Změnit velikost textu
Právě je čtv 28. bře 2024 21:52:13


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 12 z 13   [ Příspěvků: 129 ]
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Doma nebo někde venku?
PříspěvekNapsal: čtv 11. lis 2010 12:01:08 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. led 2009 15:42:12
Příspěvky: 1891
Ivana píše:
Začalo to Vánocema u moře a končíme debatou,že nás někdo snad nutí slavit na výročí úmrtí,no to je plodná debata :Bleble: :ble:


Neboj to se promaze :D


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Doma nebo někde venku?
PříspěvekNapsal: čtv 11. lis 2010 12:41:35 
Lenka píše:
Špatně jste mě pochopily. Neříkám extra slavit, ale ani extra smutnit, protože život jde opravdu dál. Taky už mám pár blízkých i nejbližších na druhém břehu, myslím na ně často, ale víc na tu srandu, co jsme zažili. Prostě jsem taková no.


nevím,,nečetla jsem to moc zpětně,,ale já také často myslím na ty,kteří tady již nejsou. A vím,že mi to nedělá OK ,,ale nejde mi to. Sice ne zrovna o vánocích ,ale po celý rok .Ano ,život jde dál ,ale měl i svou minulost.Já se nikdy nesrovnám i když vím že je to neřešitelné ,že už tady není ,nemohu za to, já tím trpím!Asi mi tento život bez nich připadá prázdný a nikdo ho nezaplnil natolik ,abych se vzdala myšlenek zpět. Proč na ně nemyslet? Byli tady a budou dokud tady budou ti,co na ně myslí. Taková jsem já.
Právě dneska se mi zdálo o své tchýni a tchánovi..jak jsem byla šťastná,že jsem je viděla. Pokud se mi někdo chce smát ..klidně ......A tím,že jsou vánoce ,přece na na ně nepřestanu myslet..A radovat se ,,z čeho? Že mi svítí stromeček a lidi jsou právě v ten den lidštější? NE! Já s Lenkou souhlasím je mi podobná,,,v určitých věcech.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Doma nebo někde venku?
PříspěvekNapsal: čtv 11. lis 2010 12:46:07 
Keliška.
Keliška.

Registrován: čtv 28. kvě 2009 10:23:29
Příspěvky: 1832
Bydliště: Brno
Martinka píše:
Ivi: vidis, ale kazdej tady chyta za slovo (ja taky nemam rada velikonoce) ale ja je rada mam, to jsem napsala jako priklad a pak napsala ze je to priklad :D:D:D Stejne tak mam rada vanoce a tesim se na ne. Jen se zastavam jinych, a lidi se pousti do me :D Proc proboha?

Ale zkusim tuto teorii na babicce, az si o vanocich posteskne ze deda umrel 23.12 tak ji reknu at nefnuka ze zivot de dal, ze aspon o vanocich ma byt stastna :chihihi:

Ne to jí neříkej, místo slov k ní přistup, obejmi ji a ona sama pocítí, že tu nezůstala sama. To jsem svým psaním chtěla říct já. Nemluvit, prostě nebýt sám, ale něco pro to dělat. Když budu kolem sebe jenom kopat, nikdo se ke mně nepřiblíží, protože mu to nedovolím. Ty jsi to vztáhla na lidi, kteří potřebují pomoc odborníka. Ale i ti musí sami chtít. Třeba právě za pomoci odborníka


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Doma nebo někde venku?
PříspěvekNapsal: čtv 11. lis 2010 12:49:20 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. led 2009 15:42:12
Příspěvky: 1891
Tak ja myslim, ze je treba se vratit k puvodni myslence tohoto tematu.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Doma nebo někde venku?
PříspěvekNapsal: čtv 11. lis 2010 13:24:39 
Cayenne1 píše:
Lenka píše:
A proč ne? Stejskáním mu život nevrátí, tak proč si nevzpomenout na srandu, co spolu zažili? :mejdan:

Lenko...Vánoce jsou svátky rozjímání a křesťanského klidu a lásky :hearts: ...měli bychom si vzpomenout s důstojností na ty co už s námi nejsou...na srandu sse může vzpomínat celý rok... ale na Vánoce bychom je měli uctít. :love1: nevím jestli ti zemřel někdo blízký ale myslím že ve výročí jeho smrti neskáčeš radostí do stopu :hruza: ...to si myslím já...a ještě když se to stane na Vánoce... :bojim :


probůh co to píšeš,,,já ti nerozumím


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Doma nebo někde venku?
PříspěvekNapsal: čtv 11. lis 2010 13:26:55 
ivik píše:
Martinka píše:
Ivi: vidis, ale kazdej tady chyta za slovo (ja taky nemam rada velikonoce) ale ja je rada mam, to jsem napsala jako priklad a pak napsala ze je to priklad :D:D:D Stejne tak mam rada vanoce a tesim se na ne. Jen se zastavam jinych, a lidi se pousti do me :D Proc proboha?

Ale zkusim tuto teorii na babicce, az si o vanocich posteskne ze deda umrel 23.12 tak ji reknu at nefnuka ze zivot de dal, ze aspon o vanocich ma byt stastna :chihihi:

Ne to jí neříkej, místo slov k ní přistup, obejmi ji a ona sama pocítí, že tu nezůstala sama. To jsem svým psaním chtěla říct já. Nemluvit, prostě nebýt sám, ale něco pro to dělat. Když budu kolem sebe jenom kopat, nikdo se ke mně nepřiblíží, protože mu to nedovolím. Ty jsi to vztáhla na lidi, kteří potřebují pomoc odborníka. Ale i ti musí sami chtít. Třeba právě za pomoci odborníka

myslím,,že zrovna odborníka ne ,,ale jsou chvíle,kdy je nám více smutno


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Doma nebo někde venku?
PříspěvekNapsal: čtv 11. lis 2010 13:33:06 
tak jsem volala do toho Fischera ohledně tech vánoc ,,ale když já nemám s kým jet a sama se bojím ,,,o smutek mi nejde... si myslím,Jsem tak vyliskáná životem že takové vánoce mne nerozhází. Z toho jsem už vyrostla,,,,, :music:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Doma nebo někde venku?
PříspěvekNapsal: čtv 11. lis 2010 13:38:59 
Martinka píše:
Tak ja myslim, ze je treba se vratit k puvodni myslence tohoto tematu.



Marti,,tady to lidi zajímá - proč jim brát šanci ke psaní jen pro nadpis ? Aspoň si uleví ..Toto je rozhodně zajímavější a víc mi dá ,,,než jak mi někdo napíše a zaplní stránku svými ahoj apod....či jednoslovými texty..


Naposledy upravil Petrulka dne čtv 11. lis 2010 13:41:52, celkově upraveno 1

Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Doma nebo někde venku?
PříspěvekNapsal: čtv 11. lis 2010 13:41:07 
Co bude mimo,začnu bez milosti mazat,hádat se dá v jiném tématu :pcbum:


-----------Doma nebo někde venku?--------------------


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Doma nebo někde venku?
PříspěvekNapsal: čtv 11. lis 2010 13:48:25 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. led 2009 15:42:12
Příspěvky: 1891
Petrulka píše:


Marti,,tady to lidi zajímá - proč jim brát šanci ke psaní jen pro nadpis ? Aspoň si uleví ..Toto je rozhodně zajímavější a víc mi dá ,,,než jak mi někdo napíše a zaplní stránku svými ahoj apod....či jednoslovými texty..



Protože pravidla fora, už stačilo


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 12 z 13   [ Příspěvků: 129 ]
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz