Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 4 z 37   [ Příspěvků: 363 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 37  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Facebook
PříspěvekNapsal: sob 02. led 2010 21:53:13 
Superdrbna ;)
Superdrbna ;)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 23. zář 2009 18:48:28
Příspěvky: 3219
Bydliště: karlovarský kraj
To netuším, ale můžu si všechny fotky z profilu odstranit, jestli někde zůstávají, to nevím.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Facebook
PříspěvekNapsal: sob 02. led 2010 23:50:29 
zakladatel
zakladatel

Registrován: ned 23. lis 2008 0:04:20
Příspěvky: 75
Bydliště: Hanácká rovina - s Borůvkou :)
fotky a informace sice smázneš, ale jistě zůstanou na zálohách, co nepochybně server dělá.

musela bys smazat všecko a aspon půl roku účet nechat prázdný a pak zrušit. Dýl jak půl roku to imho neskladujou. A nebo tam nacpat hovadiny...


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Facebook
PříspěvekNapsal: úte 05. led 2010 21:16:07 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 14:14:53
Příspěvky: 869
Bydliště: Ivančice
Farengull píše:
Už jste někdo rušili registraci na FB?
Opravdu to stačí jen v nastavení anulovat? Prý že i po zrušení účtu si na Fb nechají v databázi tvoje fotky, prostě všechno...to je dost zajímavé. Nerušili už jste profil některá? :)

spíš mě zajímá, proč se někdo registruje a pak to ruší?? To by se nesmělo chodit absolutně niíkam, všude je to jen a jen o informacích, které někdo z někoho dostává :psst:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Facebook
PříspěvekNapsal: pát 15. led 2010 17:59:46 
Superdrbna ;)
Superdrbna ;)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 23. zář 2009 18:48:28
Příspěvky: 3219
Bydliště: karlovarský kraj
Já tam moc nechodím, ale včera a dnes jsem si FB otevřela a moc mě potěšilo, co nového jsem se o svých milých dozvěděla, prohlédla nové fotečky. Vídat je opravdu nemůžu, jedna osůbka je ze Sicílie, druhá z USA, vídám jednou za rok, třetí miláčci jsou z Brna, takže z druhého konce republiky, mají miminko, které jsem viděla opravdu jen na FB, nebo na fotkách, co mi pošlou mailem. Jelikož na FB mají celé album, tak jsem ráda, že se tou kočinkou můžu pokochat aspoň takhle. Další kamarádka je z Frankfurtu, atd. atd. Pro mě je FB příjemná věc. Ty ostatní blbiny, co se s tím spojují, nevyužívám.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Facebook
PříspěvekNapsal: čtv 21. led 2010 16:29:15 
Spisovatel/ka
Spisovatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: stř 13. led 2010 17:49:51
Příspěvky: 674
Já se zatím FB vyhýbám....uvidím jak dlouho, ale zatím ho k životu opravdu nepotřebuju. Je fakt, že tam uvidím lidičky, který jsem už dloho neviděla, nebo nemám tolik možnosti se s nima potkat....vím, že tam o sobě nemusím nic moc psát ani dávat pořád nový fotky,a le stejně si myslím, že to hodně odhaluje soukromí.....někdy až moc :hruza: ....kamošce a jejím kolegům zakázali FB v práci a jsou z toho nešťastní :haha: ...V práci bych to asi zakázala.....ale uvidíme za čas, třeba se tam konečně mrknu a budu mluvit jinak


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Facebook
PříspěvekNapsal: čtv 21. led 2010 16:50:02 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: stř 05. srp 2009 10:19:07
Příspěvky: 883
Bydliště: Prostějov
dalphine taky tam zatím nejsem.Ale láká mě ,že tam najdu spolužáky ze školy atak......ale ty blbý keci kolem mě neberou.Ten okomentoval to a ten zas ono............... :ble:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Facebook
PříspěvekNapsal: pát 22. led 2010 10:12:56 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: stř 05. srp 2009 10:19:07
Příspěvky: 883
Bydliště: Prostějov
Ivana píše:
Ty jejich uchylácký srdíčka, kytičky ,co Vám furt někdo posílá prostě puberťákům ale divím se dospělejm lidem,že je to baví a,že tomu leckdy věnují třeba celý den jako velká spousta mých kamarádek,které jsou věkem jako já tudíž dospělé ženy třeba se tam starají o akvárko nebo kočičky vím to má to moje 13 letá dcera a i tu už to nebaví Prostě je to šílenost,ale je mi jasný,že ten kdo tam chodí to bude samo chválit!!!!

..jj přesně tak ,manžel na FC je a musím říct,že u mě na příčce lehce kles když kolikrát vidím co tam vypisuje atd. např. jedné přispíval Kdo je mím dnešním milecem :noa,no trapárna pro buboše přesně jak Ivi píšeš.
Jediné co mě tam táhne je je jak jsem psala,že bych tam našla někoho koho jsem leta neviděla :cool:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Facebook
PříspěvekNapsal: pát 22. led 2010 10:13:35 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: stř 05. srp 2009 10:19:07
Příspěvky: 883
Bydliště: Prostějov
Ivana píše:
Ty jejich uchylácký srdíčka, kytičky ,co Vám furt někdo posílá prostě puberťákům ale divím se dospělejm lidem,že je to baví a,že tomu leckdy věnují třeba celý den jako velká spousta mých kamarádek,které jsou věkem jako já tudíž dospělé ženy třeba se tam starají o akvárko nebo kočičky vím to má to moje 13 letá dcera a i tu už to nebaví Prostě je to šílenost,ale je mi jasný,že ten kdo tam chodí to bude samo chválit!!!!

..jj přesně tak ,manžel na FC je a musím říct,že u mě na příčce lehce kles když kolikrát vidím co tam vypisuje atd. např. jedné přispíval Kdo je mím dnešním milecem :noa,no trapárna pro buboše přesně jak Ivi píšeš.
Jediné co mě tam táhne je je jak jsem psala,že bych tam našla někoho koho jsem leta neviděla :cool:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Facebook
PříspěvekNapsal: pát 22. led 2010 13:29:39 
Drbna
Drbna
Uživatelský avatar

Registrován: pon 24. lis 2008 15:06:32
Příspěvky: 263
Bydliště: středočeký kraj
Na FB, jsem měla svoji stránku a pak mě začalo pěkně s.r.á.t, jak se pořád nabalovali další a další lidi který já jsem vůbec neznala, každý mi mohl vlézt do profilu a hodnotit.
Nepochopila jsem vůbec účel FB, nevidím v něm smysl, takže jsem stránku a vše zrušila :noa:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Facebook
PříspěvekNapsal: pát 22. led 2010 16:58:34 
Drbna
Drbna
Uživatelský avatar

Registrován: úte 22. zář 2009 23:31:00
Příspěvky: 162
Bydliště: Praha
Ibil píše:
Na FB, jsem měla svoji stránku a pak mě začalo pěkně s.r.á.t, jak se pořád nabalovali další a další lidi který já jsem vůbec neznala, každý mi mohl vlézt do profilu a hodnotit.
Nepochopila jsem vůbec účel FB, nevidím v něm smysl, takže jsem stránku a vše zrušila :noa:

Záleží na to, jak máš nastavenou bezpečnost. Bohužel, u lecčeho je na začátku nastavené že to mohou vidět všichni nebo přátelé přátel (tzn. pro uživatele úplně cizí lidé). Já si u většiny nastavila že to mohou vidět jen přátelé, u něčeho dokonce že to nemůže vidět nikdo jen já (třeba e-mail) a takovéhle problémy tedy nemám - do profilu se mi dostanou jen mí přátelé :)
Jak říkám, já byla odpůrce FB ale zjistila jsem, že s ním to jde tak nějak líp. Kontaktovala mě díky tomu bývalá spolužačka ze ZŠ a už jsme domluvené že se sejdeme :). A mám přehled co mí bývalí spolužáci a přátelé dělají (jinak bych to třeba nevěděla, protože někteří se na srazech neobjevili už pěkně dlouho. S B je to jako se vším - je to dobrý sluha ale zlý pán.
P.S. srdíčka neposílám, status si napíšu jednou za čas a komentuju jen to k čemu mám co říct....Jo a nefarmařím :hihi:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 4 z 37   [ Příspěvků: 363 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 37  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz