Změnit velikost textu
Právě je stř 24. dub 2024 1:33:04


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 3 z 9   [ Příspěvků: 88 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Vánoční atmosféra
PříspěvekNapsal: stř 02. pro 2009 17:10:31 
Bříško píše:
Petrulka píše:
a kdo je lenoch ať lenoší ten nežije ...


já žiju každým dnem,minutou,vteřinou a všeho si užívám celý rok a nečekám jen na svátky,taky se může stát,že se jich nedočkám :mrkni: Vše co se dělá o svátcích dělám i během roku,nerada čekám a něco dělám na povel,ale kdy chci udělám co chci a klidně,když mě napadne a budu si chtít udělat vánoce třeba v červenci, si je udělám :mejdan: :hihi:





ale Bří,tady se hovoří úplně o něčem jiném.....podle tebe asi by bylo nejlepší mít stromek
přes celý rok a uctít vánoce...ty asi nepochopila podstatu vánoc Každý žije jako ty ,,,já asi začnu slavit rok 2020....co když se ho nedožiji... já si myslím,že vánoce v červenci to je na doktora. Ale pokud někdo chce ať si slaví vánoce i na velikonoce aby se 2x do roka neunavil a neví jestli se velikonoc vlastně dožije. Tak teď oslavím i velikonoce ..a je to.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vánoční atmosféra
PříspěvekNapsal: stř 02. pro 2009 17:44:07 
Bříško píše:
Petrulko...ale pochopila.Zastávám názor,že se chovám ke všem pěkně celý rok a né jen o vánocích.Scházíme se pravidelně a tak nám to neni vzácné sejít se na svátky.Někde se třeba celý rok nesnášejí a hádají a o svátcích se všichni tváří,jak se hrozně milují a dávají si dárečky.Já si nepotrpím na žádné slavení,ať už u narozenin,prostě žádné.Vánoce budeme mít v poklidu bez shonu a nerváků.Však se říká svátky klidu a né stresů a nerváků,jak to většinou všude bylo a je.Tak jdu barvit ty vejce,ať to mám vše hotové :hihi:



nezapomeň posolit vodu ať ti neprasknou,já jdu na cukroví zaS :hihi: Ale já nemám nervy já to dělám s láskou víš? Já to zvládám bez chaosu.
Ale abych řekla pravdu,mi se líbí ten chaos lidí jak kupují ,je to jiné než ve všední dny a lidi přece nejsou jen na sebe zlí. Líbí se mi ozdobené stromky před domem a vše co k vánocům patří,,,jsem tak naučená a vždy jsem se snažila udělat detem hezké vánoce aby měly hezkou vzpomínku na domov,,,to si berou do života dál ...tak to zase beru já ,,,jo už se těším na barvení vajec ,musím si sehnat barvičky co kdyby nebyly zmatky nad zmatky .(já se potrhám)hihi


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vánoční atmosféra
PříspěvekNapsal: stř 02. pro 2009 18:01:09 
Bříško píše:
Petrulko... :hihi: četla jsem,prý je to blbost to solit,že to nepomáhá :hihi: Jasně,že ta nálada vánoční je úplně jiná než během roku a ten shon k svátkům patří i kapsáři :hihi: Každý to prostě prožívá jinak a už jsem psala,že tady v paneláků mi to vánoce nikdy nepřipomene,protože to tu nemám ráda a psala jsem i o chalupě,kde jsem to prožívala úplně jinak a zdobila krmítka i ptáčkům a stromečky na předzahrádce :D


,,no vidíš kapsáři chudáci se dorvou k penězům díky nepozorným lidem.

Ale ty vejce tak dělej,,já to dělam odjakživa. A je to pravda!!! FAKT!

No a proč vánoce neslavíš na chatě? Máš to tam krásné !! Proč? Byla bys spokojenější
ne?


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vánoční atmosféra
PříspěvekNapsal: stř 02. pro 2009 20:56:02 
,,aha ,,tak to je jiná,,,já kdybych měla chalupu,tak všechny pozvu a bylo by veselo ,,miluju to
Jen ten prostor...co se dá dělat. Syn ještě bydlí tak já sedím v paneláku,ale jsem přizpůsobivá nesžírá mne to. až tak.
Ale koukám na domy stále to je snad nemoc !!!!!!!!!!!!Jak nějaký vidím,,tak zařvu budeme se stěhovat a můj říká už zase? :hihi: A tak stále dpkola ukáže čas. Ale abych se nestěhovala přímo do urny ,,tak je poněkud málo místa!!! :cry2:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vánoční atmosféra
PříspěvekNapsal: čtv 03. pro 2009 0:01:35 
zakladatel
zakladatel

Registrován: ned 23. lis 2008 0:04:20
Příspěvky: 75
Bydliště: Hanácká rovina - s Borůvkou :)
a na večeři ani na kafe tam nikdo nepřijde :(


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vánoční atmosféra
PříspěvekNapsal: čtv 03. pro 2009 9:07:27 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 13:50:58
Příspěvky: 914
jen aby byl do příštích vánoc ten domeček i kdyby jsem měla jít krást [/quote]



BŘÍÍÍŠKO !!!!!!!!!!!!! :tyty: :tyty: snad néééé :angel: :hihi:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vánoční atmosféra
PříspěvekNapsal: čtv 03. pro 2009 12:51:10 
Bříško píše:
když jedeme k holce,co je na naší chalupě a projíždíme kolem úřadu a restaurace,tak úplně ty vánoce cítím jak to mají vyzdobené a srdíčko mi zaplesá :hihi: Vůbec celkově je vesnice vyzdobená.Všichni na předzahrádkách mají blikátka,no nádhera :palec: Příští rok se na to vrhnu a budu bojovat jak lev,jen aby byl do příštích vánoc ten domeček i kdyby jsem měla jít krást :hihi:



,,hele,ber mne sebou ,,ve dvou se to lépe táhne ,,kdy vyrazíme?


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vánoční atmosféra
PříspěvekNapsal: čtv 03. pro 2009 12:55:38 
catman píše:
a na večeři ani na kafe tam nikdo nepřijde :(



,,nevím jak to zvládnu ,,malý panelák,klaustrofobie,strach na hřbitově,nakonec ještě málo kyslíku v plechovce a pokud by se sešli všichni na hřbitovní zdi zavedu další OMLÁZKO. A je to. To je ale morbidní,,ale nevadí se lavie............. :bye: :hihi:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vánoční atmosféra
PříspěvekNapsal: stř 09. pro 2009 14:42:35 
Mírně aktivní pisatel/ka
Mírně aktivní pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 27. lis 2008 20:00:37
Příspěvky: 58
Bydliště: Sezimovo Ústí
nazdarek všichni :bye: vánoce vánoce přicházejí cukroví napečené dárky nakoupené :cool:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vánoční atmosféra
PříspěvekNapsal: stř 09. pro 2009 21:49:34 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 13:50:58
Příspěvky: 914
:hihi:


Přílohy:
masový adven.věnec.jpg
masový adven.věnec.jpg [ 129.43 KiB | Zobrazeno 63 krát ]
Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 3 z 9   [ Příspěvků: 88 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz