Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 1   [ Příspěvků: 4 ]
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Karboxyterapie - plynové injekce, aplikace oxydu uhličitého
PříspěvekNapsal: stř 01. črc 2009 18:15:10 
Keliška.
Keliška.

Registrován: čtv 28. kvě 2009 10:23:29
Příspěvky: 1832
Bydliště: Brno
Chtěla bych vyzkoušet tuto metodu, máte s tím někdo zkušenosti? Má to fungovat na např. zlepšení stavu pleti, celkové omlazení kůže. léčí stavy výpadku vlasů, léčba jizev (od 300,-Kč dle rozsahu), léčba srůstů po operaci (od 300,-Kč dle rozsahu), odbourání tuků a formování postavy. :haha: Orientačně mám ceny: břicho (1 zákrok 650,-Kč, 8 zákroků4 500,-Kč), hýždě (750,-Kč, 8 zákroků 5 500,-Kč), stehna (950,-Kč, 8 zákroků 6 500,-Kč). Je to bezbolestné, max. cítíte mravenčení. Zřejmé změny již po prvním zákroku. A už po 4 procedurách je dosaženo skvělých výsledků. :yes: Kdo jste to zkusily, podělte se o zkušenosti. Já to vyzkouším, za ty peníze bezbolestně ztratit bůčky, no nezkus to :tuudle: A tělo se těch tuků prý zbaví, vyloučí je.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Karboxyterapie - plynové injekce, aplikace oxydu uhličitého
PříspěvekNapsal: stř 01. črc 2009 18:26:01 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. led 2009 15:42:12
Příspěvky: 1891
pri precteni nazvu sem si myslela ze ses vratila z budoucnosti :D
liposukce je 100%, viditelna hned a ze by me to bolelo se teda rict neda. Tohle jsou takovy nesmysly ktery muzou ale nemusi vubec pusobit. NEvis jak se ti to v tele mota, a jedina efektivni metoda je tuk odsat a vidis ze ho nemas pac pak je v lahvi.Nevim no neverim tomuto. Ale rozhodne to zni zajimave(i kdyz nevim jestli bych dobrovolne chtela do tela oxid uhlicity) :D


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Karboxyterapie - plynové injekce, aplikace oxydu uhličitého
PříspěvekNapsal: stř 01. črc 2009 19:47:21 
Aktivní pisatel/ka
Aktivní pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: pon 24. lis 2008 13:50:26
Příspěvky: 115
Bydliště: Hradec Králové
Dělají to tady v Hradci v Sanusu - koukněte na stránky, je tam o tom povídání-liposukci to určitě nenahradí doporučují to jako doplnění po..


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Karboxyterapie - plynové injekce, aplikace oxydu uhličitého
PříspěvekNapsal: čtv 02. črc 2009 12:56:54 
Keliška.
Keliška.

Registrován: čtv 28. kvě 2009 10:23:29
Příspěvky: 1832
Bydliště: Brno
:bye: Martinko, z budoucnosti nejsem, lipku mám za sebou, také spoustu modřin a bolelo to ukrutně. Myslím po, mám ji ve spojení s abdomino, tedy v CA. Oxid uhličitý je plyn, který se v těle běžně vyskytuje, piješ ho v minerálkách ap. Myslím, že to napouštění anestetiky a něčím je horší, je i riziko infekce. Jenom nevím, jestli to funguje, proto ta otázka
Lilien, já mám doma propagační materiál výrobce, jen jsem chtěla vědět, jestli má někdo praktické zkušenosti


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 1   [ Příspěvků: 4 ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz