Změnit velikost textu
Právě je čtv 28. bře 2024 18:29:20


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 3   [ Příspěvků: 24 ]
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Jak se zbavit zápachu z koberce??? Pomooooooc :-(:-(
PříspěvekNapsal: čtv 17. pro 2009 21:35:31 
Aktivní pisatel/ka
Aktivní pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: úte 22. zář 2009 15:43:51
Příspěvky: 146
Bydliště: Pardubice
Mám strašný problém, dnes ráno to pes nevydržel a počůral se mi na koberec. Vydrhla jsem to nejdřív jen vodou, pak přpravkem něco jako vanish. Odešla z bytu a odpoledne když jsem otevřela byt strašný smráááád, jako kdyby od toho načichnul celý pokoj, hrůza. Tak jsem to vyluxovala, vydrhla znovu asi třikrát přípravkem na skvrny, vysušila, znovu vydrhla, vysušila a nakonec ještě postříkala deodorantem že to snad ten pach přebije. Teď to ještě schne ale když se nad koberec nakloním smrdí pořád hrozně:-( Nevíte nějaké rady, jak se toho zbavit? Nejradši bych to i něším vydesinfikovala, ale zas abych úplně ten koberec nezničila:-( Všem budu vděčná za rady


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak se zbavit zápachu z koberce??? Pomooooooc :-(:-(
PříspěvekNapsal: čtv 17. pro 2009 21:36:23 
Aktivní pisatel/ka
Aktivní pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: úte 22. zář 2009 15:43:51
Příspěvky: 146
Bydliště: Pardubice
vím že to pro někoho bude triviálností, ale pro mě je to problém, mám ráda čistoučko a vonavoučko jinak nejsem ve své kůži:-(


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak se zbavit zápachu z koberce??? Pomooooooc :-(:-(
PříspěvekNapsal: čtv 17. pro 2009 21:49:09 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. led 2009 15:42:12
Příspěvky: 1891
Mno my sme to vycistili az tak, ze sme koberec otocili, savem umyli podlahu(lino nebo co pod nim mas) koberec i z druhe strany a pak dojela firma na cisteni, jinym zpusobem to asi nepude kdyz uz si to drhla tolikrat, ale co ja vim. To proste smrdi ze spodu on lina ci betonu nebo tak.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak se zbavit zápachu z koberce??? Pomooooooc :-(:-(
PříspěvekNapsal: čtv 17. pro 2009 21:57:46 
Zvednout koberec,dát pod flek něco savého...staré ručníky nebo tak něco a prolít vodou s octem.Prostě vyprat skrz.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak se zbavit zápachu z koberce??? Pomooooooc :-(:-(
PříspěvekNapsal: čtv 17. pro 2009 22:07:46 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: úte 10. lis 2009 11:28:14
Příspěvky: 1465
Bydliště: 100 v ježatá
Že máš ráda voňavo a čisto se dá pochopit, ale že Ti vadí počůranej koberec to nechápu, vy doma nechodíte do rohu na malou :bleee: :haha:

Néééé děělám si legrandu :lol: ten problém bude po kobercem, pokud se to prosáklo a Ty si to pod kobercem neošetřila, tak se nediv. Co máte pod kobercem za podklad, je položenej na linu, dřevu nebo betonu. Pokud totiž budeš mýt koberec pouze zhora, tak to co se prosáklo akorát znovu rozmočíš a natáhne se to do osnovy koberce. Chce to důkladně omýt pod kobercem a koberec proprat strojem, nebo stačí vysavač co umí vysávat vodu. V případě strojového čištění je nutné použít nepěnivý prostředek na čištění koberců. Když toto nepomůže, zbývá Ti jediné odstěhovat se :haha:

Edit: tak zatím co jsem psal bylo napsáno.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak se zbavit zápachu z koberce??? Pomooooooc :-(:-(
PříspěvekNapsal: čtv 17. pro 2009 22:27:55 
Aktivní pisatel/ka
Aktivní pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: úte 22. zář 2009 15:43:51
Příspěvky: 146
Bydliště: Pardubice
No to jste mě moc nepotěšili, protože ona ta loužička bylo tak nějak skoro uprostřed místnosti a já mám koberec přes celou místnost, to by znamenalo vystěhovat komplet, pak nějak se dostat pod, to si moc představit neumím:-( To se radši odstěhuju:-DD Jinak podtím mám dřevotřísku, je to vlastně podklad co mám v celém bytě, ale ve zbytku bytu je na té dřevotřísce ještě plovoucí podlaha, jen tady u mě je koberec:-(


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak se zbavit zápachu z koberce??? Pomooooooc :-(:-(
PříspěvekNapsal: čtv 17. pro 2009 22:41:47 
Tak to myslím,že máš smůlu,dřevotříska nasákla moč a to je skoro konec.Tím jak jsi to proplachovala,tím jsi to vše spláchla do "stlačených pilin",tak teď je každá rada drahá........


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak se zbavit zápachu z koberce??? Pomooooooc :-(:-(
PříspěvekNapsal: čtv 17. pro 2009 22:44:57 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. led 2009 15:42:12
Příspěvky: 1891
Hele takhle, pokud ti to fakt smrdi, tak pro to neco udelas pokud ne tak neudelas to je na tobe. Kazdopadne cast mistnosti odstehuj odsun koberec a vycisti to savem nebo necim co je trochu agresivni. Ponicit drevo by to nemelo(alespon nam to drevo neponicilo) a to ten smrad zneutralizuje, ale zalezi kam az se to nacucalo, lejt na to hodiny savo taky neni reseni, ale urcite to zkus


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak se zbavit zápachu z koberce??? Pomooooooc :-(:-(
PříspěvekNapsal: čtv 17. pro 2009 22:54:08 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: úte 10. lis 2009 11:28:14
Příspěvky: 1465
Bydliště: 100 v ježatá
........ a navíc pokud to budeš máčet, tak ta dřevotříska nabobtná a budeš mít uprostřed pokoje bouli. Sundat koberec nasáklé místo v dřevotřísce opatrně vySavovat, nechat důkladně proschnout a mezi tím bokem ošetřit koberec. V žádném případě :hruza: na té dřevotřísce neprovádět strojní ani ruční mokré čištění, vypadalo by to jak když Ti pod koberec zalezla želví rodinka. :hihi:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak se zbavit zápachu z koberce??? Pomooooooc :-(:-(
PříspěvekNapsal: čtv 17. pro 2009 22:57:13 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: úte 06. led 2009 16:15:40
Příspěvky: 1442
Bydliště: Karviná City :-D
Savem nee vím jak jsme fretky učili na WC, vydrhnout normal mydlem, když jsme měli koberec, posypat solí a vysát, a vystříkat octem... do rozprašovače dej ocet... a pejsan už ti na to místo ani čurat nepůjde... Jinak to nevymyslíš....


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 3   [ Příspěvků: 24 ]
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz