Změnit velikost textu
Právě je pát 10. kvě 2024 17:10:30


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 4 z 16   [ Příspěvků: 159 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 16  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: platonicky zamilovaná
PříspěvekNapsal: stř 11. kvě 2011 16:43:16 
Superdrbna ;)
Superdrbna ;)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 23. zář 2009 18:48:28
Příspěvky: 3219
Bydliště: karlovarský kraj
Petrulko, moje dcera chodila s klukem od 13ti let, spát spolu začali v 15, hned ,co si došla pro prášky, vydrželo jim to do jejích 19ti let :victory: , pak se k němu několikrát vrátila, a dnes jsou z nich dobří kamarádi, kteří mají každý svého partnera.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: platonicky zamilovaná
PříspěvekNapsal: stř 11. kvě 2011 19:26:44 
ema84 píše:
Petrulka píše:
proboha a proč tak brzo?


to se sama sebe taky ptám :haha: prostě jsem začala chodit s klukem, pak už jsme spolu zůstali, tři roky spolu bydlíme...
ale zase že bych si potřebovala vynahrazovat to užívání, jak mnozí říkají to zase ne, prostě nám to neklape, každý jsme někde jinde.


no jo,,každý dospíváte a měníte se.. Já myslela,že s ním bydlíš od 17let.. :hruza: Víš takhle zabít pěkné roky ..měla sis je užívat jinak. Teď už celkem je to asi spárované ,,nevím ..Asi se špatně hledá..


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: platonicky zamilovaná
PříspěvekNapsal: stř 11. kvě 2011 19:29:52 
Mikyska píše:
Petrulko, moje dcera chodila s klukem od 13ti let, spát spolu začali v 15, hned ,co si došla pro prášky, vydrželo jim to do jejích 19ti let :victory: , pak se k němu několikrát vrátila, a dnes jsou z nich dobří kamarádi, kteří mají každý svého partnera.



Miky,já ti nevím ale já bych je hnala od 13a spní v 15,jsem asi starosvětská ,no vidíš měla svázané roky a nic z toho. Co z toho že jsou kamarádi. . .nic..Roky jsou pryč,,akorát užívala sexu a ničila si zdraví práškama to je jediný výsledek :hruza:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: platonicky zamilovaná
PříspěvekNapsal: stř 11. kvě 2011 20:04:55 
Keliška.
Keliška.
Uživatelský avatar

Registrován: úte 07. zář 2010 19:45:31
Příspěvky: 2215
Bydliště: Praha
Jestli je Ema svobodná, tak jí může být fuk, zda je ženáč - to je jeho věc a jeho svědomí. Pochybuju, že kdyby se některá z nás zamilovala, že by byla ohleduplná k jeho ženě .... To je asi blbost, že .... Tím jsem Emo taky chtěla říct, že je mnohem větší šance, že budeš "jen" milenka a ne druhá manželka (pouze hypoteticky ), protože pánové si nechtějí bourat domácí krb, ale zároveň si chtějí užít ..., chlapi jsou po čtyřicítce v nejlepších letech a síly maj na rozdávání. Ovšem pokud nemá 30 kg nadváhy, pivní měch, 3/4 kalhoty, tričko bez rukávů, ledvinku pod pupkem a sandály s ponožkama :bleeu: :bleeu:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: platonicky zamilovaná
PříspěvekNapsal: stř 11. kvě 2011 20:06:23 
Superdrbna ;)
Superdrbna ;)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 23. zář 2009 18:48:28
Příspěvky: 3219
Bydliště: karlovarský kraj
Petrulka píše:
Mikyska píše:
Petrulko, moje dcera chodila s klukem od 13ti let, spát spolu začali v 15, hned ,co si došla pro prášky, vydrželo jim to do jejích 19ti let :victory: , pak se k němu několikrát vrátila, a dnes jsou z nich dobří kamarádi, kteří mají každý svého partnera.



Miky,já ti nevím ale já bych je hnala od 13a spní v 15,jsem asi starosvětská ,no vidíš měla svázané roky a nic z toho. Co z toho že jsou kamarádi. . .nic..Roky jsou pryč,,akorát užívala sexu a ničila si zdraví práškama to je jediný výsledek :hruza:

nemyslím, že z těch roků nic nemá, prožili je moc hezky, jezdili s náma na dovolené, byli oba jako naše děti, dneska je normální, že spolu mladí spí, to oni ještě vydrželi dlouho :chihihi: , věděla jsem, že když dcera někam jde, je o ní postaráno a neměla jsem o ní strach, jako kdyby šla jen s kamarádkou, ten kluk byl slušný, byla v dobrých rukou. Není to tak, že " si užívala jen sexu" partnera přeci nemáme jen kvůli sexu, a i kdyby, měli se rádi, v tomhle nejsem puritánka, pokud nejde o promiskuitu :chihihi: a to rozhodně nešlo.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: platonicky zamilovaná
PříspěvekNapsal: stř 11. kvě 2011 20:19:03 
Keliška.
Keliška.
Uživatelský avatar

Registrován: úte 07. zář 2010 19:45:31
Příspěvky: 2215
Bydliště: Praha
Ježíši, Báře bude 14 ...., na tohle nejsem připravená a manžel už vůůůůbec ne ... Když jsem mu říkala, jaký jí rostou pěkný prsa, tak vytřeštil oči a spustil - neříkej to, neříkej to, dyk je to naše dcera :haha: :haha: No bodejť, je to dcera a ne ženská, že ??? :hihi: :hihi: chlapi jsou někdy fakt pitomí


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: platonicky zamilovaná
PříspěvekNapsal: stř 11. kvě 2011 21:16:28 
,,já si myslím,že je dnes nějak vše uspěchané ,já si neumím představit mít vedle sebe dceru,kerá má tak málo let a souloží jak o dušu. Já bych se styděla,,,za ni za sebe a co já vím,,já bych to asi těžce nesla.Jsem jiná.Dnes je vše o sexu,,to ti sluší seš sexy ,,já už to nemohu ani slyšet.Jako by nic jiného nebylo než vypadat sexy.Nejsem puritán,,kdepák to vůbec né ,ale zdá se mi to neskutečně brzy. Rodí se ve 40ceti a souloží v no,,,nebudu ani psát. :nenenene:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: platonicky zamilovaná
PříspěvekNapsal: stř 11. kvě 2011 21:24:08 
Superdrbna ;)
Superdrbna ;)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 23. zář 2009 18:48:28
Příspěvky: 3219
Bydliště: karlovarský kraj
Petrulka píše:
mít vedle sebe dceru,kerá má tak málo let a souloží jak o dušu.

Petrulko jsi horší než moje máma :haha: , ta mě vychovávala v tom, že sex je něco strašně špatného . Nevím, jestli souložila jak "o dušu", ale myslím, že ne, protože neměli kam spěchat, dcera mi to řekla, že byla pro prášky a já byla ráda, že se do patnácti opravdu vodili jen za ručičku, to jsem jí do hlavy tloukla, že dřív je to opravdu moc brzo a že je pod zákonem. Pak už jsem něměla argumenty. Oni se měli rádi skoro od dětství, tak jak tomu zabránit? Zakázané ovoce líp chutná.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: platonicky zamilovaná
PříspěvekNapsal: stř 11. kvě 2011 21:27:10 
Keliška.
Keliška.
Uživatelský avatar

Registrován: úte 07. zář 2010 19:45:31
Příspěvky: 2215
Bydliště: Praha
Petrulko podle výzkumu se dnes začíná se sexem mnohem později, než před 20-ti a neřkuli 50-ti lety. Moje babička měla první dítě ve 14-ti ... - a křižovala se a říkala Jéžiši, ta dnešní mládež ... :haha: A já na to bábi, tys rodila a já byla pod zákonem :hihi: Spíš je všude přesexováno a proto to ty mladé nijak netáhne, není to nic zajímavého - obrazně řečeno, nejlépe chutná zakázaný chleba. Nu kupříkladu jako ta nevěra, že :oooo:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: platonicky zamilovaná
PříspěvekNapsal: stř 11. kvě 2011 22:11:43 
Lenka píše:
Petrulko podle výzkumu se dnes začíná se sexem mnohem později, než před 20-ti a neřkuli 50-ti lety. Moje babička měla první dítě ve 14-ti ... - a křižovala se a říkala Jéžiši, ta dnešní mládež ... :haha: A já na to bábi, tys rodila a já byla pod zákonem :hihi: Spíš je všude přesexováno a proto to ty mladé nijak netáhne, není to nic zajímavého - obrazně řečeno, nejlépe chutná zakázaný chleba. Nu kupříkladu jako ta nevěra, že :oooo:



Leni ta Tvá babča to byla třída !! Jak někde mezi černochama v hlubokém pralese,,hihi..Píšeš netáhne,,,táhne! Jak vidíš ,,co budou dělat pak?Není zakázané nic téměř , vesele se sexuje a že by to byl zakázaný chleba ? naopak!Bóže já naprvní rande šla s kostkou cukru .nebo jsem slyšela že pusa je sladká. No to bylo !!! Fůůůj ,,jazyk až v krku a já se málem poblila.Tak jsem si říkala co ti lidi na tom vidí,,i ten sex -brrr ,,nechutná to věc . čekala jsem že se otevře nebe co to bude za pocit a vono nic jedině já hubu zklamáním. Myslím si,že ty holky a kluci to dělají ,protože se to dělá ..tak nějak ze setrvačnosti. Ani nic z toho nemají.nevím...takže sexovat či nesexovat,,,nebo s tím seknout. :haha: :hihi:


Nahoru
  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 4 z 16   [ Příspěvků: 159 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 16  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz