Změnit velikost textu
Právě je čtv 28. bře 2024 22:56:08


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 44   [ Příspěvků: 434 ]
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 44  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Cvičení doma...2
PříspěvekNapsal: úte 23. bře 2010 23:18:11 
Sám sameček v posilovně plné k prasknutí - zřejmě jarní sluníčko zahájilo plavkovou hysterii: 10´ kolo...horní kladka širokým nadhmatem 10×50kg, 10×60kg, 10×65kg, 8×70kg, šikmé tlaky v MP 12×60kg, 10×70kg, 8×80kg, 8×84kg, 5×88kg, 5×90kg, 5×92kg, 8×60kg, upper back 3×8×60kg, vertical traction 3×8×80kg, provaz na tricepsové kladce 10×50kg, 10×55kg, 10×60kg, abdominal machine 750×40kg za celkem 75´

Bříško píše:
cvičte a pořádně ...žádné flákání :D

Přidáš se...?
:angel:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cvičení doma...2
PříspěvekNapsal: stř 24. bře 2010 8:40:24 
Je to tak, ve fitu je nával jak po Novém roce. Hrůza. Ještě že to nejde tak rychle a 90% těch nedočkavců odpadnou po pár týdnech :noa: Já mám dnes volno, bolí mě celé tělo, jako kdyby mě v noci mlátili železnou tyčí.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cvičení doma...2
PříspěvekNapsal: stř 24. bře 2010 12:09:13 
Lenička píše:
Je to tak, ve fitu je nával jak po Novém roce. Hrůza. Ještě že to nejde tak rychle a 90% těch nedočkavců odpadnou po pár týdnech

Včera si tam ode mne jedna trojice hošíků žadonila radu...když zjistili, že jim technika ubrala na kilogramech víc jako polovinu, vrátili se zpátky ke své a vesele si mršili páteř...hlavně, že tam měli kilogramy... :noa:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cvičení doma...2
PříspěvekNapsal: stř 24. bře 2010 13:02:46 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: sob 17. led 2009 18:19:09
Příspěvky: 578
Bydliště: Praha
Džej Džej píše:
Tery a necvičíš na moc velkou zátěž? To by se ti toto potom mohlo stát. Lepší na nižší zátěž a déle

Necvičim, jde mi to docela samo, rozhodně mi nohy kloužou sami a nejde to před odpor. Tak ji nevim no, potřebuju pár cenťáků na nohách ubrat, tohle nejde. Skřín mám plnou krátkejch sukýnek a plavek a takhle do nich nemůžu. To bych mohla plavat jen doma na zahradě, ale žádný moře a pod. Už na loňskej fotkách z Egypta jsem byla vyděšená jak hrozně tlustý nohy mám a vidět znova to nechci. A je to objektivní hodnocení, dokonce i Jakubova babička, když na ty fotky koukala řikala, že mám docela kejtičky (pak ale diplomaticky dodala, že v reálu to tak neni :))


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cvičení doma...2
PříspěvekNapsal: stř 24. bře 2010 14:30:00 
Začínající pisatel/ka
Začínající pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: pát 25. pro 2009 10:32:47
Příspěvky: 43
Bydliště: severní Morava
Lenička píše:
Je to tak, ve fitu je nával jak po Novém roce. Hrůza. Ještě že to nejde tak rychle a 90% těch nedočkavců odpadnou po pár týdnech

To doufám, neb se v té upocené atmosféře někdy dost blbě cvičí...kromě toho ještě musím pořád kličkovat mezi stroji, páč mi tam furt někdo zavazí :tyty:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cvičení doma...2
PříspěvekNapsal: stř 24. bře 2010 18:06:23 
Drbna
Drbna
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. led 2009 19:21:05
Příspěvky: 325
Bydliště: Praha
Nazdárek, tak já už zase normál, obden tak 50 minut, ale zítra ta tetanovka, tak neívm, na jak dlouho zase odpadnu.
Jé a to by mě nenapadlo, že se teď všichni pohrnou do fitka, ale je to fakt asi tím, že vylezlo sluníčko a blíží se plavková sezóna :haha:
Jinak musím říct, že jsem už zmanipulovala i mámu, celkem zarytou nesportovkyni, a jezdí každej den na Eli v práci tak půl hoďky. Ona je fakt hubená, až moc. Poradí mi někdo, jakou teda má mít zátěž a jak dlouho? Tuky spalovat nechce vůbec. Spíš jen tak na kondičku a klidně na svaly, ale zase ne aby se moc vyřídila. Kuju.
Terezka
No to by se mi taky hodilo. Já myslím, že to třeba nejde nejde a najednou to bude rychle dole.
Jo a zjistila jsem, že přece jen mám ty zátěže tak, jak jsem jezdila původně, takže poslední měsíc jezdím jen na tý nejtěžší :haha: nevědomky.
Mějte se.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cvičení doma...2
PříspěvekNapsal: stř 24. bře 2010 20:25:31 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: sob 17. led 2009 18:19:09
Příspěvky: 578
Bydliště: Praha
ETE píše:
Terezka
No to by se mi taky hodilo. Já myslím, že to třeba nejde nejde a najednou to bude rychle dole.

Tak tahle varianta by se mi líbila, ale začínám bejt pesimistická. Ale ted jsem bez šance, už 9 dní nic, musim to tělo nechat nabrat zase síly po tý přechozený nemoci.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cvičení doma...2
PříspěvekNapsal: čtv 25. bře 2010 8:42:02 
Tak jsem včera seděla u e-kalkulačky a zkusmo jsem tam hodila ta kvanta jídla co za den sním a víte co mi vyšlo ??? Já málem omdlela. 49% doporučené denní dávky, cca 1200 kcal. A pak se divím, že natejkám a nehubnu ... Hlavně že radim :dummy: :dummy:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cvičení doma...2
PříspěvekNapsal: čtv 25. bře 2010 8:59:33 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: úte 10. lis 2009 11:28:14
Příspěvky: 1465
Bydliště: 100 v ježatá
Bříško píše:
cvičte a pořádně ...žádné flákání
Ano prosím :hop: :hura: :hop: :hura:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cvičení doma...2
PříspěvekNapsal: čtv 25. bře 2010 9:06:19 
Džej Džej píše:
Leničko ..... co????? :shock: To snad není možný :!: Co proboha jíš? :hihi:

Ráno müsli, pak trénink, po něm proteinová tyčka, k obědu maso, zelenina a rýže či nudle, svačina tvaroh s ovocem, večeře co dům dá a tam je ta chyba ... Chybí mi 1000 kcal !!! Samozřejmě kvalitních, né že bych mohla sníst dvě čokolády. Při 6-ti hodinách tréninku týdně můžu jíst mnohem víc ... Jupí, hned jsem si po snídani dala ještě jablko a mlsla kaštany :love3:


Nahoru
  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 44   [ Příspěvků: 434 ]
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 44  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz