Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 647   [ Příspěvků: 6468 ]
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 647  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Operace břicha
PříspěvekNapsal: ned 23. lis 2008 23:20:58 
Keliška
Keliška
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 23:16:03
Příspěvky: 234
KLUBKA píše:
No jasně, vítej!!!
:lol:

S tebou jsem chtěla mluvit. Jak bylo v esthe? Sestry, prostředí a co předoperační, dělali ti ho tam?


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Operace břicha
PříspěvekNapsal: pon 24. lis 2008 0:14:32 
Belča píše:
KLUBKA píše:
No jasně, vítej!!!
:lol:

S tebou jsem chtěla mluvit. Jak bylo v esthe? Sestry, prostředí a co předoperační, dělali ti ho tam?


Předopko zatím nedělají, dělala mi ho obvoďačka, jinak sestry jsou hodný a prostředí je taky normál, postel, sprcha, WC, televize, ale stejně nemáš náladu, chceš to mát za sebou a jít brzo domů


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Operace břicha
PříspěvekNapsal: pon 24. lis 2008 14:31:38 
Začínající pisatel/ka
Začínající pisatel/ka

Registrován: pon 24. lis 2008 14:26:07
Příspěvky: 1
Bydliště: Doksy
Ahojky holčiny,potřebuji radu--pomůžete??? ;) Mám problém s jizvou,na jednom místě ji mám zarudlou a po tl.masáži mi z toho začala vytékat žlutočervená tekutina.Co s tím???Po vymačkání přešel i okolní tlak a pálení.Já jsem na to dala heřmánkový obklad,aby se to zklidnilo.Díky všem za odpověď.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Operace břicha
PříspěvekNapsal: pon 24. lis 2008 14:45:02 
Začínající pisatel/ka
Začínající pisatel/ka

Registrován: pon 24. lis 2008 14:31:24
Příspěvky: 31
Bydliště: Mladá Boleslav
Ahoj všichni, trvalo mi dlouho se zaregistrovat. Jsem nějaká zklamaná z toho mého břicha. Stále se mi to nějak nelíbí. Myslela jsem, že už to bude v pohodě, ale není. Zůstalo tam hodně kůže. Jen jizva je tenká to je fajn. Jinak to stojí za houby a pupík je ošklivej a pan doktor říká počkáme.Jen nevím kde najdu sílu třebas na 3 opku.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Operace břicha
PříspěvekNapsal: pon 24. lis 2008 14:49:26 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 18:13:57
Příspěvky: 551
Bydliště: Pardubický kraj
Brita píše:
Ahoj všichni, trvalo mi dlouho se zaregistrovat. Jsem nějaká zklamaná z toho mého břicha. Stále se mi to nějak nelíbí. Myslela jsem, že už to bude v pohodě, ale není. Zůstalo tam hodně kůže. Jen jizva je tenká to je fajn. Jinak to stojí za houby a pupík je ošklivej a pan doktor říká počkáme.Jen nevím kde najdu sílu třebas na 3 opku.


A jak dlouho jsi po opce. Třeba se to ještě srovná? Škoda, že tu nejsou fotky...... :(


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Operace břicha
PříspěvekNapsal: pon 24. lis 2008 14:50:23 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 14:08:01
Příspěvky: 1326
Bydliště: Hradec Králové
Brita :nepamatuji si jak jsi dlouho po OP...ale počkej a trvej na opravě!Šla jsi tam proto,aby jsi měla napnuté bříško bez kůže..a to nemáš..takže by to měl dr.pochopit.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Operace břicha
PříspěvekNapsal: pon 24. lis 2008 15:08:27 
Začínající pisatel/ka
Začínající pisatel/ka

Registrován: pon 24. lis 2008 14:31:24
Příspěvky: 31
Bydliště: Mladá Boleslav
Jsem po operaci 5 týdnů. Břicho napnuté není, jen spodní část ta je pěkná, ale to co je nad jizvou nahoře, tam si chytnu kůži asi tak cca 6 cm. NEvím zda budu mít sílu mu to říkat. Řekne, že je to kůží . Šla bych třeba v LA na ten pupík a nebo to trochu stáhnout ale do CA se mi ani už nechce. Byl jste už někdo vícekrát na opravě?


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Operace břicha
PříspěvekNapsal: pon 24. lis 2008 15:11:28 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 14:08:01
Příspěvky: 1326
Bydliště: Hradec Králové
Brita:já dju za pár dní na 3opravu..taky tahle kůže nad jizvou....ale,Janeček se opravám nebrání..jen to svému dr.řekni...hele nesmutni,vše se dá spravit,tak nevěš hlavu..já byla na první opravě měsíc a půl od opky v LA..takže pomalu už budeš mít nárok :lol: :lol:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Operace břicha
PříspěvekNapsal: pon 24. lis 2008 15:24:00 
Začínající pisatel/ka
Začínající pisatel/ka

Registrován: pon 24. lis 2008 14:31:24
Příspěvky: 31
Bydliště: Mladá Boleslav
A myslíš, že se to dá stáhnout v LA. Budu se hádat určitě protože aby na druhý pokus velká abdo. se nepovedla to je divné . Jdu k Janečkvi na lipo kolena a chtěla bych i stehna, nevíš jak rychle můžu jít po sobě. Mě opravu nabízel MUDr. Janeček byl moc ochotný, klidně bych to i zaplatila, protože se zhrozil jak mi to udělali, ale chtěla jsem aby si to opravil ten kdo operoval prvně.Proč by měl opravovat někodo práci.a ještě někoho tak vyhlášeného.No a vidíš dvě velké operace k ..... Mám z toho docela pěknou depku.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Operace břicha
PříspěvekNapsal: pon 24. lis 2008 15:32:35 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 14:08:01
Příspěvky: 1326
Bydliště: Hradec Králové
Brita :mě stahoval v LA asi 6cm kůže a teď mi bude stahovat z prostředka si 4cm a z boků víc...jeslti ti Janeček nabídl opravu,tak jdi do toho,neprohloupíš...
já jdu na lipku kolen a udělá mi právě u toho i to břicho v CA..atk si to nech taky v CA a udělá ti jak stehna ,kolena tak ti stáhne břicho.....on si za to břicho moc neřekne,když mu vlastně vše zaplatíš lipkama..já jdu pro to na kolena,je mi blbý mít tu opravu zas zadara :lol:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 647   [ Příspěvků: 6468 ]
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 647  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz