Změnit velikost textu
Právě je čtv 28. bře 2024 14:22:02


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 3 z 5   [ Příspěvků: 43 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

ČIPOVÁNÍ DĚTÍ ?
Anketa končí za ned 21. lis 2010 10:11:00
ANO 40%  40%  [ 4 ]
NE 60%  60%  [ 6 ]
Celkem hlasů : 10
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Váš názor
PříspěvekNapsal: čtv 18. lis 2010 13:11:46 
teď to napíšu trochu drsně :hruza: .... např. u sběratelů orgánů.Zdravotní stav nějakého dítěte ....jsou databáze,kde lékaři zjistí,nač se kdo léčí atd.....dítě je očipované....hledám orgán,zjistím zdravého jedince....napíchnu se na jeho čip.... a je to jasný,než kdokoliv zjistí,že je dítě pryč...tito odborníci mají čip odstraněný...a je to stejný,jako když dítě očipované nebude,nikdo ho nenajde....jen tak uvažuji,nechci vás děsit....


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Váš názor
PříspěvekNapsal: čtv 18. lis 2010 13:14:10 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 13:50:58
Příspěvky: 914
Jsem pro, ať jsou čipováni i všichni vrazi, pedofilové, násilníci. Tak budou prostě hlídaní i nadále, třeba je to odradí a jejich potencionální příští oběti by byli alespoň víc v bezpečí


těm bych dala na čelo nějaké nesmazatelné razítko - nezajímá mne žádné porušení jejich soukromí a ochrana osobních údajů - jednou je to ,, zvíře ,, a hotovo
je taky nezajímá , že bez dovolení kohokoli ublíížíí hodně lidem najednou


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Váš názor
PříspěvekNapsal: čtv 18. lis 2010 13:15:25 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 13:50:58
Příspěvky: 914
Bříško píše:
teď to napíšu trochu drsně :hruza: .... např. u sběratelů orgánů.Zdravotní stav nějakého dítěte ....jsou databáze,kde lékaři zjistí,nač se kdo léčí atd.....dítě je očipované....hledám orgán,zjistím zdravého jedince....napíchnu se na jeho čip.... a je to jasný,než kdokoliv zjistí,že je dítě pryč...tito odborníci mají čip odstraněný...a je to stejný,jako když dítě očipované nebude,nikdo ho nenajde....jen tak uvažuji,nechci vás děsit....



není to moc utažené za vlasy ? takhle to funguje , ten čip ?


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Váš názor
PříspěvekNapsal: čtv 18. lis 2010 13:18:05 
holka...jasně,jen jsem psala jak uvažuji :biggrin: ...na druhou stranu i dítě potřebuje někdy transplantaci,tak proč by nebylo možné...že ho někdo unese i s čipem,který ihned odstraní....nemusí se jednat o dospělé i děti jsou nemocné.....


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Váš názor
PříspěvekNapsal: čtv 18. lis 2010 13:20:04 
Nikky píše:
není to moc utažené za vlasy ? takhle to funguje , ten čip ?

neni to přitažené za vlasy,kdyby to bylo tak jednoduché,jak si představujete,už by to dávno ve světě bylo.....


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Váš názor
PříspěvekNapsal: čtv 18. lis 2010 13:22:34 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 13:50:58
Příspěvky: 914
no protže všichni hned uvažují o tom , že je to jako vše zneužitelné , ale nikdo si nedá práci s tím to vymyslet tak , aby to fungovalo .To se vymyslely náramky , ketré i laikovi musí být jasné , že je dotyčný člověk zlikviduje

okpoírováno

Masivnímu čipování dětí ale brání především morální a právní pohled na věc. Jelikož díky tomuto způsobu ochrany by děti přišly o veškeré soukromí a v podstatě nikdo neví, do jaké míry by tyto věci mohly být zneužitelné. I čipování má tedy svůj rub a líc.

tu druhou větu teda jaksi nechápu , to je pořád , jakési vymýšlení , copak děti mohou mít - samozřejmě do určitého věku - nějaké soukromí co se týče volnosti pobíhání venku ??? je jasné , že je to starost rodičů , aby věděla kde dítě je , ale ani rodič neovlivní všecko . Jak to vypadá dneska ve školách ? to se pořád děti učí , že mají ony právo , že mají svobodu atd . a jak to ve škole vypaadá ? učitelka může psát akorát donekonečna poznámky . Když budeme ještě svoje děti učit to , že mají právo na soukromí a svobodu , tak se nebudu divit , když o nich nebudem nic vědět - mají na to právo

Jen v Británii by podle BBC 75 procent rodičů uvítalo, mít možnost zvýšit bezpečnost svého dítěte, tím že jej budou sledovat. Odborníci ale před tímto panickým chováním varují. Přehnaná starost a strach o unesení dítěte, může mít negativní vliv na psychiku a vývoj dítěte.

hezky se to píše , takže mám být flegmatik a jít do rodičovství s klidem , že mi jednou dítě s takovou ajk to tu je někdo dítě odnese , zamorduje - ale klid , nic se neděje , uděláte si jiný


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Váš názor
PříspěvekNapsal: čtv 18. lis 2010 13:54:54 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 13:50:58
Příspěvky: 914
http://www.novinky.cz/krimi/217137-regi ... uvali.html


no dyť to říkám , tady je prostě bordel a chrání se delikventi , nic tady nikdo nedotáhne v pořádku do konce

Registr měl být zveřejněn ve středu na zahraničním serveru, v Česku by projekt narazil na zákon o ochraně osobních údajů. Měl totiž obsahovat jméno, příjmení, fotografii a adresu pedofilů v minulosti odsouzených za zneužívání. [celá zpráva]

Ještě před zamýšleným spuštěním stránek autoři projektu uspořádali na svých stránkách anketu, v níž se 96 procent z téměř 16 000 hlasujících vyjádřilo pro uveřejnění jmen.
[b]"Policie prohlásila, že půjde po komkoliv v Česku, kdo s tím projektem bude mít něco společného. Tím dopředu avizovali šikanu," řekl Novinkám Jehlička s tím, že jej zarazilo, že namísto řešení práv dětí stát začal intenzivně hledat, koho za projekt bude trestat.


Zveřejňování deviantů brání v Česku zákon. Databázi, z níž by rodiče malých dětí zjistili, že třeba jejich soused je v minulosti trestaný pedofil, proto v republice legálně zveřejnit nejde. CERD chtěl na zákon vyzrát právě umístěním registru do zahraničí.[/b]


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Váš názor
PříspěvekNapsal: čtv 18. lis 2010 16:01:19 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 13:50:58
Příspěvky: 914
shoda jmen a bydliště ??? trochu moc náhod né ? a píšou , že by tam byla i fotka


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Váš názor
PříspěvekNapsal: čtv 18. lis 2010 18:12:21 
Keliška.
Keliška.

Registrován: čtv 28. kvě 2009 10:23:29
Příspěvky: 1832
Bydliště: Brno
Já jsem proti, i dítě má právo na soukromí. Je mně hrozně líto Aničky a jejích rodičů, ale čipování by nezabránilo ani únosu ani vraždám. Není přece možné každé dítě sledovat 24 hodin denně, ani rodič toho není schopen. Představa, jak někdo jako první věc odstraňuje dítěti čip, aby ho nevypátrali, při té představě mě mrazí. Vyvolávalo by to hysterii, člověk musí žít v pohodě, jinak nežije pěkný život, přece nemůžu každý den, každou hodinu, každou minutu čekat, že se mému dítěti něco stane.
A k té Americe. Mám tam kamaráda, Čecha, který tam žije téměř 40 let, a bezpečné tam není vůbec nic. Policie tam má víc pravomocí, víc je zneužívá, ztratí se tam spousta lidí, kteří se nikdy nenajdou, nikoho tam nic nezajímá, přátelství se moc nepěstuje, kdyby tam neměl děti (tedy i s rodinami), nejraději by se vrátil. Takže si nedělejte iluze, čipování nic neřeší


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Váš názor
PříspěvekNapsal: čtv 18. lis 2010 18:18:45 
Keliška.
Keliška.

Registrován: čtv 28. kvě 2009 10:23:29
Příspěvky: 1832
Bydliště: Brno
Nikky píše:
shoda jmen a bydliště ??? trochu moc náhod né ? a píšou , že by tam byla i fotka

Tyto omyly se stávají docela často, bydliště brzy nebude ani v občance, ani rodné č. nebo datum narození nic neřeší. Mně přišlo několikrát doporučené psaní od soudu nebo FÚ které mně nepatřilo. Těch chyb je všude čím dál víc, stačí překlep a z nevinného člověka může být deviant, v lepším případě pouze dlužník. Ono totiž téměř na všechno se používají k identifikaci čísla, a člověk je tvor omylný....


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 3 z 5   [ Příspěvků: 43 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz