Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 7   [ Příspěvků: 65 ]
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Chcete mě?
PříspěvekNapsal: pon 05. říj 2009 17:52:57 
Drbna
Drbna
Uživatelský avatar

Registrován: stř 26. lis 2008 21:06:45
Příspěvky: 263
Brisko, ty jsi sikulka :potlesk: ....ta Kubisova je dobry napad...napsala jsem ti to na CHAT, ale nevim jestli to tam prectes, tak ti to napisu jeste tady....mozna bude Kety v televizi jako moje babicka...cti
pon 05. říj 2009 16:40:10

Brisko - Kubisova je dobry tah....moje babicka s ni ma zkusenosti... blizko ni byl areal, ktery po celych 10 let verne hlidal vlcak...areal zrusily, ale vlcaka tam nechali v jednom rozborenem baraku, to ale babicka nevedela, ze ho tam chudaka nechali...kdyz se jednoho dne vracela domu z nakupu, videla ho sedet za plotem toho opusteneho arealu...tak ho vzala a starala se o neho, nez se dal do poradku...normalne by si ho nechala, ale nemuze na nohy...do utulku by ho nedala...mela ho u sebe asi pul roku a za tu dobu zkousela davat inzeraty, ale ozvali se jenom lide, kteri by ho dali zase jenom na hlidani objektu a tam by byl zase sam a uz i spatne mohl na zadni nohy a to babicka nechtela...tak zavolala Kubisove a za nedohlouho byla i s hafanem v jejich poradu CHCETE ME.....no a konec byl stastny, sice ne diky televizi, ale muj strejda nahodou narazil na lidi, kteri si ho vzali do domecku se zahradkou, kde mohl dožit...sice po roce zemrel, ale alespon ten pul roku u me babicky a rok u tech lidi poznal, co je to raj na zemi....no a to jeste, nez jim ho babicka dala, tak ji tam strejda musel odvest, aby se podivala v jakych podminkach tam vlk bude zit...pak se tam byla za nim jeste parkrat podivat ..no a on tam byl moc stastny, tak mela babicka konecne klid v dusi. :angel: ..


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chcete mě?
PříspěvekNapsal: pon 05. říj 2009 18:22:17 
Drbna
Drbna
Uživatelský avatar

Registrován: stř 26. lis 2008 21:06:45
Příspěvky: 263
Briuz vidim :sunny: :sunny:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chcete mě?
PříspěvekNapsal: pon 05. říj 2009 20:49:29 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 14:14:53
Příspěvky: 869
Bydliště: Ivančice
copak to je zač? Matka je knírač?


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chcete mě?
PříspěvekNapsal: stř 07. říj 2009 17:03:31 
Drbna
Drbna
Uživatelský avatar

Registrován: stř 26. lis 2008 21:06:45
Příspěvky: 263
Brisko :potlesk:
..toni vytvorila hezke letacky :yes: ....holky drzim vam mooooc palce.....snad se podari je vsechny umistit :angel:...


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chcete mě?
PříspěvekNapsal: ned 11. říj 2009 10:30:54 
Drbna
Drbna
Uživatelský avatar

Registrován: stř 26. lis 2008 21:06:45
Příspěvky: 263
Brisko tak uz jen tri holky... snad se podari i jim nekoho najit :angel:....
Bri a vsechny holky, ktere pomahaji KETY - holky jste uuuuuzasneeee!!!!!!! :love1: :love2:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chcete mě?
PříspěvekNapsal: ned 11. říj 2009 13:06:34 
Drbna
Drbna
Uživatelský avatar

Registrován: stř 26. lis 2008 21:06:45
Příspěvky: 263
Bříško píše:
:hihi: změna,je jich pořád 5 :cry2: lidi chtějí,pak zas nechtějí :tyty:



Brisko...ale i tak je to velkyyyy uspech :potlesk:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chcete mě?
PříspěvekNapsal: ned 11. říj 2009 16:01:08 
Drbna
Drbna
Uživatelský avatar

Registrován: stř 26. lis 2008 21:06:45
Příspěvky: 263
Bříško píše:
teď jsem poslala Kety další 2 zájemce a ta 1 pani štěně moc chce, tak je možný,že jí dnes opravdu zůstanou jen ty 3 volný :hihi:


Brisko :potlesk: :love2:

...hele Bri podivej se na omlazeni -Daruji štěnátko retrívra- neuveritelny, jak nekdo muze byt takhle uchylnej a preposilat mail z roku 2003 :ble:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chcete mě?
PříspěvekNapsal: ned 11. říj 2009 23:20:11 
Drbna
Drbna
Uživatelský avatar

Registrován: pon 24. lis 2008 15:06:32
Příspěvky: 263
Bydliště: středočeký kraj
Teda holky vy my dáváte :mrkni: , už přemýšlím, že si jedno vezmu , mám 3 tak 4 by se mezi nima ztratila, popřemýšlím :otricelo:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chcete mě?
PříspěvekNapsal: pon 12. říj 2009 15:36:17 
Začínající pisatel/ka
Začínající pisatel/ka

Registrován: pon 12. říj 2009 13:25:26
Příspěvky: 40
ahoooj všechny!!! tak jsem konečně zase tady. :mejdan:
Prvně jsem neměla moc času (no to nemám pořád :bleee: ), pak jak jsem už tu tak dlouho nebyla---jsem zapoměla heslo, pak jsem ho našla, ale Omlázko mě nechtělo pustit dále....
Už jsem Dance psala, že jsem jak paní Colombová--- Colombo také o ní pořád mluví, ale nikkdo ji ještě neviděl :hihi:

Holky, stejně teď jen narychlo. Díky za podporu, snad se ty maličké božatka podaří umístit do laskavých rukou.... Tak moc jim to přeju, vždyď se už natrápili s tolajíci se mámou v jejím břichu tolik....pak hned po narození přežili chladné noci v lese..
Ozývají se mi "zájemci", s některými jsme se nad štěňaty už sešli, jsou zamluvení psíci a dvě nejsvětlejší fenečky. ve středu a v sobotu mám další "rande", tak snad to budou lidé, kteří ty krtečky přijmou do své rodiny.¨

Maminu si nechám k mým dvěma takytuláčkům..Je krásná a teď, když poznala, že nemusí mít o ty malé strach --- je strašně milá a přítulná.

Libi, vem si ještě jednoho malíka... u tebe by se měl jistojistě velmi dobře, .... vím, že už máš psíky.. :angel:

Zatím pa,

Kety


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chcete mě?
PříspěvekNapsal: pon 12. říj 2009 22:19:59 
Drbna
Drbna
Uživatelský avatar

Registrován: pon 24. lis 2008 15:06:32
Příspěvky: 263
Bydliště: středočeký kraj
Kety, odkud jsi? Teda navrhla jsem to dnes mangelovi :mrkni: , a řekl že už se nebude vracet ani na víkendy :haha:
Nemůžu to fakt slíbit, mám roční Adélku a mám s ní dilema, že ji nechávám samotnou když jdu do práce :cry2: ,Agnesa s Betkou jsou na dvorku, ale ona tam být nemůže je už zima, nevím jak bych to se štěňátkem dělala, kurňa, kdyby bylo jaro tak to neřeším a beru ho, no ještě to zvážím


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 7   [ Příspěvků: 65 ]
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz