Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 11   [ Příspěvků: 108 ]
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: chorobné přejídání??
PříspěvekNapsal: pát 30. říj 2009 10:26:53 
Začínající pisatel/ka
Začínající pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: stř 28. říj 2009 9:37:58
Příspěvky: 34
Bydliště: okolobrno
Ahoj,jsem tu nová a nevím kam to pořádně napsat a taky se trochu stydím ale už si nemůžu pomoct tak vás prosím o radu. Před chvíli mi došlo že se už asi měsíc chorobně prejídam nebo jak to nazvat. Najím se ,mám plny břicho,jídlo až v "krku" a stejně si jdu za chvíli treba pro bonbon anebo něco dalšího co do sebe narvu až je mi někdy špatně. přemýšlela jsem i nad bulimí (mám osobní problémy které už se sice schylují k vyřešení ale trvají delši dobu tak že by tím??? ) ,ale nezvracím,tak nevím..jen nevím jak se zastavit,pribrala jsem skoro 5 kilo a nechci to,chci přestat jist a zhubnout,jen je to takový..zvláštní :oops: ..nee jako když máte na něco chut a dáte si a pak cítíte že máte dost a stačí ,já jen pořád jím a jím . A to jsem nikdy nevážila víc než kolem 60 ti kilo,když už jsem byla jako "tlusta" ,ale to jen proto že jsem se třeba tak vykrmila na dovolné ,ne takhle...Jak mám přestat,je na to rada? :oops: :oops:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: chorobné přjídání??
PříspěvekNapsal: pát 30. říj 2009 10:40:53 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: stř 05. srp 2009 10:19:07
Příspěvky: 883
Bydliště: Prostějov
Karelia může to být průvod nějak nemoci,netrápí tě něco.Za zvýšenou chuť k jídlu může i Candida-kvasinka,netrpíš třeba vag.mykozami?


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: chorobné přjídání??
PříspěvekNapsal: pát 30. říj 2009 10:42:40 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: stř 05. srp 2009 10:19:07
Příspěvky: 883
Bydliště: Prostějov
jooo a nebo taky jsem četla na starém Oml. nějaké tvoje příspěvky a docela se přikláním k tomu,že by to mohlo být ze stresu.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: chorobné přjídání??
PříspěvekNapsal: pát 30. říj 2009 10:44:45 
Začínající pisatel/ka
Začínající pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: stř 28. říj 2009 9:37:58
Příspěvky: 34
Bydliště: okolobrno
Bany ,trápí,osobní život ikdyž poslední dobou bych řekla že už jsem tak trochu víc nad věcí. A mykozu sakris mám,ale nebu ji mít asi tak dlouho jako to přejídání,ikdyž vlastně od pondělí beru tablety na mykozu od lékařky takže bych měla být už přeléčena..Nevím,začínám se až stydět kolik toho sním a chci s tím něco udělat ale je to silnější než já a vůbec to nechápu,někdy mám pocit že snad půjdu zvracet jak mám težkej žaludek ,ale nejdu protože zvracení není má oblíbená činnost. :roll:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: chorobné přjídání??
PříspěvekNapsal: pát 30. říj 2009 10:46:29 
Začínající pisatel/ka
Začínající pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: stř 28. říj 2009 9:37:58
Příspěvky: 34
Bydliště: okolobrno
A myslíš že ikdyž ted už jsem fakt tak nějak v pohodě (nebo si to alespon myslím) tak v tom tělu to bylo delší dobu a projevilo se to až ted? Možná se ptám jako blbec ale takhle jsem se nikdy nepřejídala. jasně že se člověk v životě několikrát přejedl ale tohle je jiný.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: chorobné přjídání??
PříspěvekNapsal: pát 30. říj 2009 11:04:41 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: stř 05. srp 2009 10:19:07
Příspěvky: 883
Bydliště: Prostějov
karelia píše:
A myslíš že ikdyž ted už jsem fakt tak nějak v pohodě (nebo si to alespon myslím) tak v tom tělu to bylo delší dobu a projevilo se to až ted?


jj myslím,že je to možné.Kolikrát toho člověk snese dlouho spoustu a pak stačí maličkost,které ani nepřikládáš váhu a může cokoli rozjet.No já když nebývala v pohodě tak jsem pro změnu skoro nejedla.
No a je ti jedno co jíš ,nebo to třeba musí být sladké,nebo maso,chipsy...


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: chorobné přjídání??
PříspěvekNapsal: pát 30. říj 2009 11:17:37 
Začínající pisatel/ka
Začínající pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: stř 28. říj 2009 9:37:58
Příspěvky: 34
Bydliště: okolobrno
no já když jsem vyloženě ve stresu ale takovým tom jako že ted se neco vážného přihodí ,tak taky nejím. Takže tohle by musel být stres co se do mě vkrádal pomalu . A to je to,že jím kombinace jak těhotná a dokonce i chipsy a ty ja tedy fakt nemusím. Si připadám jak nemocná. Už kolikrát jsem si řekla a dost ,začínám hubnout ale během jednoho dne se to celý zase zvrhne ,i si ríkám že stejně už nezhubnu tak co.nebo "dám si jen kousíček" a jsem v tom znova. Jako magor :oops:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: chorobné přjídání??
PříspěvekNapsal: pát 30. říj 2009 11:37:37 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: stř 05. srp 2009 10:19:07
Příspěvky: 883
Bydliště: Prostějov
tak prostě nesmíš.Já teď držím protikvasinkovou dietu a nesmím žádný cukr a ten když se koukneš je skoro ve všem.Takže mám nakoupeny různé oříšky a suchary a pšeničné či rýžové chlebíky a jde to.A to jsem člověk,který každý den baštil buchty a sladil 6lžiček cukru.
Nekupuj t domů,místo chipsů si se synem dejte kukuřici (do mikrovlnky),místo kokyn dej ovoce a ty oříšky nebo sušené meruňky apod.Když už musíš papkat tak na to jdi zdravěji a z minimen kalorii.Jo a dej si vydatný oběd.Pěkně polívku i druhé.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: chorobné přjídání??
PříspěvekNapsal: pát 30. říj 2009 21:19:51 
Já si takovým přejídáním taky před lety prošla, za půl roku jsem přibrala 13 kg. Trošku za to mohl manžel - tenkrát ještě jako přítel. Aktivně závodil - kulturistika - a tyhle kalorické bomby mu pomáhaly při dietě !!!!!! - A já z toho takhle "vyrostla" ... Zbavit se toho bylo dost těžké, je to všechno v hlavě. Najdi si koníčka, abys nemyslela na jídlo, je to jako droga, návykové až hanba. Je moc dobře, že si to uvědomuješ. Piš si každé sousto, co sníš. Pak si radši nekousneš, než abys tam napsala druhou tabulku čokolády nebo další krajíc chleba.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: chorobné přjídání??
PříspěvekNapsal: pát 30. říj 2009 21:28:20 
Keliška
Keliška
Uživatelský avatar

Registrován: úte 12. kvě 2009 21:37:51
Příspěvky: 727
Bydliště: Středočeský kraj - Čáslavsko
souhlasím, píšu si to dodnes, a ne do PC jako ze začátku ale pěkně sešitek a tužku na stole v kuchyni, a váhu potravin taky v permenenci stále a pokud mohu doporučit a půjde to... mě to fakt funguje..cvičím chodím cvičit večer, vrátím se domů kolem osmé, pak se osprchnu a udělám si litr čaje a nesco, nesladím, někdy čaj medíkem, trošinku, kafe bez mléka, jsme tak příjemně protažená ze cvičení a žaludek námahou stáhnutej, že nemám ani hlad, dopiju vše a jdu chrnět..a fakt to funguje..zvládneš to, taky jsem žrala všehcno a furt :hihi: :haha: ale to už je dávno..ale hubnutí je fakt v hlavě, když se chce všechno jde! Když nehledáš výmluvy proč to nejde ale naopak hledáš východisko jak to udělat aby to šlo..


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 11   [ Příspěvků: 108 ]
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz