Změnit velikost textu
Právě je čtv 28. bře 2024 16:39:08


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 9   [ Příspěvků: 88 ]
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Vánoční atmosféra
PříspěvekNapsal: pon 30. lis 2009 22:53:16 
zakladatel
zakladatel

Registrován: ned 23. lis 2008 0:04:20
Příspěvky: 75
Bydliště: Hanácká rovina - s Borůvkou :)
u nás každoročně se kenají vánoční trhy... nejraději mám boudu se svařákem a stánek s bramboráky... V 3cm vrstvě oleje plave tlustá hmota, která se za pár minut mění na pochoutku a tou pak vyplním břišní dutinu zmrzlého těla :P . Bramboráky mám rád a v té zimě chutnají nejlépe, bo zahřejou :yes:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vánoční atmosféra
PříspěvekNapsal: pon 30. lis 2009 23:10:27 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. led 2009 15:42:12
Příspěvky: 1891
U nas v Brne je to hlava na hlave, raj pro kapsare a levy lidi, kteri v te hromade lidi popiji ten svarak a cas od casu nekomu poliji bundu.... Ale chodim tam pro kastany, ty jsou fajn


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vánoční atmosféra
PříspěvekNapsal: úte 01. pro 2009 1:13:56 
Aktivní pisatel/ka
Aktivní pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: úte 22. zář 2009 15:43:51
Příspěvky: 146
Bydliště: Pardubice
Vánoční trhy jsou paráda:-) Sice je tam víc a víc stánakřů co bych vyrazila, moc se tam nehodí a chtěj si jen přivydělat nějakou kačku když je příležitost, ale na některé je radost pokoukat:-) Hlavně ty vůůůůůně co se tam linou, hmmm... miluju Vánoce!!!! :hihi:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vánoční atmosféra
PříspěvekNapsal: úte 01. pro 2009 7:39:03 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: pon 20. dub 2009 22:19:54
Příspěvky: 1337
Bydliště: Královéhradecký kraj
Pohádky, návštěvy příbuzných a přátel...výlet do přírody dle počasí i lyžovačka :cool:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vánoční atmosféra
PříspěvekNapsal: úte 01. pro 2009 9:21:51 
Keliška
Keliška
Uživatelský avatar

Registrován: úte 12. kvě 2009 21:37:51
Příspěvky: 727
Bydliště: Středočeský kraj - Čáslavsko
Vánoce mě nedostanou!!!
Nepeču, nešílím z úklidu, nejsem pr.a.se a uklízím celý rok, nevím proč bych musela teď dřít. Nenakupuju hory jídla a nesmyslů...no to už jsem nějaký ten rok zpět vlastně taky nedělala, ale teď je to opravdu striktní. Nenechám se od nikoho do ničeho natlačit..nechci to já a basta..chceš to Ty?...tak si to udělej...Žádné obrdary předary! A žádné výčitky z toho...Mám to v paži! A nebudu se tím stresovat ani kvůli rodině ne, už jsem to i oznámila, myslím, že naše vztahy jsou natolik silné a radostné, že je nepřetrhá absence kopců jídla a cukroví na stole a absence obrdarů pod stromečkem. Všichni víme, že o tom Ty Vánoce přece nejsou, a doposovad všichni kolem šíleli...Ne, na vánoce si dám jako každý den ráno k snídani celozrnný nebo žitný chléb, max. vánočku, koupenou u pekaře. Oběd bude, večeře bude, Projít se půjdu jako každý den, s čubinou po lese. Podívám se na pohádku, zapálím svíčky, uvařím čaj.
Dvacátého čtvrtého po 24 hod bude po všem a zase všední den...no jasný..tak to je...
Okolí se mi diví, že neoslavuji svátky s patřičnou...ovací? Tak ať se diví...Přítel se těší na tu svou jednu klobásku a na řízek z kapra a na to jak se půjdeme projít. Syn na tu klobásku, na nějaký ten metal klůcek :hihi: a zbytek neřeší taky nijak extra...takže pohoda.
S našima už je to horší, ale jak jsem psala, neřeším to, nechci péct, a honit se kolem plotny, pokud mamka ano, ať si to udělá, ale já pomáhat nebudu a prvně, doufám, nebudu mít výčitky, že nepomáhám a nechám ji v tom. Každý svého štěstí strůjce..Řekla, jsem jí, že kvůli nám nemusí a táta? Ten má cukrovku jako pr.a.se...takže by ani neměl. Brácha ten je taky mimo hru...díky své diagnoze..takže...


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vánoční atmosféra
PříspěvekNapsal: úte 01. pro 2009 9:22:08 
Keliška
Keliška
Uživatelský avatar

Registrován: úte 12. kvě 2009 21:37:51
Příspěvky: 727
Bydliště: Středočeský kraj - Čáslavsko
A atmosféra jako taková?
Vůně jehličí a vánočních svíček, vůně z arolampy, pečené jablíčko s medem. Rozinky. Svařáček. Teploučko, otevřená kniha pod lampou, večerní film s rodinou, dopolední pohádka, odpolední procházka v lese. Posezení s přáteli, každý den návštěva u jíných příbuzných a přátel, procházky s nimi. Blikající světýlka v oknech sousedů. Vánoční mše v kostele. Vánoční koncerty a trhy. Vánoční koledy. Charita. Čas a klid, pohoda, láska, pokora, mír v duších...to jsou pro mne Vánoce.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vánoční atmosféra
PříspěvekNapsal: úte 01. pro 2009 12:16:53 
Aktivní pisatel/ka
Aktivní pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: úte 22. zář 2009 15:43:51
Příspěvky: 146
Bydliště: Pardubice
Bříško píše:
na vesnicích je to lepší,tam ta atmosféra je cítit,ale ve městě je jen blbinec,fronty a zmatky :bleee: Doma si uděláme pohodičku,navařím a nachystám a budeme se dívat na pohádky :mejdan:


Odkud jsi?:) To ti závidím jestli nějaká malebná vesnička :cool:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vánoční atmosféra
PříspěvekNapsal: úte 01. pro 2009 13:41:01 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: úte 06. led 2009 16:15:40
Příspěvky: 1442
Bydliště: Karviná City :-D
Jak již bylo řečeno, nejsem prase uklízím průběžně, tak na co se teď honit. Nějaké to cukroví - pokusím se, přece jen poprvé vánoce sama s partnerem i když na večeře (jdeme na dvě) k rodičům. Kupy jídla nebudou, prostě standardní dny.
Nálepky na oknech, adventní věnec na stole s vánoční hvězdou, aromalampa, ionizátor na vůně, pohádky, knížky v posteli a prostě KLIDEK a že zase uvidím svého partnera (je v práci od rána do večera, kdyby aspoň těch peněz za to bylo :( ale to neva, budu s ním :)


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vánoční atmosféra
PříspěvekNapsal: úte 01. pro 2009 20:35:44 
Drbna
Drbna
Uživatelský avatar

Registrován: úte 22. zář 2009 23:31:00
Příspěvky: 162
Bydliště: Praha
My teď jdeme 12.12. na Rybovu Českou mši vánoční tak s emoc těším - vždycky dokáže navodit tu správnou atmosféru :). Miluju rozsvícené svíčky, domácí pohodu bez stresu kdy na sebe máme čas. A ze všeho nejradši zdobím stromeček :hihi: Je to takový můj rituál.....


Naposledy upravil Alca dne úte 01. pro 2009 20:56:27, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vánoční atmosféra
PříspěvekNapsal: úte 01. pro 2009 20:53:58 
,,Jahu,,,,já kulím oči na tvé slavení VÁNOC!

Myslím si ,,že by se vše mělo slavit co se slavit má. Jak narozeniny a vše jiné. Ty holka nedáš šanci na vánoce ani vzpomínat. Nikomu. Není nic hezčího,než se sejít i přes diabetes,i možná právě proto,,,s rodinou. Počkej až tady nebudou ,,výčitky jsou nemilé ,pokud má člověk duši.

Nemusíš to přece přehánět ,ale být promiň sobcem ,,umí spousty lidí. Ale udělat hezké nezapomenutelné prostředí pro rodinu je nedocenitelné.

nevím ale posledně jsi měla jiné motto blíže k lidem.


Nahoru
  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 9   [ Příspěvků: 88 ]
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz