Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 6   [ Příspěvků: 57 ]
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Abdomino.bricha nebo liposukce
PříspěvekNapsal: stř 12. srp 2009 15:19:08 
Mírně aktivní pisatel/ka
Mírně aktivní pisatel/ka

Registrován: čtv 06. srp 2009 19:37:34
Příspěvky: 85
Bydliště: Nemecko-K.Vary
Ahoj holky,jsem tady nova a mam problemy se tim vsim prokousavat.Nevim,jake rocniky se tady pohybuji :haha: ale mam otazecku na ty,co jsou tak kolem meho veku 38,2deti a chteli si nechat vylepsit brisko a vzhledem k veku,dvou porodu a bochanu tuku,ktery se tam nahromadil,Vam taky dr.spise radil abdomino,kvuli kuzi,ktera by se po lipce nemela stahnout...je tady nekdo takovy?Porad vaham,ta jizva mi pripada silene velika a rikam si,ze bych si nechala odsat alespon boky,kde mi ta kuze nepripada nejak povisla..ok na brise jde ten tuk asi do 3cm hloubky,ale i tak bych si to troufla nechat odsat,ale dr.Hlava mi to rozmluvil,tak nevim :cry2:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Abdomino.bricha nebo liposukce
PříspěvekNapsal: stř 12. srp 2009 19:46:21 
Aktivní pisatel/ka
Aktivní pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: pon 24. lis 2008 13:50:26
Příspěvky: 115
Bydliště: Hradec Králové
Já jsem byla na konzultaci nedávno u Janečka,taky jsem laškovala s lipo-ale rovněž mi řekl,že by to bylo na řezání,taky říkal o kůži atd.A přesně, za cenu té jizvy se mi do toho nechce,i když jsou tady výsledky..ale já to nemám tak hrozné..jen to chce více pohybu a trochu zpevnit , dostat dolů 2 kg a zas by to bylo lepší..no co bych chtěla..taky mám za sebou 3x porod, ale váhu celkem držím-54 kg. Jinak mám možnost sledovat tento zákrok v rodině a tam to je od Janečka pěkné-jizva krátká a tenká a již dobře zahojená...


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Abdomino.bricha nebo liposukce
PříspěvekNapsal: stř 12. srp 2009 22:26:19 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: pon 20. dub 2009 22:19:54
Příspěvky: 1337
Bydliště: Královéhradecký kraj
Katze.. jsem v tvem věku, také dvě děti, jsem štíhlá, ale břicho bylo vytahané a břišní svaly rozestouplé, kůže potřebovala ušmiknout, tak jsem v červenci podstoupila abdo.... mám 4 týdny po operaci a cítím se super, bříško ploché, jizva je veliká, ale krásně se hojí. Když budeš psát a mít přes 30 příspěvků, požádej si o vstup do galerky a můžeš mrknout. Je nás tu po takové operaci víc. :love1:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Abdomino.bricha nebo liposukce
PříspěvekNapsal: čtv 13. srp 2009 8:40:05 
Mírně aktivní pisatel/ka
Mírně aktivní pisatel/ka

Registrován: čtv 06. srp 2009 19:37:34
Příspěvky: 85
Bydliště: Nemecko-K.Vary
Tak uz pisu asi poctvrte a porad se mi to smazava...dekuji holky za prispevek,skoda ze nemohu videt fotky udelanych brisek,ale pisi,pisi,jen to jde pomalu :haha: Vkladam i fotku meho mega bricha a boku..laskuji s tim,alespon nechat odsat prave boky,ale nevim,jak by to pak vypadalo.Tuk mam soustredeny hlavne kolem pupiku,ze si pripadam jako tehulka :cry2: bricho nevisi,drzi ho ten spek,ale kdyz ho zmacknu,tak je tam dost velika rasa :hruza: ,tak nevim co udelam.Dr.Hlava rikal rezat a po poslani fotek dr Kufovi mi napsal,ze lipka bude stacit a ze nemusim na konzultaci,ale hned si udelat termin..cozmi ale nepripada jako spravne,co pak,kdyz rekne,ze to preci jenom nejde?


Přílohy:
Poznámka: moje hruza
1247077797.jpg
1247077797.jpg [ 14.84 KiB | Zobrazeno 66 krát ]
Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Abdomino.bricha nebo liposukce
PříspěvekNapsal: čtv 13. srp 2009 8:41:50 
Mírně aktivní pisatel/ka
Mírně aktivní pisatel/ka

Registrován: čtv 06. srp 2009 19:37:34
Příspěvky: 85
Bydliště: Nemecko-K.Vary
atady ze zadu,kde je videt spek na bokach...co myslite,jak by to vypadalo po lipce?boky zadne a bricho jako balon? :cry2:


Přílohy:
Poznámka: a jeste ze zadu
1247077796.jpg
1247077796.jpg [ 16.12 KiB | Zobrazeno 63 krát ]
Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Abdomino.bricha nebo liposukce
PříspěvekNapsal: čtv 13. srp 2009 10:09:14 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: pon 20. dub 2009 22:19:54
Příspěvky: 1337
Bydliště: Královéhradecký kraj
Katze... lipka boků by ti určo prospěla, také jsou tu děvčata jen po lipce a je to obrovský rozdíl.

S bříškem by to chtělo konzultaci, možná by fakt stačila jen lipka, ale to musí vidět dr.,aby posoudil, jestli tvoje kůže má ještě elasticitu, aby se po odsátí sama stáhla. A také záleží, zda nemáš rozjeté břišní svaly,pak by abdo byla jediná možnost....Na konzultaci si učitě trvej a když ne tam, tak si objezdi víc plastik.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Abdomino.bricha nebo liposukce
PříspěvekNapsal: čtv 13. srp 2009 10:12:11 
Mírně aktivní pisatel/ka
Mírně aktivní pisatel/ka

Registrován: čtv 06. srp 2009 19:37:34
Příspěvky: 85
Bydliště: Nemecko-K.Vary
Charlott a co myslis,comam udelat s temi boky...jak by to vypadalo je mit odsate?dokazes si to predstavit?Jinak mas pravdu,bez konzultace to neudelam,myslim si,ze kuze uz neni to co v 30ti a je mozne,ze by se neprisala uplne,ale necekam zazraky,jen nechci mit na brise batoh :haha:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Abdomino.bricha nebo liposukce
PříspěvekNapsal: čtv 13. srp 2009 10:18:12 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: pon 20. dub 2009 22:19:54
Příspěvky: 1337
Bydliště: Královéhradecký kraj
Katze boky mi u tebe nepřipadají, že by potřebovaly odsát ( mám horší :hihi: ) , spíš jen v tom pase a to bříško, ale pokud by jsi do toho šla, nebude to vůbec špatné, budeš jak osmnáctka, máš pěkný tvar zadečku,takže by ještě vynikl.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Abdomino.bricha nebo liposukce
PříspěvekNapsal: čtv 13. srp 2009 10:58:29 
Mírně aktivní pisatel/ka
Mírně aktivní pisatel/ka

Registrován: čtv 06. srp 2009 19:37:34
Příspěvky: 85
Bydliště: Nemecko-K.Vary
Tak to zkusim nejdriv s temi boky..tedy pasem.. odsat a pak...no,uvidim jak to bude vypadat,treba se k te abdomino odhodlam.nebyt te obruce,tak jsem spokojena :hihi: ..uz abych mela pristup ke galerce s fotkami :hop:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Abdomino.bricha nebo liposukce
PříspěvekNapsal: čtv 13. srp 2009 11:27:15 
Mírně aktivní pisatel/ka
Mírně aktivní pisatel/ka

Registrován: čtv 06. srp 2009 19:37:34
Příspěvky: 85
Bydliště: Nemecko-K.Vary
Jeste jsem se chtela charlott zeptat,kde jsi na abdomino byla?a u koho?skoda ze nemohu videt pred a potom fotky,kdyz pises,ze jsme tak ve stejnem veku.jak dlouho jsi byla na neschopence?ta doba rekonvalescence me desi,nemohu si dovolit vypadnout dlouho z prac.procesu :haha: a ta jizvicka...hoji se dobre?jsem zvedava


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 6   [ Příspěvků: 57 ]
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz