Změnit velikost textu
Právě je čtv 28. bře 2024 11:37:25


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 2 z 4   [ Příspěvků: 36 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Samota o Vanocich
PříspěvekNapsal: pát 12. lis 2010 12:39:28 
,,co jsou vánoce ..jeden den z 365 ,,,,,,,,jako každý jiný,,jen si lidi hrají na šťastnější než ve skutku jsou,
já nerada dostávám dárky,přímo to nesnáším.Vše mám.Lidi kolem mne tady někteří nejsou,to mne mrzí...chybí mi a ty mi nikdo nedá.
A děcka? Všeobecně---Ty věčně nemají čas v dnešní době, Jen se najíst,,aby doma neměli binec .A odbyli si návštěvu Jeden svátek jedna mama a druhý druhá,,,Tak to chodí ,,jak to kolem poslouchám.Není v tom láska ,,je to jen trochu zbytku morálky. Je to smutné,ale je ¨to tak. ,,,já jsem byla ráda sama,,,ale jak jsou děti malé tak je to hezké i to pečení a vše s tím spojené.To jsem měla ráda. I Mikuláše ,,sousedovi jsem ušila oblečení a měl ho léta...
Ale teď jen hrabou a zapomínají ,že žijí mezi lidma....kteří odejdou bez návratu. Nejlepší je na to nemyslet ,,vánoce přespat a i tak být sám sebou se sebou. Aspoň je klid a s nikým se nehádá ... jedině psa to beru....


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Samota o Vanocich
PříspěvekNapsal: pát 12. lis 2010 13:15:14 
Petrulka píše:
,,co jsou vánoce ..jeden den z 365 ,,,,,,,,jako každý jiný,

jak pro koho...já je prožívám a je to nádherný pocit....
Petrulka píše:
jen si lidi hrají na šťastnější než ve skutku jsou,

zase jak kdo,většina je šťastná i během roku a o svátcích jsou ještě šťastnější.....
Petrulka píše:
A děcka? Všeobecně---Ty věčně nemají čas v dnešní době, Jen se najíst,,aby doma neměli binec .A odbyli si návštěvu

s tím nesouhlasím,naši mají radost,když dojedeme a nevědí co nám domů sebou nabalit...vždy odjíždíme plně naložení :hihi:
Petrulka píše:
Není v tom láska ,,je to jen trochu zbytku morálky

já tu lásku cítím a nejen o svátcích,ale i během roku.....mám moc hodné děti a snaží se pro nás co mohou,hrozně si nás váží....a já jsu hrdá,jaké máme děti,jak jsme je vychovali :hearts:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Samota o Vanocich
PříspěvekNapsal: pát 12. lis 2010 13:45:55 
,,někdy můžeš děti vychovat dobře a otočí se úplně,,,to není výchovou ale povahou

když člověk vidí děcka jednou za čas.........tak jak jinak?Bodejť by nás bili :lol:

Ale i pro klid v rodině. Jak je dcera tak je to lepší,,,, Syn pro ten klid srazí paty a šlape její cestou. Nebo se to odbude a už aby byla venku.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Samota o Vanocich
PříspěvekNapsal: pát 12. lis 2010 14:52:06 
Bří,,,kde žiješ,,že jsou lidé šťastnější ??? A co krize a zdražování to je fakt k radosti hlavně tedy o Vánocích!!!!! Lidi se berou půjčky atd,,,mám ještě pokračovat? Já se zle nemám ,,,ale netvrdím, to co Ty. Je jich moc málo,,nebo počkej,jak ti půjde muž do důchodu,,to bude veselo v domečku o vánocích :darek:

tak já zase nic od děcek nechci já mám všeno dost, mladí potřebují víc..


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Samota o Vanocich
PříspěvekNapsal: pát 12. lis 2010 16:20:41 
raději už :psst: nemá cenu dále něco probírat :noa: ...mám radost z každé maličkosti,jsu velice skromná....šťastná jsu hned od rána kdy se probudím a udělá mi radost i když mě pozdraví děti od sousedu...jdu pryč...nebo se rozčílím :zlost:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Samota o Vanocich
PříspěvekNapsal: pát 12. lis 2010 17:14:57 
Superdrbna ;)
Superdrbna ;)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 23. zář 2009 18:48:28
Příspěvky: 3219
Bydliště: karlovarský kraj
Nemám ráda Vánoce hlavně proto, že je všude tolik jídla a dobrot :hihi: a já si nemůžu pomoct, nedovedu se krotit a všude jen jím (doslova žeru) a po svátcích se jen koulím. Dělám spoustu řízků - kuřecí, vepřové, kapra, lososa, salát zadělávám ve velkým umyvadle :haha: , chlebíčky, cukroví, ještě nějaké močníky, hrůza, a pak, že nejsou Vánoce svátky obžerství, jsou, u nás teda jo! Ach jo. Mladí bývají na Štedrý den sami doma u nich, tak jsme taky sami, nebo přijdou na véču rodiče, nebo se po večeři všichni navštívíme a je to fajn, jenže fajn je to vždycky a nemusí být Vánoce . Až bude vnouče, tak to bude veselejší, chybí mi ty dětské rozzářené oči u stromečku - TO JSOU VÁNOCE :yes:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Samota o Vanocich
PříspěvekNapsal: pát 12. lis 2010 18:31:08 
Mikyska píše:
Nemám ráda Vánoce hlavně proto, že je všude tolik jídla a dobrot :hihi: a já si nemůžu pomoct, nedovedu se krotit a všude jen jím (doslova žeru) a po svátcích se jen koulím. Dělám spoustu řízků - kuřecí, vepřové, kapra, lososa, salát zadělávám ve velkým umyvadle :haha: , chlebíčky, cukroví, ještě nějaké močníky, hrůza, a pak, že nejsou Vánoce svátky obžerství, jsou, u nás teda jo! Ach jo. Mladí bývají na Štedrý den sami doma u nich, tak jsme taky sami, nebo přijdou na véču rodiče, nebo se po večeři všichni navštívíme a je to fajn, jenže fajn je to vždycky a nemusí být Vánoce . Až bude vnouče, tak to bude veselejší, chybí mi ty dětské rozzářené oči u stromečku - TO JSOU VÁNOCE :yes:



,,,to máš pravdu,,,děti malé děti co ještě věří,, :darek:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Samota o Vanocich
PříspěvekNapsal: pát 12. lis 2010 19:05:13 
Bříško píše:
raději už :psst: nemá cenu dále něco probírat :noa: ...mám radost z každé maličkosti,jsu velice skromná....šťastná jsu hned od rána kdy se probudím a udělá mi radost i když mě pozdraví děti od sousedu...jdu pryč...nebo se rozčílím :zlost:


,,nesneseš druhého myšlení jsi ve zlosti hned.. :pcbum:
a co jsi vztahovačná!!


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Samota o Vanocich
PříspěvekNapsal: pát 12. lis 2010 19:11:54 
Spisovatel/ka
Spisovatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 11:38:43
Příspěvky: 582
Bydliště: Prostějov
petrulko,
nemyslím, že by bříško nesnesla myšlení druhých, ale ty jsi pesimistická až za hrob.
Je mi líto, že zažíváš tak málo radosti


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Samota o Vanocich
PříspěvekNapsal: pát 12. lis 2010 20:39:17 
Keliška.
Keliška.

Registrován: čtv 28. kvě 2009 10:23:29
Příspěvky: 1832
Bydliště: Brno
borůvka píše:
petrulko,
nemyslím, že by bříško nesnesla myšlení druhých, ale ty jsi pesimistická až za hrob.
Je mi líto, že zažíváš tak málo radosti

Pěkně jsi to napsala :yes:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 2 z 4   [ Příspěvků: 36 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz