Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 4 z 656   [ Příspěvků: 6551 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 656  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Liposukce
PříspěvekNapsal: pát 28. lis 2008 14:39:09 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 18:13:57
Příspěvky: 551
Bydliště: Pardubický kraj
Pusinka píše:
A už si byla na konzultaci ohledně těch paží, ty naše spisovatelko :haha: :haha: :haha: ???



Nebyla pisatelko......jdu 10.12. :hura: :hura:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Liposukce
PříspěvekNapsal: pát 28. lis 2008 15:36:14 
Začínající pisatel/ka
Začínající pisatel/ka

Registrován: pon 24. lis 2008 14:31:24
Příspěvky: 31
Bydliště: Mladá Boleslav
Avi píše:
Brita píše:
Zkusím mu ještě napsat. Jak dlouho máš ten kompres? Šla by i neteř, ta chce stehna vnitřky a boky. Tak by jsme to chtěli spojit.

hm tak tohle jedině v CA...kompres je na 6týdnů..ale jak to komu vyhovuje,někdo ho sundá už po 5 někdo až 8........jo,ale spěchala bych na konzulatci,aby měl volno pro vás dvě..má dost plno :bleee:

Tak jsem mu volala, protože mám tu rezervaci na 2.2. možná že mi udělá i ty stehna. Mám mu poslat foto. A neteř v CA. Má plno. Já chci vnější stehna, ale teď jsem se dočetla že se dělají i přední, slyším to prvně. As jsem nějaká zaostalá. Ještě jsem si domluvila u mého lékaře nesch.na prsa. Tak je to super. Nejraději bych šla hned.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Liposukce
PříspěvekNapsal: pát 28. lis 2008 16:00:42 
Začínající pisatel/ka
Začínající pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: pon 24. lis 2008 14:45:46
Příspěvky: 25
Bydliště: Praha
petula32 píše:
Já se chystán na lipo paží......holky, kdyby z Vás některá už měla po lipo ....prosím prosím info a nejlépe fotečky. Díky :love1: :love1:

Lipo paží jsem nepodstoupila, ale jsem po lipo břicha, boků a vnějších stehen. Fota bych ti ukázala, ale sem se fotky nedají dát, nebo nevím jak na to :cry2:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Liposukce
PříspěvekNapsal: pát 28. lis 2008 16:05:03 
Začínající pisatel/ka
Začínající pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: pon 24. lis 2008 14:45:46
Příspěvky: 25
Bydliště: Praha
petas píše:
Ahoj holky. Jen nakukuju. :love2: Nějak si nemůžu zvyknout na nový server. :shock: Jak se Vám tu povídá???? Doufám, že sem bude chodit víc utečenců od Vodičky. Jinak jsem po lipo vnitřních a předních stehen a někdy u únoru se chystám na vnějšky a boky. K Janečkovi, kam jinam, žéééééééé????? :love3: :D :D :D

Ahoj Peťásku, tak jsi se sem konečně dostala? Já nikdy nevím, kde vás najít :cry


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Liposukce
PříspěvekNapsal: pát 28. lis 2008 16:08:05 
Začínající pisatel/ka
Začínající pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 18:33:17
Příspěvky: 40
Lipo paží jsem nepodstoupila, ale jsem po lipo břicha, boků a vnějších stehen. Fota bych ti ukázala, ale sem se fotky nedají dát, nebo nevím jak na to :cry2:[/quote]
A jsi spokojená s výsledkem? Taky o tom uvažuju :roll:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Liposukce
PříspěvekNapsal: pát 28. lis 2008 16:21:31 
Začínající pisatel/ka
Začínající pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: pon 24. lis 2008 14:45:46
Příspěvky: 25
Bydliště: Praha
Ela
Jsem spokojená moc ;) Ještě nosím kompres, ale v pondělí ho už sundám úplně. Boky zmizely, bříško je ploché a nožky se jen tak k tomu doladily. Fakt jsem spokojená. Byla jsem vždycky štíhlá, ale teď po třicítce, sedavé zaměstnání, a nikotinová abstinence mě trochu obalila. A nejvíc se to odrazilo právě na těchto oblastech. Tak jsem to takhle vyřešila :D


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Liposukce
PříspěvekNapsal: pát 28. lis 2008 20:31:42 
zakladatel
zakladatel

Registrován: ned 23. lis 2008 0:04:20
Příspěvky: 75
Bydliště: Hanácká rovina - s Borůvkou :)
Dobrý den vážené pisatelky,

protože se Vás na fórum http://omlazeni.catman.info od neděle zase přihlásila velká hromda, rád bych opět požádal
- prosím, doplňte ve svém Uživatelském panelu do profilu svoje bydliště - město. Dáte tam vědět ostatním, z jaké oblasi jste a tak nějak Vás to i sblíží
- pokud v profilu uvedete i svoje datum narození (stačí měsíc a den), bude Vám fórum automaticky blahopřát :)

Informace od admina (správce fóra) najdete v prvním fóru, vzkazy adminovi napište do stejnojmeného fóra. Nediskutujte zde nad cizímui příspěvky, ztrácí se přehlednost a opravdu nemám tolik drahoceného času abych přeskakoval Vaše reakce a prosby kamarádek.

Poslední připomínka - nakoukněte občas do Informací administrátora - pokud zvládnu doplnit nové funkce, budu Vás právě a jedině zde o tom informovat.
Přeji hezký večer a poklidné zvládnutí přicházejících předvánočních příprav.

Zdraví Catman (pan Borůvka ) - správce fóra


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Liposukce
PříspěvekNapsal: pát 28. lis 2008 21:02:06 
Drbna
Drbna
Uživatelský avatar

Registrován: úte 25. lis 2008 21:20:07
Příspěvky: 477
Bydliště: Kutná Hora
Vinokava:Ahoj Peťásku, tak jsi se sem konečně dostala? Já nikdy nevím, kde vás najít :cry[/quote]
No to mi povídej. Lítám z jednoho omlázka ne druhý a hledám a hledám a nikdo nikde. :bleee: Tak jsem z toho taková rozpačitá. :dummy:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Liposukce
PříspěvekNapsal: stř 03. pro 2008 13:49:04 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 14:08:01
Příspěvky: 1326
Bydliště: Hradec Králové
Ahojky Vínokávo :bye:
Prosímtě ty jsi měla dělané ty zadní boky viď..myslím ty bochany nad zadkem směrem od boků na záda...jak je to tam s hojivostí?Včera jsem se na tom domluvila s Janečkem místo kolen...že ty boky budou lepší,aby jsme tuhle obalst už měli z krku :haha: takže na to jdu 16.12. v CA..bude mi ještě stahovat 6cm kůže na břiše.Díky za INfo. :palec:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Liposukce
PříspěvekNapsal: čtv 04. pro 2008 15:08:21 
Začínající pisatel/ka
Začínající pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: pon 24. lis 2008 14:45:46
Příspěvky: 25
Bydliště: Praha
Ahoj Avi :heart:
Jo, tuhle oblast mám za sebou. Boky na hojení byly o něco horší než jiné oblasti (vnějšky a břicho), myslím tím, že nejdéle byly takové zatvrdlé a jakoby jsem je dlouho necítila, brněly, svědily a přišlo mi, že je to jakoby "cizí maso", ale zase největší rozdíl byl vidět právě na nich, fakt mi to změnilo postavu a co jsem viděla u ostatních, tak boky Janeček bere fakt důkladně. Zašátrá ti kanylou i v pase a ke kyčelním kostím (aspoň mě to tak přišlo), ale bolestivé to nebylo. Když jsem se vzbudila z narkózy, tak jsem nejvíc cítila ty stehna. Ale zas to zatvrdnutí (takové ty podlitiny) tam byly nejdéle. Změklo to až tak za 2,5 měsíce. Ale zas mi to moc neotékalo. Je to podle mého nejzásadnější oblast, která s postavou udělá divy. Holky, díky vám jsem dnes bezšpíčkatá a nevylézají ty hrozné kobilince z kalhot!!! :love1: :love2: :love3:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 4 z 656   [ Příspěvků: 6551 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 656  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz