Změnit velikost textu
Právě je pát 10. kvě 2024 20:11:57


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 3 z 13   [ Příspěvků: 129 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Doma nebo někde venku?
PříspěvekNapsal: stř 10. lis 2010 17:46:38 
Keliška.
Keliška.

Registrován: čtv 28. kvě 2009 10:23:29
Příspěvky: 1832
Bydliště: Brno
Můj mladší syn s přítelkyní se už dlouho před vánoci zajímají, kdy se domluvíme, kdy přijdou. Stejně tak se domlouvají u jejích rodičů. Tím myslím přímo štědrý den. U nás večeříme (nebo spíš pozdní oběd) dřív než u nich, tak to zvládnou postupně u nás, u nich a potom sami. A dělají to i kvůli sobě, nechtějí být jenom sami, těší se k nám i k nim. Stejně tak se tu i tam objevují kdykoliv během roku, vůbec to není z povinnosti, je to tak spontánně, dělá to radost všem. Já na vánoce nijak nevyšiluji, když něco nestíhám, nevadí. Ale tu atmosféru miluji, to vnímání vánoc jsem si přinesla z domu a předávám ho dál a syn to vnímá úplně stejně.
Současně dávám za pravdu Petrulce, když se snacha nevydaří... :hruza: :cry2: .Ale proto vánoce nepřestanu mít ráda. Na vánoce také nikam neodjíždíme, odjezdy někam jsou nejdřív až 2. vánoční svátek. Dřív jsem hodně pekla, teď už spíš aby to u nás vonělo a cukroví si mezi sebou vyměňujeme, takže nakonec je toho hodně druhů. Tak nám to vyhovuje, nějak to tak funguje bez domlouvání, automaticky :yes: . Jídlo připravujeme společně s mladými, mají radost, že můžou něco udělat podle sebe, mají rádi, když je chválím :haha: . A já jsem spokojená, že nemusím kmitat sama :hihi: . Prostě pohoda


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Doma nebo někde venku?
PříspěvekNapsal: stř 10. lis 2010 18:09:31 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 14:10:42
Příspěvky: 1400
Bydliště: Zlínsko
Petrulka píše:
Myslím, že ten kdo si stěžuje, jak ho vánoce unavují a nudí je nespokojený se sebou a svým životem.

Hloupost nad hloupost. Zamysli se na lidi,kteří ne vlastní viinou na vánoce ani nemají ,,jak tak můžeš psát!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ale hlavně nebudou si stěžovat !! BOOOOže


Petrulko - lidé, kteří na vánoce nemají si určitě nebudou stěžovat, že je nudí a unavují!!!!!!!!!!!!!!!! Převracíš si to podle svého. Reaguj prosím na to, co skutečně píšu. Nikde jsem nepsala, že pro všechny lidi jsou vánoce šťastné - bohužel, někde nemohou být. Ať už pro to, že jsou sami nebo na ně "nemají". Poukazovala jsem na to, že ti kteří je mohou mít hezké a příjemné takto reagují....


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Doma nebo někde venku?
PříspěvekNapsal: stř 10. lis 2010 18:14:06 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 14:10:42
Příspěvky: 1400
Bydliště: Zlínsko
Martinka píše:
Ivana píše:
Holky jak se říká není vše jen černé nebo bílé :noa: Je to život a ten leckdy není vůbec jednoduchý :noa:


Ano a prave proto bychom se meli zdrzet nelibých komentaru, kdyz clovek nevi pravou podstatu. Kor o vanocich, kdy na lidi pada smutek, protoze v zivote maji nejake trable. To ti spokojeni moc nechapou, proc by meli kdyz jsou spokojeni ze:)


Jak jsem už uvedla výše, hodnotila jsem jinou skupinu, než o které píšeš. A rozhodně si nemyslím, že to byl nelibý komentář - vyjádřila jsem jen svůj názor, jak jsem tam i uvedla..... Ty jsi to okomentovala, fajn - každá to vidíme jinak.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Doma nebo někde venku?
PříspěvekNapsal: stř 10. lis 2010 18:34:16 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. led 2009 15:42:12
Příspěvky: 1891
maove píše:

Jak jsem už uvedla výše, hodnotila jsem jinou skupinu, než o které píšeš. A rozhodně si nemyslím, že to byl nelibý komentář - vyjádřila jsem jen svůj názor, jak jsem tam i uvedla..... Ty jsi to okomentovala, fajn - každá to vidíme jinak.


A kde jsi vycetla to, ze ja komentuju neco co jsi ty napsala? Pokud vim, tak jsem te necitovala, a ani to ttak mysleno nebylo, to jsem psala obecne, protoze vim, ze mnoho lidi pise tak, ze si neuvedomuje, ze se to druheho muze dotknout. Soudit nekoho ze si za neco muze sam a tak, takovych nazoru tu muze byt X, ja jsem rekla nazor vuci petrulce.
:grrrr:

To se toho co jsem napsala muze pak chytit i Nikky :D , ne fakt to bylo v obecnosti. :nazdravii:


Naposledy upravil Martinka dne stř 10. lis 2010 18:36:50, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Doma nebo někde venku?
PříspěvekNapsal: stř 10. lis 2010 18:35:40 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. led 2009 15:42:12
Příspěvky: 1891
Ivana píše:
Bojim bojim :Bleble: :hihi:



Neni ceho ne? Myska je nejaka v razi dneska koukam :) pritom sem vubec nereagovala na ni :hihi:

Nekdo ma steti a nekdo ne, ja jsem ta co ho nema, proto se spis klanim na stranu tech co nadavaji:D
A zavidim v dobrem tem, co maji pekne vanoce se svymi prateli a rodinou :yes:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Doma nebo někde venku?
PříspěvekNapsal: stř 10. lis 2010 18:55:32 
od NIkyo , petrulko - na rovinu :love1:

nechtěla bych ani z poloviny dopadnout jako ty . To jak si tady poslední dobou naříkáš , jak jsi neštastná ..... Vím , že plno věcí a situací člověk sám neovlivní , ale ty jsi neštatstná , protože se svým životem nic neděláš a nechceš ho ani změnit.....





jááá,,co T y můžeš vědět,že co dělám nebo nedělám, ty nějak rychle pálíš od boku své výroky. To se mi nelíbí!!!!!!!!!!!!


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Doma nebo někde venku?
PříspěvekNapsal: stř 10. lis 2010 18:56:52 
Ivana píše:
Bojim bojim :Bleble: :hihi:



neboj se :haha:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Doma nebo někde venku?
PříspěvekNapsal: stř 10. lis 2010 18:59:20 
iviku,,to mám také za sebou ,,,ale člověk nikdy neví ,,,kdy padne třeba v nemilost..


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Doma nebo někde venku?
PříspěvekNapsal: stř 10. lis 2010 18:59:33 
a já vánoce jedině doma v klídečku,pohodičce....krásná atmosféra,jen to vždycky u večeře na mě nějak dolehne a chce se mi bulit :hihi: ...jsu vždy nějaká dojatá.Naše holka i kluk nás roky lanaří,ať k nim dojedeme,měli by radost,ale já raději doma a k děckám a mojí mamce jedeme až toho 25-26.12


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Doma nebo někde venku?
PříspěvekNapsal: stř 10. lis 2010 19:04:12 
maové:
Myslím, že ten kdo si stěžuje, jak ho vánoce unavují a nudí je nespokojený se sebou a svým životem. Vždyť neděláme to "krásno" jen pro nás samotné, ale hlavně pro ty druhé - děti, partnery. Neumím péct? Nechce se mi péct? No a co? Vánoce nejsou o jídle a cukroví, ale o sdílené radosti s nejbližšími. Zapomenout na chvíli na starosti, bolesti a stesky, které nás provází celý rok a vychutnat si klid a pohodu. Jenže pokud nejsem schopna toto doma vytvořit, budu frflat a stěžovat si, jak mě to nebaví...
Pokud by se to mělo někoho dotknout, omlouvám se... je to jen můj názor....


toto mne dožralo. Rozeber si to co jsi napsala. To nemá vánoční logiku ,,,,,vlastně žádnou ucelenou ,třeba jsi to myslela jinak a tak to napsala ,,,končím s dovětky.


Nahoru
  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 3 z 13   [ Příspěvků: 129 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz