Změnit velikost textu
Právě je čtv 28. bře 2024 20:25:17


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 4 z 5   [ Příspěvků: 43 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

ČIPOVÁNÍ DĚTÍ ?
Anketa končí za ned 21. lis 2010 10:11:00
ANO 40%  40%  [ 4 ]
NE 60%  60%  [ 6 ]
Celkem hlasů : 10
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Váš názor
PříspěvekNapsal: čtv 18. lis 2010 18:22:46 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: stř 05. srp 2009 10:19:07
Příspěvky: 883
Bydliště: Prostějov
ivik píše:
Já jsem proti, i dítě má právo na soukromí.

Iviku v tom s tebou teda nesouhlasím.Je potřeba děti kontrolovat a mít je pod kontrolou.Vědět kde se nachází ,jaké má přátele na jakých internetových stránkách se pohybuje.........Čip by nesloužil k tomu abych JÁ měla doma obrazovku seděla u ní a dívala se kam a kde zrovna dítě je.Vyhledávání by bylo možné pouze při třeba útěku nebo pokud by se stratilo.
Myslím,že už motáte všechno dohromady.

ivik píše:
Představa, jak někdo jako první věc odstraňuje dítěti čip, aby ho nevypátrali, při té představě mě mrazí.

A nemrazí tě z toho co udělal ten pedofil Honzíkovi?

Myslím,že by to čipování bylo stejně dobrovolné,takže jak by ten někdo mohl vědět zda to dítě čip má nebo ne.
Další věcje,že když už by ho mělo ,může být kdekoli na tělíčku pod kůží a je tak mikro malinkej,že ho nikdo nemůže ucítit.
Myslíš ,že kdejaký zmetek má přístup k takové technologii,aby ten čip odhalil?
Dobře nějaký profík,které půjde o hodně si to podchytí a jedno dítě zachráněno nebude,ale dalších 10 díky čipu třeba ano.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Váš názor
PříspěvekNapsal: čtv 18. lis 2010 18:26:22 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: stř 05. srp 2009 10:19:07
Příspěvky: 883
Bydliště: Prostějov
ivik píše:
přece nemůžu každý den, každou hodinu, každou minutu čekat, že se mému dítěti něco stane.

jasně tak přece nikdo nežije ,že by čekal ,že jeho dítě někdo unese .....oni to nečekali ani rodičeče Aničky,Honzíka té cizinky Madelaine apod. a vidíš určitě si říkali...,,to se nám stát nemůže,,


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Váš názor
PříspěvekNapsal: čtv 18. lis 2010 18:30:28 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: stř 05. srp 2009 10:19:07
Příspěvky: 883
Bydliště: Prostějov
a já bych se nechala načipovat i jako dospělá :hihi:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Váš názor
PříspěvekNapsal: čtv 18. lis 2010 18:31:52 
Keliška.
Keliška.

Registrován: čtv 28. kvě 2009 10:23:29
Příspěvky: 1832
Bydliště: Brno
Bany, já prostě nevěřím, že by čipování pomohlo zachránit: malé dítě by si rodiče měli hlídat, starší by mělo mít výchovu a důvěru k rodičům a naopak, takže kamarády by znali a věděli, kde se nachází. Pokud by dítě něco před rodiči tajilo, žádný čip to nevyřeší. Takže za mě znovu ne


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Váš názor
PříspěvekNapsal: čtv 18. lis 2010 18:34:38 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: stř 05. srp 2009 10:19:07
Příspěvky: 883
Bydliště: Prostějov
ivik píše:
malé dítě by si rodiče měli hlídat

spousta dětí MUSÍ chodit třeba ze školy samy domů,jak to ti rodiče mají udělat.Většina dětí je unesena právě při té cestě ze nebo do školy :noa:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Váš názor
PříspěvekNapsal: čtv 18. lis 2010 19:16:20 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 18:55:30
Příspěvky: 1169
Bydliště: Ostrava
ivik
Jak chceš,aby se ubránila třeba Anička.Drobek,váží pár kilo.Chytne ji chlap,narve do auta a co ona zmůže.A můžeš ji 100 krát říkat,že se nesmí bavit s cizíma.Čip by hodně zachránil.A tím,že by byl dobrovolný,nevědělo by se,zda ho má.a aby to nevědělo ani to dítě,mohli by ho vymámit na něm pod pohrůžkou.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Váš názor
PříspěvekNapsal: čtv 18. lis 2010 19:22:39 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 13:50:58
Příspěvky: 914
ivik píše:
Bany, já prostě nevěřím, že by čipování pomohlo zachránit: malé dítě by si rodiče měli hlídat, starší by mělo mít výchovu a důvěru k rodičům a naopak, takže kamarády by znali a věděli, kde se nachází. Pokud by dítě něco před rodiči tajilo, žádný čip to nevyřeší. Takže za mě znovu ne



ale tohle nebyl můj původní záměr otázky zda čipovat ano nebo ne . Je jasné , že důvěra v rodiče je úplně něco jiného a stím spojené např.záškoláctví atak . Jak píše bany nejde to z čistě provozních důvodů být s dítětem i třeba na cestě ze školy domů , nebo ho pošleš do obchodu ,k prarodičům kousek od tebe , prostě banální věci a dítě ti ukradou ...dyt je to hrůza a je to hlavně otázka času kdy to dítě můžeš zachránit


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Váš názor
PříspěvekNapsal: čtv 18. lis 2010 20:52:45 
Keliška.
Keliška.

Registrován: čtv 28. kvě 2009 10:23:29
Příspěvky: 1832
Bydliště: Brno
Nikky píše:
ivik píše:
Bany, já prostě nevěřím, že by čipování pomohlo zachránit: malé dítě by si rodiče měli hlídat, starší by mělo mít výchovu a důvěru k rodičům a naopak, takže kamarády by znali a věděli, kde se nachází. Pokud by dítě něco před rodiči tajilo, žádný čip to nevyřeší. Takže za mě znovu ne



ale tohle nebyl můj původní záměr otázky zda čipovat ano nebo ne . Je jasné , že důvěra v rodiče je úplně něco jiného a stím spojené např.záškoláctví atak . Jak píše bany nejde to z čistě provozních důvodů být s dítětem i třeba na cestě ze školy domů , nebo ho pošleš do obchodu ,k prarodičům kousek od tebe , prostě banální věci a dítě ti ukradou ...dyt je to hrůza a je to hlavně otázka času kdy to dítě můžeš zachránit

Já ti nikky rozumím, ale tak často jsem se setkala s činností (nečinností) policie, že na žádný čip nevěřím.
Př. na první pohled úplně nesouvisející, ale: Kdysi naše kluky a st. mistra okradl pomocník na stavbě. Ze st. buňky odnesl všechno oblečení, doklady, peníze, mobily, klíče od auta-s autem neodjel, neuměl odemknout zabezpečovací zařízení. Po 1/4 hodině to zjistili, volali policajty, tipřijeli a 4 hodiny vyslýchali, fotili místo s hláškami do protokolu:všechno zaprášené, na podlaze také prach ap. Když jsem hned po jejich příjezdu řekla, proč nevezmou psa a nejdou za ním, pohrozili mně pokutou. Výsledek byl, že ho po měsíci zatkli, protože zabil člověka. A to ho chytili jenom proto, že se za ukradené peníze tomu člověku ožral a usnul tam. Kdyby pracovali ihned místo našeho vyslýchání a nesmyslného fotografování, mohl ten člověk žít. Ukradl tehdy skoro za sto tisíc (peníze na stavební materiál a výplaty)
Proto jsem proti, proto nevěřím, že by to pomohlo. Jen tak mimochodem, Aničku taky hned nehledali psi. A to není jediný případ. Prostě jsem skeptická


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Váš názor
PříspěvekNapsal: pát 19. lis 2010 8:14:43 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 13:50:58
Příspěvky: 914
Ivííku - jj , (ne) práce policie je určitě na dlouhé téma , jistě máš taky pravdu , nejeden z nás má takokvé zkušenosti


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Váš názor
PříspěvekNapsal: pát 19. lis 2010 8:15:46 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 13:50:58
Příspěvky: 914
holka - v každém slově s tebou souhlassím


to je zajímavé teď je to 50 na 50 :chihihi:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 4 z 5   [ Příspěvků: 43 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz