Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 2   [ Příspěvků: 20 ]
Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Odstranění křečových žil laserem
PříspěvekNapsal: úte 13. led 2009 11:33:49 
Ahoj holky, máte některá zkušenosti s touto operací? Já mám obě nohy už po odstranění, ale lezou samozřejmě další žilky, krev si vždycky najde cestu jinudy. Bohužel dr. Schütz, který mě operoval se mi díky své aroganci znelíbil a hledám, kam jít. Byla jste některá někde jinde a jak to dopadlo? Díky L.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění křečových žil laserem
PříspěvekNapsal: úte 13. led 2009 12:35:08 
Keliška
Keliška
Uživatelský avatar

Registrován: stř 26. lis 2008 18:58:08
Příspěvky: 781
Bydliště: Brno
Ahoj holky!!!
Mám problémy s metličkama a zkoušela jsem odstranění laserem i sklerotizací. Laser, jak říkáte, šílená bolest, že mi tekly slzy z očí a výsledek nikde!!! Sklerotizaci jsem podstoupila asi před deseti lety, bolestivost se dala a výsledek nebyl k zahození. Jenže pravdou je, že žilečky prasknou zase rády vedle, takže po deseti letech jsem se objednala znovu letos na březen a věřím, že i díky vývoji by zákrok mohl mít lepší efekt. :bye:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění křečových žil laserem
PříspěvekNapsal: úte 13. led 2009 12:38:08 
Já měla klasické křečáky, takový ty modrý zamotance pod kůží, odstraňoval mi je laserem a opravdu to bylo jak říkal: ráno tam, ve dvě domů, naprosto bez bolestí, nikdy jsem nepotřebovala prášek, týden pevná bandáž, další dva punčocha. Samá spokojenost. Za jednu nohu jsem dala 17 tisíc a za druhou 16. Výsledek supr, jenže lezou další. Hluboko uložené žíly mám v pořádku. A metličky už mám taky. Objednala jsem se do Auraclinic, jdu příští pátek.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění křečových žil laserem
PříspěvekNapsal: úte 13. led 2009 13:01:50 
Keliška
Keliška
Uživatelský avatar

Registrován: stř 26. lis 2008 18:58:08
Příspěvky: 781
Bydliště: Brno
Aha, tak to je jiná! Já zatím křečákům odolávám, ale klube se, takže taky budu později řešit.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění křečových žil laserem
PříspěvekNapsal: úte 13. led 2009 13:03:21 
Mám to po rodičích. Zase jsem podědila jen to nejlepší... :cry:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění křečových žil laserem
PříspěvekNapsal: úte 13. led 2009 13:06:34 
Keliška
Keliška
Uživatelský avatar

Registrován: stř 26. lis 2008 18:58:08
Příspěvky: 781
Bydliště: Brno
Lenička píše:
Mám to po rodičích. Zase jsem podědila jen to nejlepší... :cry:

Já zatím metličky ze stojavých zaměstnání, ale křečáky se klubou a to po prarodičích. Rodiče v šedesáti letech mají hezčí nohy než já!!!


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění křečových žil laserem
PříspěvekNapsal: úte 13. led 2009 14:22:12 
Aktivní pisatel/ka
Aktivní pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: pon 24. lis 2008 13:50:26
Příspěvky: 115
Bydliště: Hradec Králové
:bye: Leni
já jsem byla loni 21.března na operaci se žílama-pravá noha.Jela jsem až do Příbrami za mudr Klimentem,který to dělal tenkrát jako jediný v republice zatavením žíly radiofrekvečními proudy.Nařízene se u kotníku a katetrem se projede nahoru do třísla.Operaci jsem měla v pátek v CA , v pondělí byly velikonoce a v úterý jsem šla do práce.Na sedmi místech jsem měla stehy a dodnes tam mám flíčky- noha byla po koleno fialová,a tak měsíc jsem pajdala.Také to mám dědičné, takže určitě mě čeká ještě levá-zrovna včera jsem byla na měření ultrazvukem-průchodnosti.Ale už to dělá tady jeden lékař v Hradci-takže to dotáhnu tady-ona už i ta druhá je na operaci.Až tak viditelného není nic,ale bolestivost je značná.A cena - v Příbram nemocnice 17000 Kč a Hradec prý to vypadá na 12-13 000Kč.Ale po zkušenostech z loňska až tak na podzim nebo v zimě.
Taky jsem před tím měla několik sklerotizací,ale to je jen na chvilku a vnitřní systém to stejně nevyřeší.

:hruza: :otricelo:
Lilien


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění křečových žil laserem
PříspěvekNapsal: úte 13. led 2009 20:19:24 
Ivouch píše:
Jo byla jsem u dr.Sauera v Ustí n labem!!!!!



Ústí nad Labem asi nebrat :hruza: ani na očkování.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění křečových žil laserem
PříspěvekNapsal: úte 13. led 2009 21:03:05 
lilien Objednala jsem se do Auraclinic, jdu příští pátek. Jsem zvědavá, co mi tam řeknou. Jedna noha stojí 22 tisíc. U Schütze jsem platila nejvíc 17, měla jsem pletenec na lýtku kolem mateřského znaménka. Nemám ani jednu jizvu, ráno tam, ve dvě domů, bez bolestí, v pohodě. Tak to snad v auře zvládnou taky. K tomu židovi už nejdu, nechal nás tam víc jak hodinu čekat, ani se neomluvil a navíc pak bral na přeskáčku. Tak jsem si tam trošku houkla a prostě odešla. Sice mi laskavě věnovali náhr. termín, ale na to jim nejsem zvědavá. Za ty prachy čekám trošku slušnosti.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Odstranění křečových žil laserem
PříspěvekNapsal: úte 13. led 2009 22:51:27 
,,Lenička,,,a já si vždy my : slela že jsi blond ve své přestavě. :mrkni:


Nahoru
  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 2   [ Příspěvků: 20 ]
Přejít na stránku 1, 2  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz