Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 6 z 7   [ Příspěvků: 65 ]
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Chcete mě?
PříspěvekNapsal: pon 30. lis 2009 15:30:48 
,,jejda ten hezoučky spinká jako má čivavka oni jsou krásní.... :cool:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chcete mě?
PříspěvekNapsal: pon 07. pro 2009 14:33:07 
Drbna
Drbna
Uživatelský avatar

Registrován: úte 22. zář 2009 23:31:00
Příspěvky: 162
Bydliště: Praha
Na omlazení se objevilo téma Kam s pejskem?. Radši to sem zkopíruju, aby to tam někdo nesmáznul a kdyby tady té holce někdo mohl pomoct......Vím, že sem chodí hodně zvířecích nadšenců :yes:

bejbina
dnes, 10:44:54
Ahojte, potřebovala bych poradit. Naše rodina se zhroutila po nehodě, kdy opilý řidič přejel mé rodiče a oba zůstali ochrnutí a nemohou být již spolu v domě. Já mám svůj byt s přítelem, maminka bezbarierovy a tatka bude odkázan na bezbarierový také jinde, nebo pečovatelský dům. Máme doma dva pejsky. Jednoho jsme zajistili, toho si vezme můj děda, ale bohužel není místo pro druhého, Je to fenka, která má 12 let a je nemocná se srdíčkem, bohužel jestli ji nenajdu nový domov, kdy by šlo jen o dožití, jelikož ona asi dlouho žít nebude, museli bychom ji utratit. Je to pro mě těžké a nerada bych to volila, prosím nevíte někdo o možnosti, kam ji dát, komu, kdo by se o ni postaral a nechal ji dožít těch pár měsíců (možná to bude i rok, dva, nevím ). Je to fenka Akita Inu, je hodná, už stará, ale strašně vděčnej a zlatej pes. Není vůbec náročná, jen není možné ji mít v bytě. Celý život byla na dvoře. Kdyby ste někdo věděli o možnosti prosím o pomoc. Děkuji

se psy se snese, máme doma ještě jednoho staforda a nikdy mezi nima nebyl problém, na ostatní psy reaguje spíše tak, že si chce hrát, bohužel jak je ted stará, tak když ten druhý náš pes na ni skočí nebo tak, tak je nevrlá, takže by potřebovala k sobě spíše klidného psa, ne nějakého divocha, to by už nezvládala. Dávám ji granule a zalívám konzervou. Venku je pořád, je to severní pes, jen léta zvládá hůře, to musí být v chládku, musí mít někde možnost se schovat do stínu a hodně vody. Nebere žádné léky, má srdeční vadu, což znamená, že se nesmí moc honit, např. u kola, nebo přes léto brát ven na procházky až spíše na večer, až se ochladí, jinak žádné jiné potřeby nemá. Je to strašně hodný pes a nenáročný.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chcete mě?
PříspěvekNapsal: pon 07. pro 2009 14:34:59 
Drbna
Drbna
Uživatelský avatar

Registrován: úte 22. zář 2009 23:31:00
Příspěvky: 162
Bydliště: Praha
bejbina
dnes, 11:26:01
tady odkaz pro biu, pro představu, že si opravdu nevymýšlím
http://prozeny.blesk.cz/clanek/pro-zeny ... pravil-o-r odinu.html
http://www.novinky.cz/krimi/183870-ridi ... jeho-zeny- dostal-ctyri-roky.html

my jsme ze Zlobic, okr. Kroměříž


Je to docela síla.....Ráda bych té holce pomohla ale psa si bohužel vzít nemůžu...Říkala jsem si, že když třeba rozhodí sítě víc lidí, tak že je větší šance že pejsek domov najde. Kdo ještě můžete na omlazení tak jí napiště SZ.....Radši jsem to dala sem, protože Vodička je nevyzpitatelný a může to kdykoliv smazat. V tom tématu na omlazení jsou i fotky....


Naposledy upravil Alca dne pon 07. pro 2009 16:41:14, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chcete mě?
PříspěvekNapsal: pon 07. pro 2009 16:40:52 
Drbna
Drbna
Uživatelský avatar

Registrován: úte 22. zář 2009 23:31:00
Příspěvky: 162
Bydliště: Praha
Bříško: Já to převzala z omlazení a tam když jsem ten odkaz celý (jsou tam asi mezery navíc) zkopírovala do vyhledavače tak to našlo...Dost smutný příběh :cry2:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chcete mě?
PříspěvekNapsal: pon 07. pro 2009 16:42:33 
Drbna
Drbna
Uživatelský avatar

Registrován: úte 22. zář 2009 23:31:00
Příspěvky: 162
Bydliště: Praha
Tak první odkaz jsem upravila a funguje přímo na kliknutí, druhý funguje po zkopírování do vyhledavače.......


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chcete mě?
PříspěvekNapsal: ned 10. led 2010 21:30:43 
Začínající pisatel/ka
Začínající pisatel/ka

Registrován: úte 22. zář 2009 17:51:18
Příspěvky: 5
Děvčata není někdo z Frýdku místku ? Urgentně potřebuji aspon dočasně domov pro jednu malou přítulnou kočičku. Asi ji někdo vyhodil, venku nepřežije.
kontakt janiskova@seznam.cz
našla bych jí domov, ale dočasně potřebuje pomoc. Odchyt zajistím. Ale ze Zlína těžko hned dojedu do Frýdku.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chcete mě?
PříspěvekNapsal: ned 10. led 2010 21:32:11 
Začínající pisatel/ka
Začínající pisatel/ka

Registrován: úte 22. zář 2009 17:51:18
Příspěvky: 5
obracím se na Vás se zoufalou prosbou. Ve Frýdku jsem našla kočičku, která vysedává často před čajovnou, kde ji nechtějí. Prý ji dřív dali něco k jídlu, ale teď už ne, chtějí se ji zbavit. Je to nedivoká, čistá, přítulná mazlivá kočička, která se buď musela ztratit nebo ji někdo vyhodil a teď hledá člověka, který by se o ní postaral. Všude tam kolem jsou silnice, cesty a dálnice, je to tam pro ní nebezpečné, navíc se asi neumí o sebe postarat, protože na to zřejmě nebyla zvyklá. nemá ani kožíšek adaptovaný na zimu jako jiné divoké kočky o které se starám. Já už ji nemám kam dát. Ty divoké co se o ně starám, je jich 13 by ji mohly napadat nebo vypudit, je úplně jiná, je zvyklá na člověka, je to takové šedé mourovaté zlatíčko. Prosím Vás, jsem schopna ji vzít do přenosky některý den příští týden, kdy se mi odchyt podaří,ale potom by na zavolání telefonem musel přijet do Frýdku člověk, který by se ji ujal, já nemám auto. Mohla bych jen čekat v přenosce s ní venku nebo někde ve vchodě, maximálně několik hodin, než si pro ni přijdete nebo přijedete. Domů bych si ji vzít nemohla. Matka by mě vyrazila. Máme tu kočičku, která není očkovaná a imunní, proti zvířatům z venku a hendikepovaného kosa. Klidně bych ji dala najíst a někde bych s ní vyčkala, ale musela byste si pro ni přijít ještě ten den. Bohužel jinak ji musím ponechat svému osudu a ten nedopadne dobře a bolelo by mě z toho u srdce.

kopíruji text


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chcete mě?
PříspěvekNapsal: čtv 14. led 2010 11:06:51 
Mírně aktivní pisatel/ka
Mírně aktivní pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: úte 22. zář 2009 23:07:52
Příspěvky: 90
Bydliště: kočovník
Evo, snad bych mohla kočku převézt, máš SZ


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chcete mě?
PříspěvekNapsal: pon 25. led 2010 13:00:14 
Začínající pisatel/ka
Začínající pisatel/ka

Registrován: úte 22. zář 2009 17:51:18
Příspěvky: 5
děvčata
kočičku mám už týden doma, nakonec jsem pro ni do Frýdku jela. Je to kocourek, z původního Rozárka je Rozár, Rozárek.....

Vločka
díky za odpovědi.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chcete mě?
PříspěvekNapsal: pát 29. led 2010 12:08:45 
Začínající pisatel/ka
Začínající pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: úte 22. zář 2009 22:32:59
Příspěvky: 34
Bydliště: SRN/CZ/GR jak kdy:)
To je super téma! Takovéto na Omlazení rušili a tady to tak skvěle funguje. Patří vám můj obdiv! :yes:

Vidím, že většina z vás má domácích mazlíčků požehnaně. Možná to někoho překvapí, ale já mám doma 7 nalezenců (kočičích), jsou to takové moje "dětičky". Jen těžko odolávám, nemít další :haha:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 6 z 7   [ Příspěvků: 65 ]
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz