Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 180 z 185   [ Příspěvků: 1847 ]
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183 ... 185  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Naše zvířátka, pejskové, kočičky a další..2
PříspěvekNapsal: úte 17. led 2012 1:01:37 
Spisovatel/ka
Spisovatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: pon 05. led 2009 19:48:37
Příspěvky: 647
Juuuuu supeeeer :friends:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Naše zvířátka, pejskové, kočičky a další..2
PříspěvekNapsal: stř 18. led 2012 19:16:27 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 14:08:01
Příspěvky: 1326
Bydliště: Hradec Králové
:bye: holky kdo poradí jak odnaučit půlročního kocoura aby nečůral našemu psovi do pelechu? :cekam:
Nevím proč to dělá,už jsem ho u toho načapala několikrát,vždycky dostal,pelech vyperu,psovi dám něco jinýho a kocour jde a vyčůrá se tam zas.Přitom záchod má čistý,tam klidně může jít.Až bude větší a bude teplo,tak ho budu pouštět s naší kočkou ven,ale zatím není ani vykastrovaný,venku nikdy nebyl,v domečku bydlíme měsíc tak se bojím,že by se ztratil.Tak co s ním?Kočka to nedělá,je čistotná,jí jen vybraný pochoutky,zato kocourek je normálně "popelnice" :haha: sežral by úplně všechno na co přijde,divoch jeden :hihi: zato oproti kočce je strašně mazlivý :yes: :yes:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Naše zvířátka, pejskové, kočičky a další..2
PříspěvekNapsal: stř 18. led 2012 20:13:34 
Superdrbna ;)
Superdrbna ;)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 23. zář 2009 18:48:28
Příspěvky: 3219
Bydliště: karlovarský kraj
Avi, dej ho vykastrovat, je to lepší, jinak bude smrdět všude kolem :chihihi: , řekla bych, že do pelíšku psovi čůrá, protože tam cítí teplo, náš kocour , když byl malý, tak se vyčůral i do postele :noa: . Přejde ho to samo, odnaučit - nevím jak, pes ho nežene pryč? Nebo ho prostě pleskni a odežeň , když se k němu přiblíží :dummy:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Naše zvířátka, pejskové, kočičky a další..2
PříspěvekNapsal: stř 18. led 2012 23:09:34 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 14:08:01
Příspěvky: 1326
Bydliště: Hradec Králové
No jo,když se kocour jen k pelechu přiblíží tak ho ženu,to je jasný,ale pes ho ještě olíže :haha: má ho děsně rád :hihi: tak snad to kocourka přejde :tyty:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Naše zvířátka, pejskové, kočičky a další..2
PříspěvekNapsal: čtv 19. led 2012 11:22:00 
Keliška.
Keliška.

Registrován: čtv 28. kvě 2009 10:23:29
Příspěvky: 1832
Bydliště: Brno
Avi píše:
:bye: holky kdo poradí jak odnaučit půlročního kocoura aby nečůral našemu psovi do pelechu? :cekam:
Nevím proč to dělá,už jsem ho u toho načapala několikrát,vždycky dostal,pelech vyperu,psovi dám něco jinýho a kocour jde a vyčůrá se tam zas.Přitom záchod má čistý,tam klidně může jít.Až bude větší a bude teplo,tak ho budu pouštět s naší kočkou ven,ale zatím není ani vykastrovaný,venku nikdy nebyl,v domečku bydlíme měsíc tak se bojím,že by se ztratil.Tak co s ním?Kočka to nedělá,je čistotná,jí jen vybraný pochoutky,zato kocourek je normálně "popelnice" :haha: sežral by úplně všechno na co přijde,divoch jeden :hihi: zato oproti kočce je strašně mazlivý :yes: :yes:

Kočky jsme neměli, jenom psy. Cizí kočky nám chodily občurávat vstupní dveře, dělaly to ještě nějakou dobu od odstěhování, asi dokud tam psy cítily. prý se tak snaží o to, aby řekly, že tam vládnou ony, že pes je vetřelec. Prostě vyjádření dominance :haha:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Naše zvířátka, pejskové, kočičky a další..2
PříspěvekNapsal: čtv 19. led 2012 21:42:13 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 14:08:01
Příspěvky: 1326
Bydliště: Hradec Králové
Vyjádření dominance jo?no sakra to si teda prcek vyskakuje :Bleble: no jo oba chlapáci,tak se snaží ukázat,kdo je tu pán-ale to mají oba smůlu-pán-teda paní jsem tady já :tuudle:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Naše zvířátka, pejskové, kočičky a další..2
PříspěvekNapsal: stř 25. led 2012 19:54:58 
Drbna
Drbna
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 22:47:41
Příspěvky: 738
Bydliště: Hradec Králové
Dneska jsme byli s Nelou na vstupní prohlídce na veterině. Má oboustraný zánět dásní a pravé stoličky, zánět v uších a zanesené slzné kanálky :boli: . Že něco není v pořádku jsem si všimla hned když jí manžel přivezl, on to ale při koupi nezkoumal. Vracet jí kvůli tomu nebudeme, dáme jí do pořádku, je to asi daň za to, že jsme si nekoupili papírového psa za 25 tisíc. Takže jsme dostali prášky a kapky, v úterý jde na čištění zubů, o jednu stoličku příjde určitě a budou jí čistit slzné kanálky. Jenom by mě zajímalo, jestli si toho dle byla původní majitelka vědomá? Když tak dbala na to, aby přišla do dobrých rukou.
Jsem naštvaná, a to nemluvím o penězích, které jsme tam nechali, ale když se na ní podívám, jak tady vedle mě leží, tak je jasné, že budeme dělat všechno proto, aby byla zdravá. :yes:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Naše zvířátka, pejskové, kočičky a další..2
PříspěvekNapsal: pát 27. led 2012 21:10:04 
Superdrbna ;)
Superdrbna ;)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 23. zář 2009 18:48:28
Příspěvky: 3219
Bydliště: karlovarský kraj
chudinka pejsek, ještěže jste si jí vzali :love1: . Jak to, že tak mlaďounká má tak špatné zoubky? Slzné kanálky měla špatné i moje Nelinka, pořád slzela a většinou víc, když něco tvrdého kousala - kostičku nebo podobné.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Naše zvířátka, pejskové, kočičky a další..2
PříspěvekNapsal: pát 27. led 2012 21:27:42 
Drbna
Drbna
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 22:47:41
Příspěvky: 738
Bydliště: Hradec Králové
Já netuším jak se dopracovala k tomuhle stavu, ani vet nevěřil, že to jsou zuby 2,5 letého psa, ale dáme jí do pořádku, jsem ráda, že jí máme, je zlatá. Dneska jí Vojta zase utahal, házel jí tenisák až do padnutí, ona je nezmar.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Naše zvířátka, pejskové, kočičky a další..2
PříspěvekNapsal: pát 27. led 2012 22:08:57 
Superdrbna ;)
Superdrbna ;)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 23. zář 2009 18:48:28
Příspěvky: 3219
Bydliště: karlovarský kraj
Držím vám palce :victory:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 180 z 185   [ Příspěvků: 1847 ]
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183 ... 185  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz