Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 2 z 3   [ Příspěvků: 24 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Narkóza
PříspěvekNapsal: čtv 02. zář 2010 11:45:19 
,,jak jsem byla ještě na omlázení ,byla tam mezi náma jedna paní doktorka a ta říkala,že narkozu také nechce ,,tak asi věděla proč. Patrně to má nějaký neblahý vliv. Sice mi psala,ale už se delší dobu neozvala ,mohla bych jí napsat mejlem a zeptat se.. :otricelo:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Narkóza
PříspěvekNapsal: čtv 02. zář 2010 12:48:30 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. led 2009 15:42:12
Příspěvky: 1891
Bany píše:
Martinko ale ono asi nejde o složení,nevím nerozumím tomu ,ale složení má vliv na pooperační stav jako,že ti není zle atd. ,ale vliv na mozek to bude mít asi stejný :noa:


No jde o to, ze je tam lidocain, a kdyz budes googlit a doctes se neco o lidocainu, tak ti bude zle u toho pocitace. Myslim, ze hraje vyznamnou roli na vsechno. Lidem je zle i vnitrne, pres padani vlasu, po problemy s metabolismem.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Narkóza
PříspěvekNapsal: čtv 02. zář 2010 15:40:50 
Skorodrbna
Skorodrbna
Uživatelský avatar

Registrován: stř 27. kvě 2009 23:01:23
Příspěvky: 283
Bydliště: ČR
Holky, nevím jak to s vlivem narkózy na mozek z lékařského hlediska a za co může už věk, ale fakt je že mám poslední měsíce výpadky neskutečné.... někdy čumím jak tele po první ráně, nejsem schopna zkoncentrovat myšlenky určitým směrem a pomalu si nemůžu vzpomenout ani jak se jmenuju. Neustále něco ztrácím a hledám. :? Ve svém životě jsem měla narkózu asi 7x, z toho poslední tři dlouhé na plastice během jednoho roku,a poslední dvě po pár hodinách za sebou, též revize po operaci.... :angel: Někdy je to lepší a někdy mám fakt výpadky, naposledy jsem se docela vyděsila když jsem asi po třech skleničkách vína měla slušný vokýnko :tyty: což se mi po tak malém množství alkoholu nikdy před tím nestalo. Napadlo mě že by to s těmi narkózami mohlo mít nějakou souvislost.....


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Narkóza
PříspěvekNapsal: čtv 02. zář 2010 16:18:37 
holka píše:
Petrulka píše:
,,jak jsem byla ještě na omlázení ,byla tam mezi náma jedna paní doktorka a ta říkala,že narkozu také nechce ,,tak asi věděla proč. Patrně to má nějaký neblahý vliv. Sice mi psala,ale už se delší dobu neozvala ,mohla bych jí napsat mejlem a zeptat se.. :otricelo:

Prosím, zkus to. Jde-li o složení, pak si ráda připlatím za to méně špatné, ale spíš mi připadá, že to bude všeobecně tím stavem, kdy ten mozek prostě lékama "odpojí".




tak jsem jí napsala,,uvidím,jestli mi odepíše ,jestli se to vůbec smí napsat...ještě se optám od sestřenky muže on je doktor,,úplně jsem na něho zapomněla ,ale zkusím to večer na Skype..


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Narkóza
PříspěvekNapsal: čtv 02. zář 2010 21:35:05 
Keliška.
Keliška.

Registrován: čtv 28. kvě 2009 10:23:29
Příspěvky: 1832
Bydliště: Brno
Zítra se u mě zastaví kamarádka doktorka, tak se jí zeptám a napíši, co říkala


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Narkóza
PříspěvekNapsal: čtv 02. zář 2010 22:22:44 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. led 2009 15:42:12
Příspěvky: 1891
na Prime davali porad o narkoze a probuzeni pacientu uprostred operace. Fakt sila teda, probudit bych se na stole nechtela.....


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Narkóza
PříspěvekNapsal: čtv 02. zář 2010 22:24:08 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 14:10:42
Příspěvky: 1400
Bydliště: Zlínsko
Měly jste se teď dívat na Primu -super dokument o anesteziologii.... :plastika: :bleee:


Naposledy upravil maove dne sob 04. zář 2010 23:29:36, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Narkóza
PříspěvekNapsal: pát 03. zář 2010 10:11:28 
já jsem se koukala ,,bylo to zajímavé,,,,


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Narkóza
PříspěvekNapsal: pát 03. zář 2010 10:24:14 
Spisovatel/ka
Spisovatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: pon 24. lis 2008 14:51:15
Příspěvky: 530
Bydliště: nedaleko Ostravy
Zajímavé to sice bylo, ale dej pokoj :noa: to musí být nářez. Mi tvrdila spolupacientka na gynekologii, že mě slyšela na konci operace(zákroku) naříkat bolestí. Já si pamatuji jen jak mě uspali a pak vzbudilil v předsálí. Byla jsem jen na konizaci čípku, záležitost cca 15 min a asi dávají něco hodně slabého :cry2:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Narkóza
PříspěvekNapsal: pát 03. zář 2010 10:26:29 
Spisovatel/ka
Spisovatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: pon 24. lis 2008 14:51:15
Příspěvky: 530
Bydliště: nedaleko Ostravy
Ještě jsem si vzpoměla, že i po plastice jsem se vzbudila takřka hned po dolehnutí na lůžko a musela trpět než mi mohli po půlhodině píchnout injekci proti bolesti, zatím co kolegyně, kterou operovali hodinu přede mnou ještě pochrupkávala. asi dobře "spaluji" :hihi:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 2 z 3   [ Příspěvků: 24 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz