Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 2 z 3   [ Příspěvků: 25 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: lampa Bioptron od Zepteru
PříspěvekNapsal: úte 23. čer 2009 13:52:32 
Aktivní pisatel/ka
Aktivní pisatel/ka

Registrován: stř 13. kvě 2009 14:40:21
Příspěvky: 105
:bye: Iviku, já používám asi něco podobného, jmenuje se to granuflex, je to taky čtvereček, taky se používá na rány a po 10ti denním používáním se mi s tím taky dějí zázraky, pravé prso mám zatáhlé, levé je ještě nic moc, ale už jde vidět, že má snahu se taky zatahovat...jinak mně primářka dneska doporučila lampu, že je dobře, že ji používám, tak jsme si jí začala svítit i jizvy... :potlesk: a čekám další výsledky, ale už začínám být konečně spokojená :yes:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: lampa Bioptron od Zepteru
PříspěvekNapsal: stř 05. srp 2009 15:51:55 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: pon 20. dub 2009 22:19:54
Příspěvky: 1337
Bydliště: Královéhradecký kraj
Po týdenní zkušenosti z biolampou od Zepteru mohu jen doporučit. Nasvěcuju jizvu po abdo dle kosmetičky, od niž jí mám půjčenou, 3x denně - na každé místo 3 pípnutí (pípá po 3 minutách) a ve vzdálenosti 3 cm od povrchu jizvy. Tam, kde jsem to odflákovala jen na jedno pípnutí, zůstaly stroupky a malinko se jizva rozjíždí, ale na místě, kde jsem vždycky dodržela intervaly, je to super.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: lampa Bioptron od Zepteru
PříspěvekNapsal: sob 24. říj 2009 14:07:57 
Aktivní pisatel/ka
Aktivní pisatel/ka

Registrován: ned 18. říj 2009 15:12:50
Příspěvky: 139
Bydliště: Kolín
Včera jsem byla s jednou pacientkou na vyšetření a ona mi vyprávěla, žejejímu muži to pomáhá na bercáky, ale stála více jak 20000kč. :bye:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: lampa Bioptron od Zepteru
PříspěvekNapsal: pon 26. říj 2009 22:08:42 
Začínající pisatel/ka
Začínající pisatel/ka

Registrován: pát 02. říj 2009 17:25:41
Příspěvky: 23
ahoj holky,chtela jsem se zeptat,,jdu na prsenka a špatne se mi hoji jizvy-keloidy,,,,tak myslíte,že kdyby si biolampu koupila,,že mi to muže malunko pomoct?? už to mam za par,,tak o ni přemyšlím.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: lampa Bioptron od Zepteru
PříspěvekNapsal: úte 27. říj 2009 9:51:01 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: pon 20. dub 2009 22:19:54
Příspěvky: 1337
Bydliště: Královéhradecký kraj
Barborko... já měla biolampu od Zepteru půjčenou na hojení jizvy po abdu a můžu jen chválit, sice u toho strávíš spoustu času, ale podle mě se to vyplatí. Teď jí mám půjčenou na jizvy po modelaci, ale zatím nemám výsledky, jsem teprve 6.den po opce.
A nevím, jestli je nutné jí zrovna kupovat, zkus se poptat po známých, třeba jí někdo vlastní a půjčí ti ji. Stojí dost peněz :noa:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: lampa Bioptron od Zepteru
PříspěvekNapsal: stř 28. říj 2009 23:21:20 
Začínající pisatel/ka
Začínající pisatel/ka

Registrován: pát 02. říj 2009 17:25:41
Příspěvky: 23
ahoj žabko,,dekuji moc za informaci,,musím přiznat,,ze me opravdu cena zarazila a to by mi doma asik už neprošlo,,jenom ted nevím,na keho by se mohla obratit a pujčit si ji,,myslím,že nikdo ji z mého okolí asi nema...je možné si zakoupit neco levnejšího, aspon s podobným učinkem? rada by proto udelala max,,,ma kuže bohužel špatne reaguje,,proto mam zvolený i vyndavací stehy,,dekuji moc za každou radu :love2:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: lampa Bioptron od Zepteru
PříspěvekNapsal: čtv 29. říj 2009 2:08:21 
Skorodrbna
Skorodrbna
Uživatelský avatar

Registrován: stř 27. kvě 2009 23:01:23
Příspěvky: 283
Bydliště: ČR
barborka23 píše:
...je možné si zakoupit neco levnejšího, aspon s podobným učinkem? rada by proto udelala max,,,ma kuže bohužel špatne reaguje,,proto mam zvolený i vyndavací stehy,,dekuji moc za každou radu :love2:

Ahoj, pokud nemáš možnost si nikde biolampu půjčit, zkus třeba Biolaser, může se na něj začít chodit hned po operaci, urychluje hojení a zlepšuje vzhled jizev a je to podstatně levnější než si kupovat biolampu. Můžu doporučit z vlastní zkušenosti, měla jsem docela problémy s hojením po zmenšení, rozjely se mi po vyndání stehů jizvy a biolaser opravdu pomohl. :yes: Jenom to chce opravdu ten lékařský, kosmetický nemá takový účinek, takže se zkus zeptat třeba na kožním oddělení a nebo někde hledej na internetu nějaké lasercentrum.
Bohužel mám taky problémy s jizvama, jsem 3,5 měsíce po operaci a začínají mi nějak vystupovat jizvy, nevím jestli jsou to vyloženě keloidy, doktorka co jsem chodila na laser říkala že ne, ale mě se zdá že se to zhoršuje, tak jsem si teď objednala od Lipoelastiku silikonové plátky Epi-derm na vyhlazení jizev, jsem na to zvědavá, ale četla jsem dobré ohlasy tak uvidím. :mrkni:
Zítra by měly dorazit, tak poreferuju jestli to má nějaký efekt. :bye:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: lampa Bioptron od Zepteru
PříspěvekNapsal: čtv 29. říj 2009 16:17:34 
Keliška.
Keliška.

Registrován: čtv 28. kvě 2009 10:23:29
Příspěvky: 1832
Bydliště: Brno
:bye: Alčo, to že ti začaly vystupovat jizvy není nic neobvyklého. Mně to po zmenšení prsou, a vlastně i po abdomino také tak dělalo. Těsně po opce jsem měla jizvičky úplně jemné čárečky, potom jakoby vystouply, pak se začaly zase ztrácet, Po roce jsou na prsou téměř neviditelné, břicho po 7 měsících místy skoro hladké, místy ještě trochu vystouplá jizva


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: lampa Bioptron od Zepteru
PříspěvekNapsal: čtv 29. říj 2009 16:26:03 
Začínající pisatel/ka
Začínající pisatel/ka

Registrován: pát 02. říj 2009 17:25:41
Příspěvky: 23
Aluško dekuji za další informace,,každá rada mi pomuže a Ty dej určite vedet,,jak ty silikonové platky pomahají,,já s nima taky počítam,,vlastne si sepisuji veškeré vaše zkušenosti a pak dame s lekařem hlavy dohromady co by bylo pro me nejlepší....je to tu fajn,,že se muže človek na nekoho obratit ..dekuji moc :love2:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: lampa Bioptron od Zepteru
PříspěvekNapsal: čtv 29. říj 2009 21:01:14 
Skorodrbna
Skorodrbna
Uživatelský avatar

Registrován: stř 27. kvě 2009 23:01:23
Příspěvky: 283
Bydliště: ČR
ivik píše:
:bye: Alčo, to že ti začaly vystupovat jizvy není nic neobvyklého. Mně to po zmenšení prsou, a vlastně i po abdomino také tak dělalo. Těsně po opce jsem měla jizvičky úplně jemné čárečky, potom jakoby vystouply, pak se začaly zase ztrácet, Po roce jsou na prsou téměř neviditelné, břicho po 7 měsících místy skoro hladké, místy ještě trochu vystouplá jizva

ivik :bye: tak to jsem fakt ráda že nejsem zase nějaká rarita. :hihi: Já mám od začátku jizvy hodně výrazné, ale před tím alespoň nebyly v místech srůstu vystouplé. Poslední týdny mi jakoby zbytněly a jsou lesklé což opravdu nevypadá dobře, zkouším mazat vším možným a žádné zlepšení....Uvidím jestli budou účinkovat ty silikonové náplasti, za ty peníze by snad i mohly, taky mi ještě napadlo domácí vepřové sádlo, to jediné jsem nezkoušela.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 2 z 3   [ Příspěvků: 25 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz