Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 3   [ Příspěvků: 23 ]
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Zhubnout 10 kg za 2 měsíce - kdo půjde do toho se mnou
PříspěvekNapsal: ned 11. dub 2010 21:25:43 
Aktivní pisatel/ka
Aktivní pisatel/ka

Registrován: stř 13. kvě 2009 14:40:21
Příspěvky: 105
:bye: Potřebuji zhubnout 10 kg, nejlépe do 2 měsíců, byla jsem dost nemocná a nabrala jsem hodně kil :cry2: poraďte někdo, jak na to, nebo se připojte, když nás bude víc, tak to půjde lépe :yes:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zhubnout 10 kg za 2 měsíce - kdo půjde do toho se mnou
PříspěvekNapsal: pon 12. dub 2010 7:39:46 
10 kg za dva měsíce? Tuku? Hmmm, tak to neznám nikoho, kdo by toho byl schopen, max. tak profesilnální kulturista co se připravuje na závody, ale ten má své tělo poněkud jinak zmáknuté než my ... Když zhubneš rychle, bude to voda, glykogen, pak svaly a možná pak trošku tuku ... Hlavně jez často a né extrémně málo, nebo dopadneš jako já. Leta jsem běhala přes 100 km měsíčně a mám o 3 kg víc než před 3 lety. Svaly narostly, to ano, tvarově vypadám lépe, ale tuku mám furt stejně, na můj vkus moc a místo džín mám harapesky :haha:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zhubnout 10 kg za 2 měsíce - kdo půjde do toho se mnou
PříspěvekNapsal: pon 12. dub 2010 8:55:42 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 18:55:30
Příspěvky: 1169
Bydliště: Ostrava
Děvče
10 kg za dva měsíce tělo(játra) nedokáže odbourat,v TV,pokud si bereš vzor,tak tlouštíci sice shodí třeba i více,ale to není tuk,ale hlavně voda.Tak 3 kg TUKU za měsíc je reálné.
Vřele ti doporučuji(a já na to nedám dopustit),Vyhledej si STOB hubnutí,je to skvělé,hubne se pod dozorem.
http://www.stob.cz/


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zhubnout 10 kg za 2 měsíce - kdo půjde do toho se mnou
PříspěvekNapsal: pon 12. dub 2010 19:36:58 
Superdrbna ;)
Superdrbna ;)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 23. zář 2009 18:48:28
Příspěvky: 3219
Bydliště: karlovarský kraj
týdně 1 kg dolů by šlo, takže 8 kg je reálný, já těch 10 zhubla za 2 měsíce, ale chce to tvrdou dietu, žádné přílohy, pečivo, jen nízkotučné jogurty, ovoce, zeleninu, libové maso, ne maštěné, vodu a fakt pohyb, alespoň doma 2x denně na karimatce


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zhubnout 10 kg za 2 měsíce - kdo půjde do toho se mnou
PříspěvekNapsal: pon 12. dub 2010 19:49:07 
Největší blbost je vynechat přílohy, protože se pak zpomaluje metabolismus. Bílé pečivo jasně nejíst, ale tmavé ano, spočítat si sacharidy na váhu jakou chceš mít, je to popoháněč metabolismu. Když se vynechají sacharidy, tělo začne šetřit. Se vším. Jsem toho živoucím důkazem. Jedla jsem přesně takhle plus denně několik km na páse či venku a ani deko dole.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zhubnout 10 kg za 2 měsíce - kdo půjde do toho se mnou
PříspěvekNapsal: pon 12. dub 2010 20:09:55 
Superdrbna ;)
Superdrbna ;)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 23. zář 2009 18:48:28
Příspěvky: 3219
Bydliště: karlovarský kraj
Džej Džej píše:
Miki, to jsi fakt dobrá :potlesk: ...... váhu sis pak udržela? Nebo takhle jíš pořád? :shock:

kdepak neudržela, v září nám začnou v rodině narozeniny a končí to svátkama na jaře až po Velikonoce, já miluju chlebíčky a jednohubky a to se neznám, no a Vánoce bez komentáře. Takže u mě je to celoživotní dřina - hubnout :noa: Ale nenabrala jsem zase těch 10 kg, ale 5-6. Teď mi to zase začne, abych do léta byla snesitelná do plavek :hihi:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zhubnout 10 kg za 2 měsíce - kdo půjde do toho se mnou
PříspěvekNapsal: pon 12. dub 2010 20:11:28 
Superdrbna ;)
Superdrbna ;)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 23. zář 2009 18:48:28
Příspěvky: 3219
Bydliště: karlovarský kraj
Lenička píše:
Největší blbost je vynechat přílohy, protože se pak zpomaluje metabolismus. Bílé pečivo jasně nejíst, ale tmavé ano, spočítat si sacharidy na váhu jakou chceš mít, je to popoháněč metabolismu. Když se vynechají sacharidy, tělo začne šetřit. Se vším. Jsem toho živoucím důkazem. Jedla jsem přesně takhle plus denně několik km na páse či venku a ani deko dole.

Na mě to působilo dobře, místo příloh k masu jsem si dala hodně syrové zeleniny.Ale samozřejmě je zdravé si dát k svačině celozrný chléb


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zhubnout 10 kg za 2 měsíce - kdo půjde do toho se mnou
PříspěvekNapsal: pon 12. dub 2010 21:22:37 
Pak je problém to, že se zpomalí metabolismus a lidské tělo je sviňucha, pamatuje si to a pak se podle toho zařídí. Zdravé hubnutí je fakt věda. Čím víc se o to zajímám, tím méně vím. A už vůbec tomu nerozumím :shock: :dummy:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zhubnout 10 kg za 2 měsíce - kdo půjde do toho se mnou
PříspěvekNapsal: pon 12. dub 2010 21:44:27 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. led 2009 15:42:12
Příspěvky: 1891
Ja bych do toho sla:D jen nevim jak :D


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zhubnout 10 kg za 2 měsíce - kdo půjde do toho se mnou
PříspěvekNapsal: stř 14. dub 2010 20:14:35 
Ivana píše:
Já chci být taky pěkná ženská s pěknou postavou,ale také chci jíst na co mám chuť!!!Proč jiné mohou a já ne??? :hihi:

No jasněěěééééé, jsou tu davy žeroucích štíhlotin a je my né a né se k nim přidat :cry2:


Nahoru
  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 3   [ Příspěvků: 23 ]
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz