Změnit velikost textu
Právě je čtv 28. bře 2024 23:10:01


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 4   [ Příspěvků: 36 ]
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Samota o Vanocich
PříspěvekNapsal: ned 06. pro 2009 2:36:11 
Aktivní pisatel/ka
Aktivní pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: ned 19. dub 2009 17:59:36
Příspěvky: 127
Bydliště: Praha
Tak to musim zatukat, tuk, tuk - kdo tam? Ne, letos se mi to vyhlo jen tak tak, ze nebudu o Vanocich sama. Partner mel byt na praci v Angole,ale nastesti poleti az v lednu.
Sice mam rodinu,ale taky dost zvirat. A Vanoce s rodinou nikdy nebyli takovy, ktery bych si rada pamatovala. Zvirata bych nemohla nechat samotny a ani mozna nechci.
Rada bych se zeptala - jestli se vam to nekdy stalo, ze jste byli sami. A jak byste si takovy Vanoce uzili, aby se tam nevyskytoval smutek. S prateli je to tezky, vetsinou ma kazdy nekoho z rodiny...
Sice se mi to vyhlo, jak rikam,ale nevim, jak to bude treba pristi rok.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Samota o Vanocich
PříspěvekNapsal: ned 06. pro 2009 12:21:10 
zakladatel
zakladatel

Registrován: ned 23. lis 2008 0:04:20
Příspěvky: 75
Bydliště: Hanácká rovina - s Borůvkou :)
JUDr.tyweee píše:
Tak to musim zatukat, tuk, tuk - kdo tam? Ne, letos se mi to vyhlo jen tak tak, ze nebudu o Vanocich sama. Partner mel byt na praci v Angole,ale nastesti poleti az v lednu.
Sice mam rodinu,ale taky dost zvirat. A Vanoce s rodinou nikdy nebyli takovy, ktery bych si rada pamatovala. Zvirata bych nemohla nechat samotny a ani mozna nechci.
Rada bych se zeptala - jestli se vam to nekdy stalo, ze jste byli sami. A jak byste si takovy Vanoce uzili, aby se tam nevyskytoval smutek. S prateli je to tezky, vetsinou ma kazdy nekoho z rodiny...
Sice se mi to vyhlo, jak rikam,ale nevim, jak to bude treba pristi rok.

žeby si přečetl ten vzkaz od Ježíška ? :potlesk:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Samota o Vanocich
PříspěvekNapsal: ned 06. pro 2009 12:26:15 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: úte 10. lis 2009 11:28:14
Příspěvky: 1465
Bydliště: 100 v ježatá
JUDr.tyweee píše:
Partner mel byt na praci v Angole,ale nastesti poleti az v lednu.
Sice mam rodinu,ale taky dost zvirat.
Tak to gratuluji a doufám že zarazíte na návštěvu :love2: Koukám že napsat přání se občas vyplatí :bye:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Samota o Vanocich
PříspěvekNapsal: ned 06. pro 2009 14:44:29 
catman píše:
JUDr.tyweee píše:
Tak to musim zatukat, tuk, tuk - kdo tam? Ne, letos se mi to vyhlo jen tak tak, ze nebudu o Vanocich sama. Partner mel byt na praci v Angole,ale nastesti poleti az v lednu.
Sice mam rodinu,ale taky dost zvirat. A Vanoce s rodinou nikdy nebyli takovy, ktery bych si rada pamatovala. Zvirata bych nemohla nechat samotny a ani mozna nechci.
Rada bych se zeptala - jestli se vam to nekdy stalo, ze jste byli sami. A jak byste si takovy Vanoce uzili, aby se tam nevyskytoval smutek. S prateli je to tezky, vetsinou ma kazdy nekoho z rodiny...
Sice se mi to vyhlo, jak rikam,ale nevim, jak to bude treba pristi rok.

žeby si přečetl ten vzkaz od Ježíška ? :potlesk:

jak jsem byla sama,tak mi to nevadilo ....byla jsem sice mladší a dokonce jsem byla šťastná že jsem sama


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Samota o Vanocich
PříspěvekNapsal: ned 06. pro 2009 16:34:31 
Začínající pisatel/ka
Začínající pisatel/ka

Registrován: pát 09. říj 2009 19:11:22
Příspěvky: 15
Já sama nikdy nebyla, ale dokážu si představit, že to může být i docela fajn , rozsvícený stromeček k tomu se dívat na pohádky, nebo poslouchat v rádiu koledy, dát si něco dobrého, vínko...prostě relax...nemyslím si, že by to muselo být až tak špatný...ale nevím, třeba by to na mě spadlo a cítila bych se osaměle...


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Samota o Vanocich
PříspěvekNapsal: ned 06. pro 2009 21:52:23 
Aktivní pisatel/ka
Aktivní pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: ned 19. dub 2009 17:59:36
Příspěvky: 127
Bydliště: Praha
Catman: nene, on si ho jeste neprecetl. Ale mozna jeho sefova, ktera ho posila pryc az v lednu:)

heelska: jako k vam domu? :hihi:

Jinak ja uz jednu byla. Den pred Stedrym dnem jsme se chytli s ex a pak jsem byla tri dny v prace a radeji jsem sla spat k babicce, ktera byla u rodicu. Nemela ani vyzdobu a vse jsem zaspala.
Na Vanoce s ex jsem se chytala casto a az ted si asi uvedomuji proc - protoze jsem mu prachsproste zavidela to,co mel s rodici a brachou. Pravy Vanoce - proste zadny hadky, masky, nic predstiraneho. Cely svatky plny pohody.
U nas to bylo takovy na nic - bylo citit to, ze se kazdy snazi, aby se nepohadal a cim vic se snazili, tim bylo vetsi dusno, az nekdo proste bouchl.
Jako nejstarsi bratr, ktery odesel, ze vlastne Vanoce nema rad a pak to bylo jako lavina.

A abych se priznala, tak me spis bavi ta doba pred Vanoci, kdy si zdobite, kupujete, balite darky a tak... Pak prijde onen den, ktery trva max. 24 hodin a pak je po vsem. Tyden se cpeme, koukame na pohadky. Pak prijde povinne veseli v podobe Silvestra - ozerem si cumacky a je dalsi rok, kdy jak vic, nez pul roku jde nase vyplata na dane, pojisteni, atd...

Kurna, si rikam celou dobu, ze jsem realista, ale nekdy mam pocit, ze jsem negativni :hihi: :hihi:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Samota o Vanocich
PříspěvekNapsal: sob 12. pro 2009 19:27:40 
Začínající pisatel/ka
Začínající pisatel/ka

Registrován: ned 25. říj 2009 19:36:47
Příspěvky: 30
Bydliště: Praha
ziju sama, ale na Stedry den jsem sama nikdy nebyla - jezdim k rodicum. Uz jsme sice zbyli u stolu jen tri, ale mam vanoce rada. Zadny stres si nedelam, nejake uklidy neresim, nestihnu mit naklizeno? Tak nestihnu, nic se nestane. To radsi jedu k nasim driv, abych mamce pomohla s vanockou a kouknem na pohadky, otevrem si vinko...., proste pohoda. Ale nezapiram, ze bych uz taky rada oslavila vanoce s nejakym chlapem, ale porad ne a na nejakyho poradnyho potkat :noa:
Byla jsem ale uz parkrat sama na Silvestra, to je ale lepsi jit proste spat a nic neresit, ono pak cloveku prijde v 00:00 lito, ze si nema s kym tuknout a poprat vse nej....


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Samota o Vanocich
PříspěvekNapsal: ned 27. pro 2009 11:15:14 
Mírně aktivní pisatel/ka
Mírně aktivní pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: pát 25. pro 2009 11:47:15
Příspěvky: 53
Bydliště: Praha
Nedovedu si představit, být o Vánocích sama. Nikdo by neměl být sám. Silvestr neřešim, ten bych klidně zaspala.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Samota o Vanocich
PříspěvekNapsal: čtv 31. pro 2009 15:55:11 
Začínající pisatel/ka
Začínající pisatel/ka

Registrován: ned 25. říj 2009 19:36:47
Příspěvky: 30
Bydliště: Praha
ja Silvestra zaspim sama i tenhle rok. Ale stve me to,moc :(


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Samota o Vanocich
PříspěvekNapsal: pát 12. lis 2010 9:38:10 
Aktivní pisatel/ka
Aktivní pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: ned 19. dub 2009 17:59:36
Příspěvky: 127
Bydliště: Praha
Tak minuly rok me to minulo, ze nebudu sama a letos me to uz nemine a jeste budu 200km od mami a spol. A coz - zavru se u TV, kolem zvirata a budeme spolu cucet .tleskam: :Bleble:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 4   [ Příspěvků: 36 ]
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz