Změnit velikost textu
Právě je čtv 28. bře 2024 20:18:09


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 57 z 58   [ Příspěvků: 575 ]
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 54, 55, 56, 57, 58  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Plkání na téma: operace nosů 3
PříspěvekNapsal: úte 14. zář 2010 14:01:29 
Keliška
Keliška
Uživatelský avatar

Registrován: pát 16. led 2009 13:33:19
Příspěvky: 403
Ahoj holky :bye:

dlouho jsem tu nebyla, opět nestíhám :hihi:
Jinak nos samozřejmě dávno neřeším, jsem s ním spokojená a už ani nevím, že jsem kdy nebyla. Jen občas když se na mě někdo dívá z profilu, poleje mě ten starý nepříjemný pocit. Ale hned si uvědomím, že není důvod a hrdě ho vystavuju dál :tuudle:

Džej, gratuluji k funkci :love2:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Plkání na téma: operace nosů 3
PříspěvekNapsal: čtv 23. zář 2010 10:18:38 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: sob 17. led 2009 18:19:09
Příspěvky: 578
Bydliště: Praha
efča píše:
Jen občas když se na mě někdo dívá z profilu, poleje mě ten starý nepříjemný pocit. Ale hned si uvědomím, že není důvod a hrdě ho vystavuju dál :tuudle:

Tenhle pocit občas mívám taky. Třeba ted když jsme ted byli na dovolený a fotilo nás to samo na horský dráze nebo stejně i na focení u jednoho fotografa v Londýně, vždycky jsem se instinktivně natáčela z tý "dobrý strany". Ale pak mi docvaklo, že už je to vlastně jedno, že jsou dobrý obě dvě, je to fakt dobrej pocit ;).

Jinak jsme byli s mužem v Itálii v Gardalandu a v parku Mirabilandia, kdo milujete šílený horský dráhy, tak doporčuju hlavně ten druhej park!


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Plkání na téma: operace nosů 3
PříspěvekNapsal: čtv 16. pro 2010 15:26:00 
Začínající pisatel/ka
Začínající pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 02. dub 2009 20:18:41
Příspěvky: 40
Bydliště: Ostrava
:bye:holkyyy, koukám, že tady už delsí dobu není ani noha....??

Chtěla jsem Vám všem popřát krásné Vánoce :darek:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Plkání na téma: operace nosů 3
PříspěvekNapsal: čtv 20. led 2011 12:00:05 
Začínající pisatel/ka
Začínající pisatel/ka

Registrován: čtv 20. led 2011 11:48:58
Příspěvky: 6
:bye: Ahoj holky, vidím že většina z vás má už opku dávno za sebou. To vám gratuluju .tleskam: , já bych chtěla jít příští prázdniny a začít tak "novej a lepší život" :victory: , chtěla bych jít k Zárubovi nebo Měšťákovi u koho jste byly vy? a byly jste spokojené?


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Plkání na téma: operace nosů 3
PříspěvekNapsal: čtv 20. led 2011 15:41:00 
Začínající pisatel/ka
Začínající pisatel/ka

Registrován: čtv 20. led 2011 11:48:58
Příspěvky: 6
Ahoj Džej Džej :bye: Kdy jsi byla na té opce? A jak to tam celý probíhalo? Přijde mi že asi nejvíc nepříjemný na tom všem musí být mít v nose tu tamponádu a pak to vyndávání, toho se docela bojím, pak samozřejmě taky výsledku :hihi: To je škoda že už sem ostatní nechodí, ale třeba je sem zase přilákáme :yes: A slyšela jsi něco o Doc. Měšťákovi? Ať už chválu nebo kritiku, znám pár holek co byly taky u Záruby, půjdu k němu a Měšťákovi asi na konzultaci a definitivně se rozhodnu až tam. Jinak abych ti nějak přiblížila situaci tak mám takový velký orlí nos a brzo mi bude 17 a chtěla bych tam jít příští rok v létě a trošku se bojím :oooo: ale asi radši přetrpím nějak těch 14 dní než abych musela celý život žít s tímhle, chci mít zrdavé sebevědomí jako má mít každá holka v mém věku a né se bát, že se na mě zrovna někdo kouká z profilu :chichich: :tuudle:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Plkání na téma: operace nosů 3
PříspěvekNapsal: pát 21. led 2011 8:50:48 
Keliška.
Keliška.
Uživatelský avatar

Registrován: úte 07. zář 2010 19:45:31
Příspěvky: 2215
Bydliště: Praha
Teri jdi k Zárubovi, na arogantního Měšťáka si hodně lidí stěžuje. On se sice prezentuje jako děsnej lidumil, ale protiva to je velkej. Záruba je na obličeje (celkově) machr. Kdybych si někdy cokoli na obličeji nechala dělat, tak jedině u Záruby. A prsa neumí, kámošce dal jedno pod sval a druhé pod žlázu ... Ale xichtíky super !!!


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Plkání na téma: operace nosů 3
PříspěvekNapsal: pát 21. led 2011 8:58:13 
Keliška.
Keliška.
Uživatelský avatar

Registrován: úte 07. zář 2010 19:45:31
Příspěvky: 2215
Bydliště: Praha
Já na něj a jeho nosy slyšela jen samou chválu, Lucie u něj byla i na víčkách a vždy naprostá spokojenost. K Měšťákovi z principu ne e e e e


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Plkání na téma: operace nosů 3
PříspěvekNapsal: pát 21. led 2011 13:47:31 
Začínající pisatel/ka
Začínající pisatel/ka

Registrován: čtv 20. led 2011 11:48:58
Příspěvky: 6
Džej Džej, máš pravdu :-)) jo moc se mi líbí nosy od Dr. Měšťáka, ale zas tam je pravda že jsem slyšela že je před operací děsně milej, ale že po operaci když dojde ke komplikacím, tak že o tom nechce už nic slyšet, právě proto váhám ještě na Zárubou, ano vím každý dělá nos úplně jinak, ale zase si myslím, že když bych nastínila jk by se mi to líbilo tak by to třeba nevzal až tak moc.Zkrátka je to z deště pod okap.. :dummy: snad se rozhodnu správně :-) pááni už v roce 2008? .tleskam: kéž už bych to měla za sebou i já, jsem moc ráda, že to neni až tak strašný, občas bych řekla že možná některé holky/ženy to s tou bolestí přehánějí, ale možná neměly dostatečnou pooperační péči...čert ví co v tom bylo :copak: mám pocit jaky bych tě tu využívala když tu z tebe takhle tahám informace :hihi: myslíš že bys mi mohla poslat tvoji fotku před a po? a brala jsi nějaké ty prášky proti bolesti? případně proti otokům a modřinám? :boli: Je možný že za 1 hodinu (a s pomocí 40 000kč :biggrin: ) se ti změní celej pohled na svět?


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Plkání na téma: operace nosů 3
PříspěvekNapsal: pát 21. led 2011 13:48:45 
Začínající pisatel/ka
Začínající pisatel/ka

Registrován: čtv 20. led 2011 11:48:58
Příspěvky: 6
A Leni moc ti děkuji za názor, protože každej názor je vítán :-) určitě o tom popřemýšlím, jak s tím Měšťákem, konec konců uvidím jak se bude chovat na konzultaci, no ne? :chihihi:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Plkání na téma: operace nosů 3
PříspěvekNapsal: pát 21. led 2011 17:23:32 
Začínající pisatel/ka
Začínající pisatel/ka

Registrován: čtv 20. led 2011 11:48:58
Příspěvky: 6
Džej Džej píše:
Já ti nevím, čím to je, ale fakt to nebolelo. Dostala jsem po operaci nějakou kapačku, tak třeba to bylo proti bolesti, ale pak druhý den ani žádný další fakt ne. Jasně, pokud člověk třeba pár dní po operaci např. luxuje, nebo dělá velký úklid, je to cítit, ale spíš tlak ....


Tak to jsem ráda, že to pro tebe neni bolestivá záležitost. No já myslím že spíš aspoň budu mít výmluvu abych nemusela něco dělat :hihi:

Džej Džej píše:
Na bolest teda nic, ale brala jsem Aescin tuším na modřiny a otoky, ale to mi přišlo, že moc nepomáhalo, pak jsem je mazala Liotonem 100000 nebo něčím takovým 100000 a to fakt na ty modřiny pomáhalo. Jo a pak jsem mazala jizvičky v nose Opthalmo Azulenem, to je sice do očí, ale jak je to jemné, tak se to na to hodí. To mi dali na klinice.


To si někam zapíšu...abych pak věděla jak a co, nebo mě tam pak sežerou za to že nic nevím :-))

Teri píše:
Teri píše:
Je možný že za 1 hodinu (a s pomocí 40 000kč ) se ti změní celej pohled na svět?

Pohled na svět se mi nezměnil, ale je fakt že za 27000 jsem získala sebevědomí o kterém se mi předtím ani nesnilo


Přesně tak jsem to myslela, jen to tak teda nenapsala, ale pochopila jsi to, to je důležitý. :angela:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 57 z 58   [ Příspěvků: 575 ]
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 54, 55, 56, 57, 58  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz