Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 3 z 11   [ Příspěvků: 108 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: chorobné přjídání??
PříspěvekNapsal: sob 31. říj 2009 10:04:47 
Keliška
Keliška
Uživatelský avatar

Registrován: úte 12. kvě 2009 21:37:51
Příspěvky: 727
Bydliště: Středočeský kraj - Čáslavsko
Co hladina hormonů a tak vůbec ? Nech si to zjistit u svého lékaře nebo endokrinologa. Bude to podstatně levnější než test potravinové intolerance, který u nás není hrazen pojišťovnou. Je třeba vždy začít od toho nejjednoduššího a nejlevnějšího, od méně invazivní metody, nejlépe neinvazivní směrem k invazivní apod.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: chorobné přjídání??
PříspěvekNapsal: sob 31. říj 2009 10:08:17 
Keliška
Keliška
Uživatelský avatar

Registrován: úte 12. kvě 2009 21:37:51
Příspěvky: 727
Bydliště: Středočeský kraj - Čáslavsko
karelia píše:
Jediný důvod proč to tak je mě napadá že spackaným osobním životem.


Pokud nepomůže vykecat se zoto kamarádce, opět opakuji, najdi odbornou pomoc. o nic nejde, je to normální a v dnešní době více zak 70% obyvatelstva má jak svého osobního zubaře, gynekologa tak svého psychologa. A upozorňuji, že psycholog není psychiatr. Jde o to najít příčinu a rozpustit ji...rozvázet ten energetický uzel..a bude zase dobře...uvidíš..ať už ten uzel, blok apod. má jakoukoliv podstatu...


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: chorobné přjídání??
PříspěvekNapsal: sob 31. říj 2009 10:11:02 
Keliška
Keliška
Uživatelský avatar

Registrován: úte 12. kvě 2009 21:37:51
Příspěvky: 727
Bydliště: Středočeský kraj - Čáslavsko
Test potravinové intolerance
Z krevního séra vyšetřujeme intolerace asi na 100 druhů potravin.
Určíme Vám, které potraviny můžete jíst bez omezení, které jen občas a které je potřeba úplně vyloučit. Vyšetření se bohužel v ČR zatím neprovádí, ale krev posíláme do specializované laboratoře v zahraničí. Cena vyšetření je 10.500,- Kč.

Pomocí vytvořené individuální diety - na základě krevního vyšetření můžeme upravit až 60 % onemocnění jako jsou kožní onemocnění, poruchy trávení, neurologická a respirační onemocnění, psychiatrická a kloubní onemocnění nebo nám pomůže jen zhubnout a zvýšit naši fyzickou výkonnost (užívaná i pro sportovce)

Krevní odběr se provádí v Endokrinologickém ústavu, Národní 8, Praha 1.
Je nutné se předem objednat na tel. čísle 724 055 695.

Pokud budete mít zájem o vyšetření, nebo jakékoliv další dotazy, kontaktujte amps@amps.czTato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny nebo volejte na tel. číslo 724 055 695.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: chorobné přjídání??
PříspěvekNapsal: sob 31. říj 2009 10:29:05 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: stř 05. srp 2009 10:19:07
Příspěvky: 883
Bydliště: Prostějov
Jahu já myslím,že u karelie to bude nějaký druh toho stresu.Rozvod,nějaké rozepře s exmanželemen...... asi to bude chtít trochu času,být k sobě tvrdší,něčím se neustále zabavovat a novou lásku viď Jahu :kiss: to je na stres všelék.


Naposledy upravil Bany dne sob 31. říj 2009 10:35:35, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: chorobné přjídání??
PříspěvekNapsal: sob 31. říj 2009 10:32:28 
Keliška
Keliška
Uživatelský avatar

Registrován: úte 12. kvě 2009 21:37:51
Příspěvky: 727
Bydliště: Středočeský kraj - Čáslavsko
No přesně...novou lásku..já nějak nepostřehla jaké rázu jsou ty problémky v osobním životě..tak to chápu..to je přeci známá věc že když není sex, láska a pohlazení...tak je čokoláda, bůček a přejedení... :hihi: :haha: :hihi: :haha:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: chorobné přjídání??
PříspěvekNapsal: sob 31. říj 2009 10:34:38 
Keliška
Keliška
Uživatelský avatar

Registrován: úte 12. kvě 2009 21:37:51
Příspěvky: 727
Bydliště: Středočeský kraj - Čáslavsko
Spackaný život apropos!!! Nic není dobře a nic není špatně..vše špatné k něčemu dobré apod...To jsou velká moudra. Nikdo nezná celý příběh..ten svůj, tvůj ...nevíš co čeká na tebe za štěstí a za úžasnou lásku a chlapa..a pro něj jsi byla nyní "uvolněna" ..to je přeci paráda.. :dortik: :hura:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: chorobné přjídání??
PříspěvekNapsal: sob 31. říj 2009 11:50:19 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: stř 05. srp 2009 10:19:07
Příspěvky: 883
Bydliště: Prostějov
Nikky ty papáš a není to na tobě nějak zvlášť vidět,aspoň já to na tvých fotkách nevidím.Mimoto ,já mám od mala zafixováné ,že Paní (schválně z velkým P)pekařky nemůžou být zdechlinky.Bo když pečou dobře,tak tím pádem pečou často a musí ochutnávat :love1: .
Hele a tak mě napadá nějaká buchéétka z celozrné mouky by u tebe v repertoáru nebyla? :cool:
Celozrná je zdravější než bílá a docela mi chutná.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: chorobné přjídání??
PříspěvekNapsal: sob 31. říj 2009 11:57:45 
Keliška
Keliška
Uživatelský avatar

Registrován: úte 12. kvě 2009 21:37:51
Příspěvky: 727
Bydliště: Středočeský kraj - Čáslavsko
Nikky píše:
ale jííí vadííí


jasně chápu...chtěla vědět názory a znát tipy jak pomoc..proto založila to téma..co jsem k tomu chtěla říct jsem řekla, já ji nesoudím....ráda bych ji pomohla, nevím jak ..jen pár větama možná mohu..víc nic..a moc jí přeju aby to zvládla...


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: chorobné přjídání??
PříspěvekNapsal: ned 01. lis 2009 8:21:22 
Začínající pisatel/ka
Začínající pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: stř 28. říj 2009 9:37:58
Příspěvky: 34
Bydliště: okolobrno
Holky přesně tak,necítím se prostě dobře a ta kila stršne vidím,snažím se to maskovat oblečením ale stejně mě to stšve..hlavně proto že jsem se nemohla urdžet a tolik toho do sebe cpala..je fakt že ted už jsem to trochu omezila ale s ručičkou na váze to zatím nic nedělá ,takže musím čekat,ale klesnout by to mohlo,alespon jako motivace ne? :haha:

a někde na mě čeká hezkej chlap? kdoví kde je,včera jsem byla na rande (pres seznamku) a hrůza,nejsem na krasavce ale tohle bylo na mě moc,já se mu prý líbím ,jenže v tomhle případě se ani nedivím,ach jo.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: chorobné přjídání??
PříspěvekNapsal: ned 01. lis 2009 9:15:33 
Začínající pisatel/ka
Začínající pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: stř 28. říj 2009 9:37:58
Příspěvky: 34
Bydliště: okolobrno
Bříško mě nikdo na ulici neosloví a v barech já nehledám,nechci být nikomu na jednu noc,nevěřím tomu..mě štve že všichni koukají (ulice,obchod) ale nikdo neudělá první krok..podle mě jsou všichní pěkní zadaní a na mě zbyli hnusáci a o hodně staší..fakt,tohle už je moje 3 rande.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 3 z 11   [ Příspěvků: 108 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz