Změnit velikost textu
Právě je sob 11. kvě 2024 10:39:31


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 6 z 13   [ Příspěvků: 129 ]
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 13  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Doma nebo někde venku?
PříspěvekNapsal: stř 10. lis 2010 20:49:15 
Keliška.
Keliška.
Uživatelský avatar

Registrován: úte 07. zář 2010 19:45:31
Příspěvky: 2215
Bydliště: Praha
Miluju jak voní stromek, cukroví, skořice .... Od Mikuláše si tu pouštíme koledy. Na to se těším :yes:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Doma nebo někde venku?
PříspěvekNapsal: stř 10. lis 2010 20:49:38 
Leni...jasně,pokud jsou potřeba důležitější věci,je to tak správný .tleskam:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Doma nebo někde venku?
PříspěvekNapsal: stř 10. lis 2010 20:58:49 
Spisovatel/ka
Spisovatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 11:38:43
Příspěvky: 582
Bydliště: Prostějov
Lenka
:yes:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Doma nebo někde venku?
PříspěvekNapsal: stř 10. lis 2010 20:59:42 
swist píše:
Jeden by neřekl, jak můžou být vánoce ožehavé téma... :hmdik"

Jinak, my trávíme svátky doma sami a užíváme si ten klid a pohodu a koukáme na pohádky. Dříve jsme Štědrý den byli u jedněch rodičů a Silvestr u druhých... :hruza: To se neosvědčilo a tak je chodíme navštívit mezi svátkama a je klid... (Ona je s nima totiž drobátko organizační potíž - kdysi jsme díky tomu, že se to furt někomu nehodilo měli svatbu jen se svědkama... :noa: ) Takhle si v klidu dojdem na půlnoční i silvestrovskou - ta bejvá vůbec fajn, ptž je spojená i s večeří a prohlídkou muzea, kde jsou vánoční ozdoby, betlémy ap. a člověk tam potká moc fajn lidi, které mnohdy přes rok "nevidí"... :love pc:


Má tchýně hrála v kostele na varhany ,,ale nikdy jsme nebyli na půlnoční a o svátcích v kostele,,je mi to líto.Už není ani muž ani tchýně. A nějak nám to ani tenkrát nepřišlo. Pro ten shon patrně a bylo to trošku dál. A nebylo kam dát dítě vlastně ani,,,


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Doma nebo někde venku?
PříspěvekNapsal: stř 10. lis 2010 21:01:17 
Lenka píše:
Miluju jak voní stromek, cukroví, skořice .... Od Mikuláše si tu pouštíme koledy. Na to se těším :yes:


i stromek nevoní ani pravý ,,nevím proč.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Doma nebo někde venku?
PříspěvekNapsal: stř 10. lis 2010 21:11:36 
Petrulka - my jezdíme do kostela 35km. Je tam fakt báječná parta lidí! :yes:

Rodiče mne k tomu nikdy nevedli. S touto partou se scházíme skoro každou neděli po mši na faře na snídani. Farář kupuje rohlíky a dělá báječnou česnekovou pomazánku a mnozí z nás napečou...Je to fajn setkání a děti to milují... :hmdik"


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Doma nebo někde venku?
PříspěvekNapsal: stř 10. lis 2010 21:16:15 
Keliška.
Keliška.
Uživatelský avatar

Registrován: úte 07. zář 2010 19:45:31
Příspěvky: 2215
Bydliště: Praha
Petrulko, stromeček voní..., a jak :angel: ... Nejvíc voní smrčky, ale z těch je moc bordelu, loni jsme po několika jedlových letech měli borovičku a ta taky voněla .... Zrovna dnes jsem koupila dvě balení barevného papíru, rok co rok děláme s dětma řetězy. Už snad 10 let :love2:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Doma nebo někde venku?
PříspěvekNapsal: stř 10. lis 2010 21:21:25 
Keliška.
Keliška.
Uživatelský avatar

Registrován: úte 07. zář 2010 19:45:31
Příspěvky: 2215
Bydliště: Praha
Bříško píše:
Leni...jasně,pokud jsou potřeba důležitější věci,je to tak správný .tleskam:

Mám dnes nějakou melancholickou .... Můj šéf v pivovaru kdysi říkal, že peníze nejsou v životě důležité. Já to tenkrát nechápala, honili jsme každou dvacku, přemýšleli jak ušetřit na tomhle a na tomhle a on mi povídá takovýhle věci ... Dnes ho chápu, člověk si uvědomí, co je rozmar a co skutečná potřeba. Ale pravda je, že když si můžeš udělat radost častěji než jen o výplatě, život je tak nějak veselejší ... :mejdan: A proto tady máme Vánoce, abychom dali druhým to o čem sní .............. A teď mi laskavě poraďte, co manželovi. Mám jen rukavice na motorku a spodní prádlo (moje, ale je to dárek pro něj) :psssst:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Doma nebo někde venku?
PříspěvekNapsal: stř 10. lis 2010 22:10:05 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: úte 10. lis 2009 11:28:14
Příspěvky: 1465
Bydliště: 100 v ježatá
Vánoce i fousatý dědci mi můžou políbit pr........................................ůčelípanelálu


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Doma nebo někde venku?
PříspěvekNapsal: stř 10. lis 2010 22:15:20 
swist píše:
Petrulka - my jezdíme do kostela 35km. Je tam fakt báječná parta lidí! :yes:

Rodiče mne k tomu nikdy nevedli. S touto partou se scházíme skoro každou neděli po mši na faře na snídani. Farář kupuje rohlíky a dělá báječnou česnekovou pomazánku a mnozí z nás napečou...Je to fajn setkání a děti to milují... :hmdik"



ten náš pan farář byl z jižní Moravy a chodil rád do kina do Ostravy ,a někdy k nám zavítal. Pamatuji se ,že jedl jenom stále stejné jídlo,každý den ,byl od pohledu milý člověk. Také jsme si mohli zahrát na varhany ,,je to veliké umění ,,myslím pravé varhany ty píšťaly. Ten čas tak letí,,,,až je z toho smutno.. že člověk bere vše se samozřejmostí a pak teprve poznává ,,že to mohl prožít s určitým pocitem. Ale to je mládí ,,nejsou všichni stejní a to je dobře.


Nahoru
  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 6 z 13   [ Příspěvků: 129 ]
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 13  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz