazánek atd. - na dovolenou :-)
PříspěvekNapsal: pon 13. črc 2009 13:54:27 
Aktivní pisatel/ka
Aktivní pisatel/ka

Registrován: stř 13. kvě 2009 14:40:21
Příspěvky: 105
:bye: hodně se stydím :hihi: ale dosud jsem nezavařovala jídlo na žádnou dovolenou...letos 29. 7. odjíždíme do Chorvatska - už asi po 15té a když jsme na místě a já cítím z jiných balkónů pečené masíčko, omáčky atd., tak pomalu slintám, máte se sterilováním někdo zkušenosti?


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: sterilizace masa, pomazánek atd. - na dovolenou :-)
PříspěvekNapsal: pon 13. črc 2009 15:14:28 
saturnin

jakékoliv vařené jídlo...omáčky běžně zahuštěné i smetanové dáš horké do sklenic,zavřeš a na půl hodiny do hrnce s vodou vařit,pak sklenice nechat vystydnout a hotovo.
pečené maso...nacpeš horké do sklenic a zase půl hodiny do hrnce vařit.
Vyzkoušeno dvouletou praxí...vydrží jako konzerva.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: sterilizace masa, pomazánek atd. - na dovolenou :-)
PříspěvekNapsal: pon 13. črc 2009 19:42:36 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: stř 26. lis 2008 8:59:05
Příspěvky: 1251
Bydliště: Znojmo
Já to zavařuji každý rok i na letní dovču i na hory jako Danča a zatím vše OK.Příští týden taky začnu já to jen zahuštuji až to ohřívám.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: sterilizace masa, pomazánek atd. - na dovolenou :-)
PříspěvekNapsal: úte 14. črc 2009 11:06:40 
Nikky

normálně zavařuju i svíčkovou,zahuštěnou a smetanovou třeba.Prostě hotové jídlo nacpeš do sklenice a půl hodiny do hrnce s vodou,teploměr nemám,voda mi normálně bublá...
Hovězí polévku,ale bez nudlí,slepičí polévku,zavařila jsem fakt už kde co a je to v pohodě.
I třeba kuřecí maso se zeleninou jako "Čínu" ... prostě zavařím kde co a manža si to bere do práce.
Ale do Chorvatska bych jídlo vůbec netahala :dummy: na co?Tam všechno prodávají a třeba příkladně kuřata jsou tam levnější jak u nás i grillovaná.V pohodě se dá jíst i po hospodách,ty porce tam stačí i mojí "rozežrané" rodince.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Zavařování...
PříspěvekNapsal: stř 08. čer 2011 9:59:00 
hledala jsem ...kolik cukru do nálevu na třešně a našla toto http://www.toprecepty.cz/recept/1727-tr ... ne-troube/ zkusím to v té troubě,snad vše nepraskne :biggrin:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zavařování...
PříspěvekNapsal: stř 08. čer 2011 10:55:09 
Spisovatel/ka
Spisovatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: pon 24. lis 2008 14:51:15
Příspěvky: 530
Bydliště: nedaleko Ostravy
Já zavařuji v klasickém zavařováku. jednou jsem to zkoušela v troubě a 1/3 mi nechytla. Jinak zavařuji ovoce - třešně, jahůdky, hruštičky, broskvičky..........to máme moc rádi.
a také jsem před 2 lety objevila recept na červený rybíz alá brusinky(těch spotebujeme také hodně) a už musím zvýšit dávku z 1 kg na 2 kg.
také jsem zkoušla Bříškovy"ďabelské tousty" a letos je udělám znova :yes:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zavařování...
PříspěvekNapsal: stř 08. čer 2011 11:40:10 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: stř 05. srp 2009 10:19:07
Příspěvky: 883
Bydliště: Prostějov
Kuchařinky potřebuju vědět jak se zavařují hotová jídla.Potřebuju to na dovolenou a nikdy jsem to nedělala.Takže CO VŠE ZAVAŘUJETE?JAK DLOUHO A V ČEM ZAVAŘUJETE?
Bříško kdyžtak mě odtrhni a udělej jiné téma,nevěděla jsem jestli ti to mám dát sem. :love1:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zavařování...
PříspěvekNapsal: stř 08. čer 2011 14:31:11 
Bany...však je to taky zavařování a zase se sem toho tolik nenapíše,aby muselo být všechno zvlášť :biggrin: ...necháme to na sw...když bude chtít,ať si to roztřídí :hihi:
Já zavařuji veškeré omáčky dohromady s masem,ale bez kosti....i pečené masíčko si můžeš zavařit...taky bez kostí....zavařuji to asi na 80°C...aby to jen mírně probublávalo v nějakém hrnci,do kterého na dno dávám hadr,aby to neprasklo...nechávám to tam asi 1hod,ale xx...tu jednou psala,že všechno zavařuje jen 30 min,že to stačí....Potom sklenice otočím dnem vzhůru a nechám do druhého dne.Jednou jsem tak nechala otočené marmelády a jak to zhoustlo,měla jsem pak dole vzduchoprázdný prostor :hihi: .....i polévky tak zavařuji...Vodu mám v tom hrnci asi do 3/4 sklenic...někdy do půlky :biggrin:
Ještě dodatek...na FB jsem dala zavařování řízků :hihi:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zavařování...
PříspěvekNapsal: stř 08. čer 2011 14:37:17 
suru píše:
jednou jsem to zkoušela v troubě a 1/3 mi nechytla

tak to ani zkoušet nebudu a udělám to na sporáku....na plynovém jsem to dříve taky dělala v zavařovacím hrnci,ale tady na té sklokeramice to asi nepůjde...


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zavařování...
PříspěvekNapsal: stř 08. čer 2011 19:23:36 
Superdrbna ;)
Superdrbna ;)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 23. zář 2009 18:48:28
Příspěvky: 3219
Bydliště: karlovarský kraj
Bany zavařuju všechno :chihihi: , udělám hotové jídlo tak, aby maso nebylo úplně měkké , třeba guláš, kuře na paprice (bez šlehačky, tu dám až na místě, i když sousedka vždy dělá i se šlehačkou a nikdy se s tím nic nestalo), naliju horké do sklenic, utřu dosucha kraj sklenice, zavíčkuju a dám do jakéhokoli hrnce, na dno utěrku, vodu po hrdlo lahnve a vařím do bodu varu, pak stahnu a udržuju tak na 100 st a vařím - kuřecí hodku a hovězí hodku a půl. Zavařuju i vepřovou pečeni atd


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 5   [ Příspěvků: 50 ]
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz