Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 1   [ Příspěvků: 3 ]
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Operace a hormonální substituční léčba
PříspěvekNapsal: sob 04. črc 2009 14:41:02 
Skorodrbna
Skorodrbna
Uživatelský avatar

Registrován: stř 27. kvě 2009 23:01:23
Příspěvky: 283
Bydliště: ČR
Ahoj, zakládám tohle možná trochu specifické téma, ale třeba nás je víc těch dříve narozených které jdou na operaci a berou hormony kvůli přechodu.
Podle pokynů které jsem v Sanusu dostala jsem vysadila substituční léčbu měsíc před plánovanou operací. Bohužel jsem nepočítala s tím jak na to zareaguje můj organismus. Protože léky beru už asi 5 let počítala jsem s tím že hladina hormonů je za tu dobu srovnaná. Vůbec jsem nepočítala s tím jaké vedlejší účinky bude vysazení mít a jak to bude nepříjemné. Mám závratě, návaly horka a neuvěřitelně silně se potím, což je hodně nepříjemné zvláště teď když jsou parna. Kdo to zažil ví o čem mluvím, celý den jsem od hlavy včetně vlasů pokrytá lepkavým potem, hnus. Zajímalo by mě jestli jste měla některá podobnou zkušenost a jak jste to zvládaly. :bye:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Operace a hormonální substituční léčba
PříspěvekNapsal: sob 04. črc 2009 16:49:34 
Skorodrbna
Skorodrbna
Uživatelský avatar

Registrován: stř 27. kvě 2009 23:01:23
Příspěvky: 283
Bydliště: ČR
Bříško, tak to ti závidím.... :yes: Já se s tím přechodem trápím už takových let. No vlastně jsem se co beru hormony ani tak moc netrápila, až teď když jsem je musela vysadit jsem si zase připoměla jaké jsou to hnusné stavy. :otricelo: No nedá se nic dělat musím to vydržet, když píšou měsíc před operací vysadit tak asi ví proč že jo....


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Operace a hormonální substituční léčba
PříspěvekNapsal: sob 04. črc 2009 23:50:15 
Skorodrbna
Skorodrbna
Uživatelský avatar

Registrován: stř 27. kvě 2009 23:01:23
Příspěvky: 283
Bydliště: ČR
Bříško, já vím budu to nějak řešit, ale to všechno až po operaci, do té doby to nějak musím vydržet, až se to zase zaběhne do starých kolejí a budu zase brát léky jako před tím tak s to snad srovná. Musím vydržet, ale je mi na chcípnutí....... :hruza:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 1   [ Příspěvků: 3 ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz