Změnit velikost textu
Právě je úte 14. kvě 2024 5:33:56


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 2 z 13   [ Příspěvků: 129 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Doma nebo někde venku?
PříspěvekNapsal: stř 10. lis 2010 16:12:42 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 13:50:58
Příspěvky: 914
No , petrulko - na rovinu :love1:

nechtěla bych ani z poloviny dopadnout jako ty . To jak si tady poslední dobou naříkáš , jak jsi neštastná ..... Vím , že plno věcí a situací člověk sám neovlivní , ale ty jsi neštatstná , protože se svým životem nic neděláš a nechceš ho ani změnit.....


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Doma nebo někde venku?
PříspěvekNapsal: stř 10. lis 2010 16:21:10 
Nikky píše:
No , petrulko - na rovinu :love1:

nechtěla bych ani z poloviny dopadnout jako ty . To jak si tady poslední dobou naříkáš , jak jsi neštastná ..... Vím , že plno věcí a situací člověk sám neovlivní , ale ty jsi neštatstná , protože se svým životem nic neděláš a nechceš ho ani změnit.....



co Ty víš....


a také člověk míní a osud mění..Ale také se k tomu dopracuješ...


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Doma nebo někde venku?
PříspěvekNapsal: stř 10. lis 2010 16:37:11 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 14:10:42
Příspěvky: 1400
Bydliště: Zlínsko
Vánoce - DOMA.
Ne jen pro samotné kouzlo vánoc - faktem zůstává, že s menšími dětmi jsou ty vánoce příjemnější, ale i ty větší - pokud jsou ještě doma ocení tu atmosferu. My jsme vyzkoušeli dovolenou u moře v zimě a odnesli jsme to pokaždé hnusnou angínou nebo chřipkou. Bohužel, asi nejsme tak odolní vůči velkému teplotnímu rozdílu.

Myslím, že ten kdo si stěžuje, jak ho vánoce unavují a nudí je nespokojený se sebou a svým životem. Vždyť neděláme to "krásno" jen pro nás samotné, ale hlavně pro ty druhé - děti, partnery. Neumím péct? Nechce se mi péct? No a co? Vánoce nejsou o jídle a cukroví, ale o sdílené radosti s nejbližšími. Zapomenout na chvíli na starosti, bolesti a stesky, které nás provází celý rok a vychutnat si klid a pohodu. Jenže pokud nejsem schopna toto doma vytvořit, budu frflat a stěžovat si, jak mě to nebaví...
Pokud by se to mělo někoho dotknout, omlouvám se... je to jen můj názor....


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Doma nebo někde venku?
PříspěvekNapsal: stř 10. lis 2010 16:49:45 
,,ONO jsou situace ,které pro druhého jsou hejsa jak o nich neví a vypaluje od boku nějakou neschopnost toho druhého...
ale pamatuj,že jak budeš mít děti větší nebudou tě čekat s otevřenou náručí o vánocích,,je to pouhá morální služba. Ani nemusíš být stará,,já zas taková stará nejsem,,ale mladí chtě jí být zkrátka sami, mi neřekli že chtějí být sami ,,,já chci být více méně v klidu ,a to je zákon přírody,,,,a je těžké pro někoho se s tím vyrovnat. Zvlášť nemocný člověk,,ja k píše Ivana.
Jistě že babča pookřeje jak někdo přijde to dá rozum!!!! Nezaleze do peřin a nebude skuhrat.
Myslíš že ten den - ta vaše návštěva jí dodá dobrou náladu na celý rok? NÉEEE ,,takový je zákon přírody jak píši,,,a nezmůžeš nic. I ty ho zažiješ a vzpomeneš si na mne. A jestli nafasuješ snašku mršku tak se smíchy uválíš.
Však si nemyslí .že tě budou vítak jak se postracháš s holí a obálečkou na vánoce ? A poslouchat jak dobře na své roky vypadáš ..ten starší má ještě a pomyslí si své také rozum !!A nebo jak se budeš snažit ještě dobře vypadat ..tak si řeknou ta už blbne na stará kolena.. Takový je holka život. :nazdravii:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Doma nebo někde venku?
PříspěvekNapsal: stř 10. lis 2010 16:55:37 
maove píše:
Vánoce - DOMA.
Ne jen pro samotné kouzlo vánoc - faktem zůstává, že s menšími dětmi jsou ty vánoce příjemnější, ale i ty větší - pokud jsou ještě doma ocení tu atmosferu. My jsme vyzkoušeli dovolenou u moře v zimě a odnesli jsme to pokaždé hnusnou angínou nebo chřipkou. Bohužel, asi nejsme tak odolní vůči velkému teplotnímu rozdílu.

Myslím, že ten kdo si stěžuje, jak ho vánoce unavují a nudí je nespokojený se sebou a svým životem. Vždyť neděláme to "krásno" jen pro nás samotné, ale hlavně pro ty druhé - děti, partnery. Neumím péct? Nechce se mi péct? No a co? Vánoce nejsou o jídle a cukroví, ale o sdílené radosti s nejbližšími. Zapomenout na chvíli na starosti, bolesti a stesky, které nás provází celý rok a vychutnat si klid a pohodu. Jenže pokud nejsem schopna toto doma vytvořit, budu frflat a stěžovat si, jak mě to nebaví...
Pokud by se to mělo někoho dotknout, omlouvám se... je to jen můj názor....

,,,tak copak děláš o vánocích? u prázdného stolu,,,co pro tebe znamenají vánoce povídat si můžeš každýden ,,jaký klid s prázdným břichem,,četla jsi co jsi napsala? sorry
fajn zasedneme k prázdnému stolu zapomeneme že je nám na nic/ale jak/ Klid? jaký klid ..jak můžeš zapomenou na to třeba že nemáš práci ,,,to jsou všechno kecy ,,nedá se zapomenout jenom proto,že jsou nějaké vánoce!!! To si uvědom


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Doma nebo někde venku?
PříspěvekNapsal: stř 10. lis 2010 17:04:41 
Myslím, že ten kdo si stěžuje, jak ho vánoce unavují a nudí je nespokojený se sebou a svým životem.

Hloupost nad hloupost. Zamysli se na lidi,kteří ne vlastní viinou na vánoce ani nemají ,,jak tak můžeš psát!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ale hlavně nebudou si stěžovat !! BOOOOže


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Doma nebo někde venku?
PříspěvekNapsal: stř 10. lis 2010 17:10:10 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. led 2009 15:42:12
Příspěvky: 1891
To ma Petrulka pravdu, je treba se nad tim trochu zamyslet.
Nekteri lidi nemaji na vyber, a kdyby si uz ani nestezovali mohli by se rovnou zabit. Ne kazdy ma rodinu, ne kazdy je zdravy, ne kazdy ma vubec nejake bydleni ze. Znam X lidi, kterym zivot nepral a na toto obdobi se netesi, prave proto, ze kazdy se ohani tim, jak bude rodina spolu a klid a pohoda, ale pro ne to tak neni, a je to pro ne tudiz vice depresivni. Pokud by si nestezovali, tak to by bylo sebevrazd o polovinu vic nez o vanocich byva (pokud nekdo sleduje statistiky) Ono stezovani je urcity typ ventilace a uvolneni. A rozhodne mi nenalezi soudit nekoho za to ze si stezuje. Ke vsemu je nejaky duvod, neni li to kravina. Uz jsem se poucila a pokud neznam cely pribeh, tak se radsi zdrzim hlasnych vyroku.

Ja jsem na vanoce taky sama, a nemuzu za to, neovlivnim to. Nebudu delat sceny, nebo nekoho nutit nasilim aby se mnou byl. Nejsem s tim spokojena ale tak to je. A neznamena to ze jsem v zivote celkove nespokojena nebo nestastna. Prave naopak. :love2:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Doma nebo někde venku?
PříspěvekNapsal: stř 10. lis 2010 17:18:52 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. led 2009 15:42:12
Příspěvky: 1891
Ivana píše:
Holky jak se říká není vše jen černé nebo bílé :noa: Je to život a ten leckdy není vůbec jednoduchý :noa:


Ano a prave proto bychom se meli zdrzet nelibých komentaru, kdyz clovek nevi pravou podstatu. Kor o vanocich, kdy na lidi pada smutek, protoze v zivote maji nejake trable. To ti spokojeni moc nechapou, proc by meli kdyz jsou spokojeni ze:)


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Doma nebo někde venku?
PříspěvekNapsal: stř 10. lis 2010 17:19:05 
Martinka píše:
To ma Petrulka pravdu, je treba se nad tim trochu zamyslet.
Nekteri lidi nemaji na vyber, a kdyby si uz ani nestezovali mohli by se rovnou zabit. Ne kazdy ma rodinu, ne kazdy je zdravy, ne kazdy ma vubec nejake bydleni ze. Znam X lidi, kterym zivot nepral a na toto obdobi se netesi, prave proto, ze kazdy se ohani tim, jak bude rodina spolu a klid a pohoda, ale pro ne to tak neni, a je to pro ne tudiz vice depresivni. Pokud by si nestezovali, tak to by bylo sebevrazd o polovinu vic nez o vanocich byva (pokud nekdo sleduje statistiky) Ono stezovani je urcity typ ventilace a uvolneni. A rozhodne mi nenalezi soudit nekoho za to ze si stezuje. Ke vsemu je nejaky duvod, neni li to kravina. Uz jsem se poucila a pokud neznam cely pribeh, tak se radsi zdrzim hlasnych vyroku.

Ja jsem na vanoce taky sama, a nemuzu za to, neovlivnim to. Nebudu delat sceny, nebo nekoho nutit nasilim aby se mnou byl. Nejsem s tim spokojena ale tak to je. A neznamena to ze jsem v zivote celkove nespokojena nebo nestastna. Prave naopak. :love2:




...MOJE SLOVA.....


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Doma nebo někde venku?
PříspěvekNapsal: stř 10. lis 2010 17:28:09 
,,ano a proto ,ať si každý vánoce prožije tak ,jak se na to cítí a hlavně ve zdraví. :mejdan:


Nahoru
  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 2 z 13   [ Příspěvků: 129 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz