Změnit velikost textu
Právě je čtv 28. bře 2024 12:38:34


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 13 z 13   [ Příspěvků: 129 ]
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Doma nebo někde venku?
PříspěvekNapsal: čtv 11. lis 2010 17:19:49 
Spisovatel/ka
Spisovatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: pon 05. led 2009 19:48:37
Příspěvky: 647
Prosím nehádejte se. Vánoce jsou prostě hodně o emocích, lidé se radují a taky jsou smutní. Je to o setkávání, atmosféře a kdo je sám, tak pro něj Vánoce nemusí být nejveselejší. Na druhou stranu i tak se můžou radovat a těšit z něčeho jiného. Jsme tady z různých prostředí a různě početných rodin a je jasný, že to má každý nastavené jinak. Tak nehodnotťe a neberte osobně věci, které se tu sdělí.

Já Vánoce mám ráda. Peču s dcerama cukroví, voní skořice, purpura... setkáváme se s rodinou i známými. Také mi umřel blízký člověk během svátků... tak vzpomínám v dobrém.
:hearts: :hearts: :hearts:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Doma nebo někde venku?
PříspěvekNapsal: čtv 11. lis 2010 17:23:51 
Spisovatel/ka
Spisovatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: pon 05. led 2009 19:48:37
Příspěvky: 647
No a přiznám se, že bych někdy ráda zkusila prožít Vánoce někde jinde, protože mám dcery odrostlé. Abych se tedy vrátila k tématu. :chichich: :hihi:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Doma nebo někde venku?
PříspěvekNapsal: čtv 11. lis 2010 21:53:24 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: úte 10. lis 2009 11:28:14
Příspěvky: 1465
Bydliště: 100 v ježatá
Lenka píše:
A hlavně - každý máme nějaké to trápení, ale mračením a kopáním kolem sebe si fakt nepomůžem. Víte pani ??? :victory: :friends:
No a to mne právě štve, každý máme svoje problémy a trápení, ale to není důvod se přes celý rok mračit se na celý svět a na vánoce muchly, muchly :noa: hotovej králíček Azurit. Pak se pod jehličím rozeberou dary a jede to nanovo "No co mi to ta Máňa upletla za hrůzu to neni svetr ale onuce. A 28.12. v mlíkárně - řeknu Vám Dvořáková ta Náglfóglburdemaníková plete tak strašně, že se to nedá použít ani jako hadr na podlahu. Osobně se snažím vše řešit s humorem, ale stačí si ráno stoupnout na jezdící schody do metra ve stanici Náměstí Míru (nejdelší v pražském metru) jestli se usmívá tak 5% lidí, ostatní se mračí nasraný na celej svět a na vánoce - samej Azurit :dummy: proč :cekam:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Doma nebo někde venku?
PříspěvekNapsal: čtv 11. lis 2010 22:16:37 
mazel.heelska píše:
Lenka píše:
A hlavně - každý máme nějaké to trápení, ale mračením a kopáním kolem sebe si fakt nepomůžem. Víte pani ??? :victory: :friends:
No a to mne právě štve, každý máme svoje problémy a trápení, ale to není důvod se přes celý rok mračit se na celý svět a na vánoce muchly, muchly :noa: hotovej králíček Azurit. Pak se pod jehličím rozeberou dary a jede to nanovo "No co mi to ta Máňa upletla za hrůzu to neni svetr ale onuce. A 28.12. v mlíkárně - řeknu Vám Dvořáková ta Náglfóglburdemaníková plete tak strašně, že se to nedá použít ani jako hadr na podlahu. Osobně se snažím vše řešit s humorem, ale stačí si ráno stoupnout na jezdící schody do metra ve stanici Náměstí Míru (nejdelší v pražském metru) jestli se usmívá tak 5% lidí, ostatní se mračí nasraný na celej svět a na vánoce - samej Azurit :dummy: proč :cekam:

,,,,,je to hraní na city ,,nic víc pro toho,kdo není pobožný..Jeden den v roce a tolik omáčky kolem ,,


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Doma nebo někde venku?
PříspěvekNapsal: pát 12. lis 2010 0:40:55 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: úte 10. lis 2009 11:28:14
Příspěvky: 1465
Bydliště: 100 v ježatá
holka píše:
My máme vánoce o dětech a o setkání s rodinou. Všechny adventní neděla zveme celou rodinu, posedíme, pokecáme, popijeme :nazdravii: Samo, že ne jen o vánocích, teď jsme zrovna o víkendu slavili narozeniny a bylo nás 17. Já to tak mám třeba ráda .............. lepší než se scházet jen o pohřbech.
já taky, jen není s kým se scházet


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Doma nebo někde venku?
PříspěvekNapsal: pát 12. lis 2010 0:46:51 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: úte 10. lis 2009 11:28:14
Příspěvky: 1465
Bydliště: 100 v ježatá
holka píše:
Musíš si pořídit hodně dětí a pak ..... :hmdik"
mohlo jich být 5 a je jedno a víc to nejde, tož máme radost alespoň z těch jedněch očíček co jiskřej jak korálky když nastane vánoční atmosféra
:darek: :hearts:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Doma nebo někde venku?
PříspěvekNapsal: pát 12. lis 2010 1:53:00 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 14:10:42
Příspěvky: 1400
Bydliště: Zlínsko
mazel.heelska píše:
holka píše:
Musíš si pořídit hodně dětí a pak ..... :hmdik"
mohlo jich být 5 a je jedno a víc to nejde, tož máme radost alespoň z těch jedněch očíček co jiskřej jak korálky když nastane vánoční atmosféra
hearts:

Mazli musíme si toho ještě užívat, dokud očička ještě jiskřej :yes: Všichni čekáme na reakce malého, dokonce i ty starší děcka. Až dorozbaluje dárky malý, tak teprve se díváme my, co nám Ježíšek naježil... :chihihi:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Doma nebo někde venku?
PříspěvekNapsal: pát 12. lis 2010 13:24:39 
Téma promazáno...dále už jen k tématu...ostatní si můžete říct na kávě .....


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Doma nebo někde venku?
PříspěvekNapsal: sob 13. lis 2010 16:09:53 
Spisovatel/ka
Spisovatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: pon 05. led 2009 19:48:37
Příspěvky: 647
holka píše:
My máme vánoce o dětech a o setkání s rodinou. Všechny adventní neděla zveme celou rodinu, posedíme, pokecáme, popijeme :nazdravii: Samo, že ne jen o vánocích, teď jsme zrovna o víkendu slavili narozeniny a bylo nás 17. Já to tak mám třeba ráda .............. lepší než se scházet jen o pohřbech.



:yes: :potlesk:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 13 z 13   [ Příspěvků: 129 ]
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz