Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 655 z 656   [ Příspěvků: 6551 ]
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 652, 653, 654, 655, 656  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Liposukce
PříspěvekNapsal: pát 28. led 2011 16:51:41 
Keliška.
Keliška.

Registrován: čtv 28. kvě 2009 10:23:29
Příspěvky: 1832
Bydliště: Brno
Nikky píše:
Amor - gratuluji

:potlesk: :victory: :hmdik" :hmdik"

amorku gratuluji, sama na sobě vím co udělají boky a u mě bůčky. A to mně vzal tolik co tobě z půlky celkově. Super :yes: :potlesk: hlavně že jsi v pohodě. Kdy odlétáš?


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Liposukce
PříspěvekNapsal: pát 28. led 2011 23:13:27 
Keliška.
Keliška.

Registrován: čtv 28. kvě 2009 10:23:29
Příspěvky: 1832
Bydliště: Brno
amor píše:
ivik píše:
Amor - gratuluji

:potlesk:
amorku gratuluji, sama na sobě vím co udělají boky a u mě bůčky. A to mně vzal tolik co tobě z půlky celkově. Super :yes: :potlesk: hlavně že jsi v pohodě. Kdy odlétáš
NIKKY dik,, IVIKU::Ja letim 30.1 v nedeli, zvladnu to v pohode, ted uz hodim ti jsi byla taky u,, Janecka,, jestli se nepletu vid? Ja jsem uplne zirala co to udela ti ti boky :Bleble:

Nebyla, já jsem z Brna, tak jsem byla tady, ale jsem maximálně spokojená. Foto mám v galerce


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Liposukce
PříspěvekNapsal: pon 21. úno 2011 12:33:10 
Začínající pisatel/ka
Začínající pisatel/ka

Registrován: sob 29. lis 2008 11:48:06
Příspěvky: 32
Hezkou neděli přeji a jsem od čtvrtka doma.
Nastaly změny těsně před zákrokem - btw ta cena byla za zákrok nižší , počítala jsem to i s pobytem, tzn. dvě noci - pan doktor Kment se tak zadíval a po chvíli povídá, že se mu to na miniabdo vůbec nepozdává, jestli jsem něco neshodila, já na to že asi 4 kila.No a on na to, že uděláme jen UZ lipo, že nemám ani náznak převisu a že dělal mnohem horší břicha s převisem a jen lipo a výsledky bezvadné. Chvíli jsem čuměla jak tydýt, než se mi to v již trošku oblbnuté hlavince srovnalo a kývla jsem tedy(sice jsem se vyptávala, ale tak nějak mi to znělo hned líp, že bez jizvy). Samo že mi vraceli penízky :), což bylo taky příjemné .
Taky mi opravil jednu kozenku, která v podstatě zlobila hned od operace před dvěma lety, takže jsem přiškrcená od pasu pod prsa v neoprenu a ještě kozičky (teda spíš kozy :-D) v podprdě:).
Nedalo mi to a včera jsem se prostě musela svlíknout z toho upocenýho krvavýho smradlavýho neoprenu a omyla jsem se důkladně leč šetrně a vzala si nový a čistý. Snažila jsem se bleskurychle, tak snad se nic nepokazilo, ale dámy...to je nádhera....dívala jsem se samozřejmě , jak to vypadá neb červíček hlodal předtím - jestli ta lipka postačí a jestli se kůže přilípne atd:) - ale byla jsem nad očekávání překvapena uááááááááá to je nádhera už teď!:-D
Jinak poznatky o bolesti....asi nejvíc po zákroku jednoznačně prsa, pak lipka (kolena a vnitřní stehýnka)od Janečka - přesto, že jsem spokojena s výsledkem(teda byla neb se cosi časem projevilo a je to špataně, bude se muset napravovat) a bříško teď...vlastně kromě prvního dnu mě to nebolí vůbec a neberu ani nic na bolest ani v esthé jsem nebrala kromě prvního dne. Ta UZ lipo se nedá absolutně srovnávat s tumescentní - no taky ta cena je vidět:)
Mno tak jsem se snad vykecala, děkuji za pozornost, papa:).
P.S. Mnohé to už znáte, ale připomenout si ten pocit, kdy je postava zase jako před porody....skoro k nezaplacení, prostě luxus!
Děkuji za sdělení zkušeností:).


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Liposukce
PříspěvekNapsal: pon 21. úno 2011 12:35:39 
Začínající pisatel/ka
Začínající pisatel/ka

Registrován: sob 29. lis 2008 11:48:06
Příspěvky: 32
Ahojky, poradí mi jistě někdo milý zde:)
za jak dlouho jste viděly tak nějak efektivní výsledek?teď jsem 3 týdny - vím je to ještě brzy a ještě dva tři týdny nejméně budu v kompresu, ale - ty zatuhlinky zatvrdlinky(dají se docela dobře rozmasírovat jemně) jak dlouho asi jsou-budou? a taky když sedím i když se snažím rovně, tak ten kompres prostě udělá trochu záhyb a ten se na mě "moc pěkně" obtiskne, mám z toho trošku hlavu, aby mi to nezůstalo. Snažím se co nejvíc stát nebo ležet, sedím minimálně.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Liposukce
PříspěvekNapsal: pon 21. úno 2011 12:36:14 
Začínající pisatel/ka
Začínající pisatel/ka

Registrován: sob 29. lis 2008 11:48:06
Příspěvky: 32
já mám bříško pěkně citlivé jako předtím, kůže se očividně smrkává taky a úbytek byl vidět hned druhý den když jsem se pořádně prohlídla ještě v nemocnici, jde mi spíše o to, když se sedí - tak jak má podotýkám.
Kompresy mám hned 4 -dva svoje a dva od kolegyně:) - ale prostě člověk je plašan, tak se ptá, jak to měly ty ostatní:)
Plašila jsem i když jsem byla před dvěma a půl lety na stehnech, taky jsem sem tam měla otlaky od kompresu a parádička, jen prostě už jsem to zapomněla:)
a co se pohybu týká, to bych nesměla chodit do práce vůbec nebo dovádět s přítulem - teda dovádí spíše on:-D
takže tvrdší bříško večer je asi normál?:) asi jo že jo:)
díkec za zájem děvčata:)

Nikky dovádím, mě to prakticky nebolelo už ten druhý den
teď jen "řeším" to sezení no, říká se že ta laserová lipka je nej, když to hojení a bolestivost porovnám s tumescentní, tak po té jsem byla jak mrzák, ten první týden -dva po ní , to bylo strašný, bolelo to tak 5x víc než teď.

omluvte rozsáhlost textu, zkopírovala jsem to z bříšek-abdo, původně jsem tam patřila, ale viz výše mám teď "jen" UZ lipo.
za rady a porady děkuju:)


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Liposukce
PříspěvekNapsal: sob 26. úno 2011 17:20:44 
Spisovatel/ka
Spisovatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 11:38:43
Příspěvky: 582
Bydliště: Prostějov
amor

moc Ti to přeji a gratuluji, já jsem s doktorem Janečkem taky moc spokojená, je příjemný, šikovný, do ničeho se nežene jen pro prachy


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Liposukce
PříspěvekNapsal: sob 26. úno 2011 23:17:13 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. led 2009 15:42:12
Příspěvky: 1891
AMOR: a mas nejaky fotky pred a po? Rada bych se podivala :) :love1:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Liposukce
PříspěvekNapsal: ned 27. úno 2011 11:25:43 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. led 2009 15:42:12
Příspěvky: 1891
Ok, napis napis, jsem zvedava jak ti to vzal :love1:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Liposukce
PříspěvekNapsal: ned 27. úno 2011 17:40:18 
Keliška.
Keliška.

Registrován: čtv 28. kvě 2009 10:23:29
Příspěvky: 1832
Bydliště: Brno
:haha:
amor píše:
:bye: Ja jsem mesic po lipo bucku a zadicek( ty speky v zadu)
Byla jsem 22.1 u mudr. Janecek ,, jsem spokojena a to nad miru!!! Pan doktor je kouzelnik !!!! Telicko jak ve 20let...
mela jsem kalhoty 44 ted 38,, hura nic me nebolelo kraaaaaaasa!!!! :yes:

O 3 velikosti méně, to snad ani lipkou není možné? Tos musela i hubnout :haha:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Liposukce
PříspěvekNapsal: sob 09. črc 2011 23:24:31 
Začínající pisatel/ka
Začínající pisatel/ka

Registrován: sob 09. črc 2011 23:16:09
Příspěvky: 1
Ty jo holky, jak to tady tak čtu, tak mě stále více přesědčujete o tom, do liposukce jít!! :-) jsem tu nová tak se tematama jenom horko těžko probírám... ale zeptám se, dokážete mi poradit jestli mám jít na klasickou nebo na tumescentní liposukci ?? Případně nemáte zkušenost s Mudr. Šulcovou?? Díky :oooo:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 655 z 656   [ Příspěvků: 6551 ]
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 652, 653, 654, 655, 656  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz