Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 2 z 3   [ Příspěvků: 23 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Zhubnout 10 kg za 2 měsíce - kdo půjde do toho se mnou
PříspěvekNapsal: stř 14. dub 2010 21:15:32 
Drbna
Drbna
Uživatelský avatar

Registrován: úte 22. zář 2009 23:31:00
Příspěvky: 162
Bydliště: Praha
Holky, já bych taky potřebovala zhubnout, ale určo ne 10 kg za 2 měsíce - to mi přijde nereálné. Táta chodil se STOBem na kurz a tam říkali, že zdravé hubnutí je maximálně 1 kg na měsíc. Nehledě na to, že lepší je dle mého hubnout centimetry :D O to nám přece jde - mít menší velikost.
Já už víc jak měsíc pravidelně cvičím jednou týdně Zumbu (něco jako aerobic), jednou týdně Pilates a k tomu jsem před čtyřmi týdny přidala jednou týdně badminton a doufala jsem, že se výsledky dostaví, přestože jsem se v jídle zatím výrazně neomezila (nejím knedlo vepřo zelo, ale jsem studentka s nepravidelným stravováním, leckdy bez oběda, nejčastěji jím housky - vím že je to špatné, ale zatím jsem to nedokázala ničím nahradit, a samozřejmně sem tam excesy typu balíček chipsů či čokoládová tyčinka....). No a ono furt nic :cry2: Maximálně tak dál nekynu, ale rozhodně nijak výrazně nehubnu. A to jsem myslela, že pohyb je to hlavní.......Jinak nikdy jsem ještě nehubla cíleně (jen předloni po operaci zubů jsem během týdne shodila 5 kilo, ale to bylo nechtěně a navíc si myslím, že to byly z velké části svaly.....), ale teď se mi váha povážlivě blížila ke stovce (měřím 190, takže na tu výšku to ještě není tak strašné, ale pro mě to byl prostě impuls se sebou něco dělat) a tak bych se ráda dostala alespoň na 90 :( Můžete mi někdo poradit, jak na to?
P.S. Od května budu chodit na Zumbu dokonce dvakrát týdně, tak snad to pomůže......


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zhubnout 10 kg za 2 měsíce - kdo půjde do toho se mnou
PříspěvekNapsal: čtv 15. dub 2010 21:36:34 
Keliška
Keliška
Uživatelský avatar

Registrován: úte 12. kvě 2009 21:37:51
Příspěvky: 727
Bydliště: Středočeský kraj - Čáslavsko
Rambo Mikyska píše:
týdně 1 kg dolů by šlo, takže 8 kg je reálný, já těch 10 zhubla za 2 měsíce, ale chce to tvrdou dietu, žádné přílohy, pečivo, jen nízkotučné jogurty, ovoce, zeleninu, libové maso, ne maštěné, vodu a fakt pohyb, alespoň doma 2x denně na karimatce


A takto chceš jíst celý život? Protože pokud ne, tak i když zhubneš, až začneš jíst normálně, tak opět přibereš..bacha na to...radši se domluv s výživovým poradcem...


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zhubnout 10 kg za 2 měsíce - kdo půjde do toho se mnou
PříspěvekNapsal: čtv 15. dub 2010 21:38:27 
Keliška
Keliška
Uživatelský avatar

Registrován: úte 12. kvě 2009 21:37:51
Příspěvky: 727
Bydliště: Středočeský kraj - Čáslavsko
Lenička píše:
Pak je problém to, že se zpomalí metabolismus a lidské tělo je sviňucha, pamatuje si to a pak se podle toho zařídí. Zdravé hubnutí je fakt věda. Čím víc se o to zajímám, tím méně vím. A už vůbec tomu nerozumím :shock: :dummy:


Leni, přesně vím o čem píšeš...já taky :dummy: :bleee:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zhubnout 10 kg za 2 měsíce - kdo půjde do toho se mnou
PříspěvekNapsal: čtv 15. dub 2010 21:40:44 
Keliška
Keliška
Uživatelský avatar

Registrován: úte 12. kvě 2009 21:37:51
Příspěvky: 727
Bydliště: Středočeský kraj - Čáslavsko
Bc.Alca píše:
Holky, já bych taky potřebovala zhubnout, ale určo ne 10 kg za 2 měsíce - to mi přijde nereálné. Táta chodil se STOBem na kurz a tam říkali, že zdravé hubnutí je maximálně 1 kg na měsíc. Nehledě na to, že lepší je dle mého hubnout centimetry :D O to nám přece jde - mít menší velikost.
Já už víc jak měsíc pravidelně cvičím jednou týdně Zumbu (něco jako aerobic), jednou týdně Pilates a k tomu jsem před čtyřmi týdny přidala jednou týdně badminton a doufala jsem, že se výsledky dostaví, přestože jsem se v jídle zatím výrazně neomezila (nejím knedlo vepřo zelo, ale jsem studentka s nepravidelným stravováním, leckdy bez oběda, nejčastěji jím housky - vím že je to špatné, ale zatím jsem to nedokázala ničím nahradit, a samozřejmně sem tam excesy typu balíček chipsů či čokoládová tyčinka....). No a ono furt nic :cry2: Maximálně tak dál nekynu, ale rozhodně nijak výrazně nehubnu. A to jsem myslela, že pohyb je to hlavní.......Jinak nikdy jsem ještě nehubla cíleně (jen předloni po operaci zubů jsem během týdne shodila 5 kilo, ale to bylo nechtěně a navíc si myslím, že to byly z velké části svaly.....), ale teď se mi váha povážlivě blížila ke stovce (měřím 190, takže na tu výšku to ještě není tak strašné, ale pro mě to byl prostě impuls se sebou něco dělat) a tak bych se ráda dostala alespoň na 90 :( Můžete mi někdo poradit, jak na to?
P.S. Od května budu chodit na Zumbu dokonce dvakrát týdně, tak snad to pomůže......


,,,výživový poradce...


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zhubnout 10 kg za 2 měsíce - kdo půjde do toho se mnou
PříspěvekNapsal: čtv 15. dub 2010 21:44:17 
Ivana píše:
No holky já vám nevím,ale mám několik kamarádek co jsou štíhlé jako proutek a papkají víc než já :cry2: Proč já vždy musím na dovolenou k moři vyfasovat sice super kámošky jen jsou všechny hubené :haha: Já si zobu maso a zeleninku a ony to samé a ještě dortíčky a sladké limonádičky a já :otricelo: :tyty: Jsem tlustý chudák!Tak jsem na to kápla,ale i tak je ta dovča vždy skvělá!!!Ale byla by ještě lepčejší kdybych mohla vyrazit třeba v sukénce......je to je sen ......

Já Ti řeknu co - ony mají rychlý metabolismus. Když si ho správně nastavíš, můžeš taky papkat, ale samozřejmě jen do určité míry, to je jasné ... Já jsem fakt začala jíst víc, asi tři týdny jsem se cítila jak chodící koule, ale dnes mi poprvé byly volnější džíny, takže to jde dolů ... Jde o to neupírat tělu nic, co potřebuje. Energii, stavební látku svalů, pravidelně to doplňovat a aktivně se hýbat. Jak jednoduché ...


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zhubnout 10 kg za 2 měsíce - kdo půjde do toho se mnou
PříspěvekNapsal: stř 21. dub 2010 17:02:37 
Superdrbna ;)
Superdrbna ;)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 23. zář 2009 18:48:28
Příspěvky: 3219
Bydliště: karlovarský kraj
Holky máte náladu cvičit doma? Tady máte zumbu, já trsám před PC :hihi:
http://www.youtube.com/watch?v=zscWc1n8 ... re=related
až to zkončí, naskočí na obrazovce možnost pustit 2. a 3. díl, celkem to má 20 min a mě to teda stačí, je to super, mám to od Alci (asi by to mělo být s tvrdým y Alcy, ale to blbě vypadá :haha: )


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zhubnout 10 kg za 2 měsíce - kdo půjde do toho se mnou
PříspěvekNapsal: čtv 22. dub 2010 22:59:25 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: úte 10. lis 2009 11:28:14
Příspěvky: 1465
Bydliště: 100 v ježatá
Jen hubněte děvčata jen hubněte :lol:


Přílohy:
1039.jpg
1039.jpg [ 49.26 KiB | Zobrazeno 110 krát ]
1036.jpg
1036.jpg [ 46.31 KiB | Zobrazeno 113 krát ]
1035.jpg
1035.jpg [ 46.56 KiB | Zobrazeno 106 krát ]
Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zhubnout 10 kg za 2 měsíce - kdo půjde do toho se mnou
PříspěvekNapsal: čtv 22. dub 2010 23:34:27 
Drbna
Drbna
Uživatelský avatar

Registrován: úte 22. zář 2009 23:31:00
Příspěvky: 162
Bydliště: Praha
mazle tak to je síla......Ty by mohly sloužit medikům místo kostlivců.....


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zhubnout 10 kg za 2 měsíce - kdo půjde do toho se mnou
PříspěvekNapsal: čtv 22. dub 2010 23:46:15 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: úte 10. lis 2009 11:28:14
Příspěvky: 1465
Bydliště: 100 v ježatá
a ani oblečený to nevypadá líp :hruza:


Přílohy:
1024.jpg
1024.jpg [ 43.82 KiB | Zobrazeno 105 krát ]
1017.jpg
1017.jpg [ 30.75 KiB | Zobrazeno 119 krát ]
1022.jpg
1022.jpg [ 37.72 KiB | Zobrazeno 98 krát ]
Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zhubnout 10 kg za 2 měsíce - kdo půjde do toho se mnou
PříspěvekNapsal: pát 23. dub 2010 11:58:18 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 18:55:30
Příspěvky: 1169
Bydliště: Ostrava
Teda Mazle,kde jsi k takovým hrůzným fotkám přišel :ble: Tak vypadat nebudeme,neboj :potlesk:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 2 z 3   [ Příspěvků: 23 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz