Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 5 z 656   [ Příspěvků: 6551 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 656  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Liposukce
PříspěvekNapsal: čtv 04. pro 2008 15:16:23 
Začínající pisatel/ka
Začínající pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: pon 24. lis 2008 14:45:46
Příspěvky: 25
Bydliště: Praha
:otricelo: Avi, tobě bude ještě stahovat bříško???? Vždyť tě stáhne z kůže :oops: :oops: :oops:

Pro představu:
Příloha:
4190-4_th.jpg


První fota jsou po liposukci boků a rajtek :haha:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Liposukce
PříspěvekNapsal: čtv 04. pro 2008 17:15:57 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 14:08:01
Příspěvky: 1326
Bydliště: Hradec Králové
Vínokáva..díky za info i za fota..rozdíl je fakt :palec:
mě dělal před rokem../pozítří to bude rok/ břicho a boky..ale ty přední,spíš jako v pase..no a pořád dobrý a najednou co ležím na zádech už 6týdnů,kvůli prsoum tam mě jakoby tyhle ty boule vzadu vylezly dopředu..že jak to bylo zvadu,tak to přeteklo na boky a zepředu to je vidět..přitopm jsem nijak s váhou nehýbala...vždy jsem spala na boku nebo na břichu,tak nevím jestli může mít vliv to že teď jen na zádech a nějak jsem se zplacatěla :haha: budu ráda,až to odsaje..nikdy jsem to nějak výrazně neměla,ale jak jsem začla něco s postavou dělat--lipo,abdo,prsa...tak jí mám úplně jinou a vidím víc nedostatků :haha:
Mám objednaný černý kompres bez zipů,ty jsi ho myslím taky měla,že?říkal,že objedná S,že je menší než jiné S co mi je velké...že nechce brát tyhle menší velikosti moc "na sklad"
proč nevezmeš holky od Vodoucha sem?tam je stejnak nenechá kecat....vás tam čtu.. :haha:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Liposukce
PříspěvekNapsal: čtv 04. pro 2008 20:06:50 
Začínající pisatel/ka
Začínající pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: pon 24. lis 2008 14:45:46
Příspěvky: 25
Bydliště: Praha
No, mě to zase jak jsem přibrala rostlo všude. Vepředu i vzadu. Udělala se mi taková pneu kolem pasu :haha: Takže jsem byla ráda, že to vzal důkladně odzadu k pasu. Pak jsem byla na břichu, protože to tam z té pneu zůstalo. Určitě si to nech udělat, je pravda, že tyhle oblasti se těžko shazují. Asi bych to taky brala spíš než kolena.
Holky jsem sem lákala, už se sem přihlašovaly, ale zrovna v tu dobu s tím byl problém a jim se to nějak nedařilo, tak jsme se tu nějak honily. Ale myslím, že tam přituhuje, už si stěžují i jiné přispívající, že se tam bavíme mimo téma.... Takže to vypadá, že přeběhnou taky. Je to tam divné, když tam skoro nikoho neznáme, protože jste pryč :cry2:
Jinak budu držet palce, už se ti to blíží :palec:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Liposukce
PříspěvekNapsal: čtv 04. pro 2008 23:33:37 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 23:01:44
Příspěvky: 348
Bydliště: Králové Hradecký kraj
petula32 píše:
Pusinka píše:
A už si byla na konzultaci ohledně těch paží, ty naše spisovatelko :haha: :haha: :haha: ???



Nebyla pisatelko......jdu 10.12. :hura: :hura:


Škoda, že jdeš do Pardubek, ráda bych se s tebou znova viděla :love1:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Liposukce
PříspěvekNapsal: čtv 04. pro 2008 23:42:44 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 23:01:44
Příspěvky: 348
Bydliště: Králové Hradecký kraj
Vínokáva píše:
tak boky Janeček bere fakt důkladně. Zašátrá ti kanylou i v pase a ke kyčelním kostím (aspoň mě to tak přišlo), ale bolestivé to nebylo.

Ahoj kočenky, tak koukám, že můžu být ráda, že jsem na téma lipo nakoukla :palec: . Taky se chystám na lipo boků k Janečkovi - ale až za nějaký čas až pomine komplikace po abdo. Po tom, co mi vzal břicho mi ty boky ještě víc vylezly :bleee: :bleee: , takže hned jak mi na interně doktor řekne, že mám přestat brát Warfarín - hurá k Janečkovi na boky. Chci se zeptat, chtěla bych boky v LA (do narkozy bych se už bála jít...), udělal by mi přijednom třeba i ten bochan nad zadkem a bůčky? Nebude to moc na to, že by to bylo v LA?


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Liposukce
PříspěvekNapsal: čtv 04. pro 2008 23:45:46 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 23:01:44
Příspěvky: 348
Bydliště: Králové Hradecký kraj
Vínokáva píše:
První fota jsou po liposukci boků a rajtek :haha:


Tý brďo, tak to je fakt změna veliká :love1: . Super výsledek :palec: :palec: :palec:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Liposukce
PříspěvekNapsal: čtv 04. pro 2008 23:52:12 
Fakt změna! POstavička jako lusk! :potlesk:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Liposukce
PříspěvekNapsal: pát 05. pro 2008 12:52:05 
Začínající pisatel/ka
Začínající pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: pon 24. lis 2008 14:45:46
Příspěvky: 25
Bydliště: Praha
Chci se zeptat, chtěla bych boky v LA (do narkozy bych se už bála jít...), udělal by mi přijednom třeba i ten bochan nad zadkem a bůčky? Nebude to moc na to, že by to bylo v LA?[/quote]

:bye: Udělá ti to v LA, teda nevím, co myslíš bůčkami (já myslím právě to pod pasem, co se táhne až na záda), ale jestli myslíš vnější stehna, tak ti to bude chtít udělat zvlášť. Ale to si s ním domluvíš. Jestli tam nemáš extrémě moc tuku, tak i v LA udělá víc oblastí. A opravdu do toho jdi, protože ty boky dělají hodně ;)

Jinak děkuji za pochvalu, taky jsem spokojená. Vezmu si kalhoty a nic z nich nepřetéká :haha: :haha: :haha:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Liposukce
PříspěvekNapsal: pát 05. pro 2008 12:59:17 
Začínající pisatel/ka
Začínající pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: pon 24. lis 2008 14:45:46
Příspěvky: 25
Bydliště: Praha
[quote="KLUBKA"]Fakt změna! POstavička jako lusk!

:love2: :love2: :love2: Děkuji moc, ani to moc nebolelo.... :haha:
To je holky paráda v dnešní době, je to jak u zubaře, jdete k doktorovi se špekem a odcházíte bez špeku :haha:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Liposukce
PříspěvekNapsal: pát 05. pro 2008 13:05:09 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 23:01:44
Příspěvky: 348
Bydliště: Králové Hradecký kraj
Vínokáva píše:
:bye: Udělá ti to v LA, teda nevím, co myslíš bůčkami (já myslím právě to pod pasem, co se táhne až na záda), ale jestli myslíš vnější stehna, tak ti to bude chtít udělat zvlášť. Ale to si s ním domluvíš. Jestli tam nemáš extrémě moc tuku, tak i v LA udělá víc oblastí. A opravdu do toho jdi, protože ty boky dělají hodně ;)

Bůčkama myslím asi to co ty - to pod pasem. Víš, chtěla bych takovou větší oblast - boky musí pryč určitě!!! A pak právě to co je ještě kolem - ten bochan nad zadkem a po stranách pod tím pasem. Ty jsi taky z Janečkova? :haha: Nebo jsi byla někde jinde? Pokud si Janečková, jakou jsi měla cenu těch boků a bůčků?


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 5 z 656   [ Příspěvků: 6551 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 656  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz