Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 40   [ Příspěvků: 395 ]
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 40  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Sledování a fandění sportu v televizi, na stadionu???
PříspěvekNapsal: pon 08. úno 2010 18:00:49 
Spisovatel/ka
Spisovatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: stř 13. led 2010 17:49:51
Příspěvky: 674
Tak co?? Fandíte taky nějakému sportu v televizi, nebo někde na živo??? A to i pravidelně, nebo aspoň když jde o Olympiádu, Mistrovství atd.??? Já jako Brňačka, sice přistěhovaná, ale bydlela sem téměř vedle Brna fandím samozřejmě Kometě :yes: , brněnským fotbalistům, no a pak s přítelem chodíme a fandíme ragbyovým týmům u nás. Nejvíc z Vyškova. Ragby není tak rozšířenej sport,ale vydržím na něj koukat i v televizi. Naučil mě to právě přítel. Ale jinak sport sleduju už od dětství. Průprava od tatínka :hihi: ....Samozřejmě koukám, když někde bojují o něco naši a proto se teď těším na Olympiádu. Navíc dělám v sázkovce, tak se mi to i hodí. Rozhodně jsem nikdy neměla tendenci chlapovi nějakej sport přepínat. Naštěstí se na takový, který mě nebaví, nikdo nekoukal.


Naposledy upravil dalphine999 dne sob 13. úno 2010 16:59:47, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sledování a fandění sportu v televizi, na stadionu???
PříspěvekNapsal: pon 08. úno 2010 18:11:45 
Drbna
Drbna
Uživatelský avatar

Registrován: úte 22. zář 2009 23:31:00
Příspěvky: 162
Bydliště: Praha
Tak já se přiznám - fotbal mě absolutně nebere a hokej jen někdy (ale Nagano bylo pěkný :hihi:). zato ale ráda sleduju právě olympiádu, běh na lyžích, skoky a pak se ráda koukám na formuli. No a moje srdcovka je krasobruslení :love3: A od té doby co jezdí Sáblíková mě chytlo rychlobruslení.......


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sledování a fandění sportu v televizi, na stadionu???
PříspěvekNapsal: pon 08. úno 2010 18:34:34 
Spisovatel/ka
Spisovatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: stř 13. led 2010 17:49:51
Příspěvky: 674
jojo Sáblíkové budem fandit, holčině šikovné, no a samozřejmě né jen jí. Krasobruslení je taky fajn, jsem zvědavá i na naše, šance jim moc nedávám. I když třeba naopak mile překvapí. :potlesk:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sledování a fandění sportu v televizi, na stadionu???
PříspěvekNapsal: pon 08. úno 2010 18:44:54 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 14:10:42
Příspěvky: 1400
Bydliště: Zlínsko
Tak já miluju hokej - fandím samozřejmě Zlínu :hihi: jak jinak.
Co se fotbalu týká, taky se podívám, ale už o poznání méně. Mým favoritem je Brno - hraje tam bratránek :hihi:
Ale co se týká teď olympiády - je to na prdlačku, jsou daně a toho času moc nebude :cry2:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sledování a fandění sportu v televizi, na stadionu???
PříspěvekNapsal: pon 08. úno 2010 18:45:53 
Drbna
Drbna
Uživatelský avatar

Registrován: úte 22. zář 2009 23:31:00
Příspěvky: 162
Bydliště: Praha
ten mladší - Březina - by mohl příjemně překvapit ale na stupně ho tedy netipuju......A Verner - ví bůh, třeba se zmátoří a všem natrhne triko. Ale jak se vrátil Pljuščenko tak si myslím že on bude mít zlato (na ME byl o třídu výš než zbytek) a zbytek světa se porve o zbylé dvě medaile přičemž bych se téměř vsadila že na stupních bude američan nebo kanaďan.......
Sáblíková jede svůj první závod hned druhý nebo třetí den tak se těšim. Jen mě vadí, že všichni o ní muví jako o jasné adeptce na dvě zlaté, chovají se jako by to byla tutovka a já mám strach že to zakřiknou......


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sledování a fandění sportu v televizi, na stadionu???
PříspěvekNapsal: sob 13. úno 2010 16:59:07 
Spisovatel/ka
Spisovatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: stř 13. led 2010 17:49:51
Příspěvky: 674
Bc.Alca píše:
ten mladší - Březina - by mohl příjemně překvapit ale na stupně ho tedy netipuju.....
Sáblíková jede svůj první závod hned druhý nebo třetí den tak se těšim. Jen mě vadí, že všichni o ní muví jako o jasné adeptce na dvě zlaté, chovají se jako by to byla tutovka a já mám strach že to zakřiknou......


na Březinu su sama moooooc zvědavá a je to Brňák, takže mu budu i hoooodně fandit :hihi: ...no a Sáblíková pojede zítra, tak budeme držet palečky. Akorát je škoda toho času, vše se děje v noci a nebo brzo ráno. Ještě, že nechodím tak brzo do práce. Ve čtvrtek si ráno přivstanem a až dohrají naši hokej, tak alou rychle do práce.....a snad s radostí :haha: ...jojo chlapy už u nás začínají sázaet a tipovat


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sledování a fandění sportu v televizi, na stadionu???
PříspěvekNapsal: sob 13. úno 2010 17:28:17 
Drbna
Drbna
Uživatelský avatar

Registrován: úte 22. zář 2009 23:31:00
Příspěvky: 162
Bydliště: Praha
No já mám ještě týden zkouškové a tak jsem doma :) A oni na čt4 dost opakují v dopoledních hodinách - třeba krasobruslení a tak :)Určitě se chci koukat na jízdu v boulích žen a tu právě sice dávají dnes v noci ale zítra dopoledne či brzy odpoledne jí opakují ;)


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sledování a fandění sportu v televizi, na stadionu???
PříspěvekNapsal: sob 13. úno 2010 17:59:14 
Drbna
Drbna
Uživatelský avatar

Registrován: stř 26. lis 2008 21:06:45
Příspěvky: 263
dalphine999 píše:
jojo Sáblíkové budem fandit, holčině šikovné, no a samozřejmě né jen jí. Krasobruslení je taky fajn, jsem zvědavá i na naše, šance jim moc nedávám. I když třeba naopak mile překvapí. :potlesk:



Ano, Sablikova je moooc sikovna holcina......rychlobrusleni je u nas v NL, da se rici, narodnim sportem a prave ona zde svymi vykony ziskala uctu a srdce Holandanu....mne na rozdil od manzela sledovani sportu nebere... manzel je fanat co se sportu tyce, takze sleduje skoro veskery sport ...me to ale nevadi...mame doma tri televize, takze zadny problem :sunny: ... a na druhou stranu, ja nejsem pasivni sportovec....radeji si jdu zabehat nebo jsem ve fitku....ted to vyznelo, jakoze lide, kteri sleduji nebo fandi sportu v televizi, sami nesportuji....to neeeeee...tak tomu urcite neni :hruza: ......psala jsem pouze o me osobe :mrkni:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sledování a fandění sportu v televizi, na stadionu???
PříspěvekNapsal: sob 13. úno 2010 18:42:38 
Spisovatel/ka
Spisovatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: stř 13. led 2010 17:49:51
Příspěvky: 674
Bc.Alca píše:
No já mám ještě týden zkouškové a tak jsem doma :) A oni na čt4 dost opakují v dopoledních hodinách - třeba krasobruslení a tak :)Určitě se chci koukat na jízdu v boulích žen a tu právě sice dávají dnes v noci ale zítra dopoledne či brzy odpoledne jí opakují ;)


jojo na jízdu v boulích jsem taky zvědavá, tam máme vícero zastoupení, al easi to jistí až opkování, zase takovej nespavec nejsem :haha: ...


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sledování a fandění sportu v televizi, na stadionu???
PříspěvekNapsal: sob 13. úno 2010 18:45:37 
Spisovatel/ka
Spisovatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: stř 13. led 2010 17:49:51
Příspěvky: 674
Beruska píše:
dalphine999 píše:
jojo Sáblíkové budem fandit, holčině šikovné, no a samozřejmě né jen jí. Krasobruslení je taky fajn, jsem zvědavá i na naše, šance jim moc nedávám. I když třeba naopak mile překvapí. :potlesk:



Ano, Sablikova je moooc sikovna holcina......rychlobrusleni je u nas v NL, da se rici, narodnim sportem a prave ona zde svymi vykony ziskala uctu a srdce Holandanu... :mrkni:


to je hezký...však ona je taková skromná a hlavně si na nic nehraje...a když člověk vidí, kde začínala a jezdila, jen na obyč rybníku, tak si tu úctu získat musí.....


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 40   [ Příspěvků: 395 ]
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 40  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz