Změnit velikost textu
Právě je pát 29. bře 2024 0:11:36


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 2 z 5   [ Příspěvků: 50 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Nákup nového mobilního telefonu........který vybrat.......
PříspěvekNapsal: úte 12. říj 2010 12:48:39 
Ivana píše:
Ježíííííííš ten je drahej na to, abych ho prala persilem :hihi:

Máš používat Azurit, aby byl krásně heboučkej... :yes:

Jinak Androida mám v HTC, už 2 měsíce mi leží na stole. Mezi hlavní věci, co mi na tom pádle vadí patří, že jak je furt online, tak když něco posílá, nebo odesílá, tak se mi nikdo nedovolal. Nevím, kde udělali soudruzi z NDR chybu... No a taky je to velký a těžký, takže při delším hovoru trnou ruce... :noa:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nákup nového mobilního telefonu........který vybrat.......
PříspěvekNapsal: úte 12. říj 2010 12:51:45 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 13:50:58
Příspěvky: 914
http://mobilni-telefony.heureka.cz/noki ... a/galerie/


Iví , já mám tenhle


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nákup nového mobilního telefonu........který vybrat.......
PříspěvekNapsal: úte 12. říj 2010 12:55:05 
Keliška.
Keliška.
Uživatelský avatar

Registrován: úte 07. zář 2010 19:45:31
Příspěvky: 2215
Bydliště: Praha
Ivana - jestli jen píšeš a voláš, tak je asi skutečně jedno, jaký si koupíš. Já ten on-line stav uvítám, věčně honím nějaké geometráky a další pípoviny, tak se mi to bude hodit ...


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nákup nového mobilního telefonu........který vybrat.......
PříspěvekNapsal: úte 12. říj 2010 13:07:02 
Spisovatel/ka
Spisovatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: pon 05. led 2009 19:48:37
Příspěvky: 647
co jsem doporučila já - tam máš všechno a cena je myslím dobrá...
a nikdy neříkej nikdy...třeba se do nějakých funkcí nakonec zamiluješ
:hihi:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nákup nového mobilního telefonu........který vybrat.......
PříspěvekNapsal: úte 12. říj 2010 13:12:07 
Keliška.
Keliška.
Uživatelský avatar

Registrován: úte 07. zář 2010 19:45:31
Příspěvky: 2215
Bydliště: Praha
Nepřipadám si nenormální :dummy: Ale prostě ho chci a basta :tyty:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nákup nového mobilního telefonu........který vybrat.......
PříspěvekNapsal: úte 12. říj 2010 14:01:12 
Ivana píše:
Ok jasně já jen nechtěla napsat o nás kdo telefony používají jen na volání,že jsme nenormální i když telefon je přece na telefonování ne????? :dummy: hlavně na telefonování :hihi:

To asi bude individuální... Pro mně je to třeba výdělečnej nástroj/nářadí. Mám jej mj. jako baterku, fotoaparát, periskop, nouzovou náhradu pc - internet, mail, různé důležité dokumenty + návody a prezentace... Taky je to pro mne modem k pc, navigace, plánovací kalendář a budík, případně i zrcátko... Taky je to herní konzole, ale jedinnou hru tam mám: sudoku. :mrkni:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nákup nového mobilního telefonu........který vybrat.......
PříspěvekNapsal: úte 12. říj 2010 14:07:47 
Ivana píše:
Asi si vyberu nějakej z Nokií a možná to odložím až na Vánoce a dostanu ho od ježíška :angel: Ale nejdříve musím nějakej vybrat :dummy: Závidím tomu kdo v tomhle hned ví a jde a koupí

Ono to není tak složité - vyhovují-li Ti Nokie, tak koukej po Nokiích, ptž asi se nebudeš chtít učit něco s úplně jinou logikou... :noa:

Jen si zkus zda by Ti vyhovoval ten dotykový displey. Mně třeba od Nokie přišel dost nedořešenej a já mám beztak nejraději čudlíky... :hihi:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nákup nového mobilního telefonu........který vybrat.......
PříspěvekNapsal: úte 12. říj 2010 14:08:37 
Ivo...já byla vždycky zatížená na Nokie a poslední co jsem si koupila je vhodná i pro děti :hihi: Nepotřebuji nic kromě volání a sms.Měla jsem Nokii za 14 tis,ale dala jí holce a koupila si tu 7020 a jsu moc spokojená :palec: http://www.mobil-bar.cz/nokia-7020-graphitecr/d-72179/ co potřebuji dělá a ostatní mi leze krkem,tak jsem to nechtěla :hihi: Krásně vidím na sms,na přední straně má hodiny....je to můj miláček.Kluk mi koupil ještě náhradní mobil samsung,protože musím mít vše náhradní,ale Nokie,je prostě Nokie :palec:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nákup nového mobilního telefonu........který vybrat.......
PříspěvekNapsal: úte 12. říj 2010 14:12:03 
Ivo..jj véčko...je maličký a nemám zapatlanou klávesnici,nemám v ní tabák :hihi:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nákup nového mobilního telefonu........který vybrat.......
PříspěvekNapsal: úte 12. říj 2010 14:17:21 
Ivo...ty V jsou super....měla jsem V i Motorolu,ale to byl příšerný krám :pcbum:


Nahoru
  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 2 z 5   [ Příspěvků: 50 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz