Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 9 z 11   [ Příspěvků: 108 ]
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: chorobné přejídání??
PříspěvekNapsal: čtv 26. lis 2009 23:30:34 
Aktivní pisatel/ka
Aktivní pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: ned 19. dub 2009 17:59:36
Příspěvky: 127
Bydliště: Praha
Zacala jsem kourit v cca 22 letech prave pri tom, co jsem zila s tim chlapem, kdy jsem zacala se prejidat. Driv mi to nechutnalo, smrdelo, atd. Nevykourim jich moc, nekdy ani nekolik dnu to do ust nedam.
Vim, ze mam vetsi prijem, nez vydej. Bohuzel nekdy, kdyz se dostanu do stresu, hadka, atd., tak jdu a slupnu neco, i kdyz hlad nemam.
Driv jsem hodne dala na postavu,ale dostala jsem se do takoveho stadia, ze mi je fakt jedno, jak vypadam, neresim top. Partnerovi se libim. A nemam proste takovy to proc. Zdravotni komplikace zadny.
Me i hodne jakoby zklamala ta pomoc se strany lekaru, vim, ze bych se na to nemela spolehat, anebo najit noveho,ale byli tri a mozna nespravni, mozna jsem jim to neumela jasne dat najevo, co me trapi, protoze jsem se naucila zit s takovou tou maskou, kdy pred okolim delate, ze je vse ok a asi ani pred lekari jsem ji neumela sundat. :oops:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: chorobné přejídání??
PříspěvekNapsal: pát 27. lis 2009 0:44:00 
,já jsem svého času také nemohla zhubnout.

Ale začala jsemjíst málo a často. A výsledek se dostavil. A teď si pojídám i sladké a nic,,,,ale já se nikdy nenajím ,,to je o zvyku.
Ty problémy se nedostaví z nadváhy hned,ale každý silnější člověk je dostane. Věř mi.A jestli se líbíš partnerovi je fajn,ale za cenu svého zdraví. Tak pouvažuj ¨držím palce


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: chorobné přejídání??
PříspěvekNapsal: pát 27. lis 2009 13:39:29 
Aktivní pisatel/ka
Aktivní pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: ned 19. dub 2009 17:59:36
Příspěvky: 127
Bydliště: Praha
Vis, me doktori rekli, ze jsem extremne precitlivela, takze mi staci malo a hned si vsechno vezmu a pak jdu a dam si cokoladu.
Kdyz je partner na praci v zahranici, tak nejim tolik, jako kdyz je na mesic doma. A nevim cim to je, ze jednou je to tak a jednou tak.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: chorobné přejídání??
PříspěvekNapsal: sob 28. lis 2009 0:55:17 
JUDr.tyweee píše:
Vis, me doktori rekli, ze jsem extremne precitlivela, takze mi staci malo a hned si vsechno vezmu a pak jdu a dam si cokoladu.
Kdyz je partner na praci v zahranici, tak nejim tolik, jako kdyz je na mesic doma. A nevim cim to je, ze jednou je to tak a jednou tak.



,,nesmíš mít doma nic takovýho,dej si jogurt


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: chorobné přejídání??
PříspěvekNapsal: čtv 17. pro 2009 14:39:51 
Začínající pisatel/ka
Začínající pisatel/ka

Registrován: úte 15. pro 2009 12:53:25
Příspěvky: 1
tak já se musím pochlubit, že se taky přejídám- chorobně. :noa: Dřív jsem milovala zeleninu, ovoce-ted to nemusím a přesně-sladké, bramburky,cokoliv. Jo a stěma jogurtama- mám ho k snídani, někdy po obědě, a ještě i po večeři. :hihi: to asi není ono. A miluju ty řecké a ty jsou tučné, ale mě ty 3% nechutnají, no. :ziv: Pohyb nemužu. jsem po operované zlomenine kotníku a jsem ráda, když stojím- ach jo. A kdybych nejedla- tak jsem vzteklá. :tyty: Ale je fakt, že já to mám taky psychicky. Sleduju ve čtvrtek- dnes ten pořad o tom, co jíst, co né, studuju etikety na obalech, ale nehubnu.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: chorobné přejídání??
PříspěvekNapsal: čtv 17. pro 2009 15:10:18 
Mrákotko - chuť na brambůrky máš právě proto, že Ti chybí kvalitní strava, tyhle smažené a přesolené věci jsou jak mor, sníš jednu a je z toho celý pytlík ... Já jsem taky na sladké, ale udělám si "z huby blázna" - dám si pár čtverečků čokolády a jsem spokojená, že jsem si mlsla a pak se radši plácám přes ruce ... Chodím hodně cvičit a jsou chvíle, kdy lituju každýho sousta navíc, hlavně poslední km běhu, to je maso :haha:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: chorobné přejídání??
PříspěvekNapsal: čtv 17. pro 2009 16:38:21 
Bříško píše:
já nejím tyčinky a brambůrky a podobné,ani na Silvestra

A správný poustevník by měl bydlet v jeskyni...!
:angel:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: chorobné přejídání??
PříspěvekNapsal: čtv 17. pro 2009 19:03:04 
Lenička píše:
Mrákotko - chuť na brambůrky máš právě proto, že Ti chybí kvalitní strava, tyhle smažené a přesolené věci jsou jak mor, sníš jednu a je z toho celý pytlík ... Já jsem taky na sladké, ale udělám si "z huby blázna" - dám si pár čtverečků čokolády a jsem spokojená, že jsem si mlsla a pak se radši plácám přes ruce ... Chodím hodně cvičit a jsou chvíle, kdy lituju každýho sousta navíc, hlavně poslední km běhu, to je maso :haha:


No ty jsi tedy dobrá s tím cvičením,,,mne to nebaví a mám páteř vadnou ,já nemohu ani někdy otočit hlavou ,abych sebou nepráskla.Jako mladá jsem dělala gymnastiku ,ale jako teď si netroufám,i když bych někdy měla chuť něco pocvičit, ale nemohu. :cry2: teď zrovna mám asi zablokovanou ...ach jo


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: chorobné přejídání??
PříspěvekNapsal: pát 18. pro 2009 8:41:01 
Petrulko, bůhvíproč jsem si myslela, že bys mohla dělat gymnastiku. Asi ty drdoly či co ... Na krční páteř i záda jako taková je plno cviků, je to izometrie - Izometrie je metoda založená na statickém cvičení využívající pevného odporu působícího na sval nebo svalové skupiny. V určité poloze prostě napínáš svaly.
Když chceš např. zaklonit hlavu a rukou tomu bráníš - tak vzniká napětí v ruce i ve svalech krku, nebo dělat kliky ve stoje oproti dveřím - tak to je izometrické cvičení. Poštrachej se na webu, něco najdeš.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: chorobné přejídání??
PříspěvekNapsal: pát 18. pro 2009 19:14:26 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 23:00:33
Příspěvky: 653
Bydliště: SR
Bříško píše:
Petrulko...chodím na rehabky s bederní i krční páteří,protože někdy to mám jako kdyby jsem měla v hlavě písek,jak to při otočení hlavy rachotí :hihi: Dělají elektroléčbu a reflexní masáže a na chvilku to vždy pomůže.

čo tak ozonoterapia :yes: www.ozonoterapia.biz/


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 9 z 11   [ Příspěvků: 108 ]
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz