Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 2   [ Příspěvků: 12 ]
Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Šankhaprakšálana
PříspěvekNapsal: sob 05. pro 2009 3:18:27 
Aktivní pisatel/ka
Aktivní pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: úte 22. zář 2009 15:43:51
Příspěvky: 146
Bydliště: Pardubice
Nezkoušel někdo? Co si o tom myslíte? Kdo nezná, více informací zde: http://zivotni-energie.cz/sankhapraksal ... isara.html


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Šankhaprakšálana
PříspěvekNapsal: sob 05. pro 2009 17:57:16 
Keliška
Keliška
Uživatelský avatar

Registrován: úte 12. kvě 2009 21:37:51
Příspěvky: 727
Bydliště: Středočeský kraj - Čáslavsko
Kdysi jsem si s tou myšlenkou pohrávala ale nakonec se mi to zdálo příliš rizikové, pro člověka který to bude dělat poprvé. No nevím nevím...ono všechno zní pěkně ale realita...nechala bych se na poprvé určitě někým vést, kdo je v těchto věcech zkušenější...


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Šankhaprakšálana
PříspěvekNapsal: sob 05. pro 2009 18:08:47 
Káča20 píše:
Nezkoušel někdo? Co si o tom myslíte? Kdo nezná, více informací zde: http://zivotni-energie.cz/sankhapraksal ... isara.html

Káčo, asi to ani nezkusím a šedou kůru v tomhle ohledu nechám v klidu: mamka má příští rok 80, teta 81 a strýc 92 - ani jednoho jsem neviděl pít slanou vodu, natož se nějak kroutit...mohou to, samozřejmě, přede mnou tajit, ale pokud použiji zdravý selský rozum, dojdu k jednomu: co pomáhá v Indii, nemusí nutně pomoci ve střední Evropě - čili královi královo a volovi, co jeho jest... :yes:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Šankhaprakšálana
PříspěvekNapsal: sob 05. pro 2009 18:21:54 
Aktivní pisatel/ka
Aktivní pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: úte 22. zář 2009 15:43:51
Příspěvky: 146
Bydliště: Pardubice
No to je pravda, že tady tyhle metody nejsou zas tak známé, ale nějaké věci z Indie už sem přišly, třeba cvičení jógy mě naprosto uchvátilo a alternativní medicína co využívají oni mi taky přijde lepší, než když tady člověk přijde k doktorovi dostane buď natibiotika nebo ho rovnou rozřežou na operačním sále. Zamlouvá se mi více jejich přístup, ale samozřejmě žiju v realitě a pokud mi něco bude zajdu k doktorovi pro ty antibiotika, bohužel :( :haha:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Šankhaprakšálana
PříspěvekNapsal: sob 05. pro 2009 18:24:44 
Káča20 píše:
když tady člověk přijde k doktorovi dostane buď natibiotika nebo ho rovnou rozřežou na operačním sále

Máš úplnou pravdu: je třeba doktory hlídat, protože oni jsou schopni napsat antibiotika i zapečený hrnec... :hihi: :haha: :hihi:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Šankhaprakšálana
PříspěvekNapsal: ned 06. pro 2009 3:13:50 
Aktivní pisatel/ka
Aktivní pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: úte 22. zář 2009 15:43:51
Příspěvky: 146
Bydliště: Pardubice
Takže nikdo nezkoušel a jediný názor je že to raději nemám zkoušet?:-( To mě nepotěšilo:-( Hrabala jsem se na internetu a docela to i lidé chválí...jak je to dobré pro upravení trávení, vyčistí to pleť, člověk se pak cítí svěžeji a prostě celkově čistě, zdravě a dobře...čistota střeva je prý hodně důležitá pro udržení se v kondici, jako prevence proti spoustě nemocem, dlouhověkost a prostě takové celkové zdraví, i psychické. Prý je to i úžasné jako nastartování úspěšné diety nebo pro ty,co chtějí začít zdravěji jíst. Jediné co mě od toho odrazuje jsou negativní názory jak to prospěšné vůbec není, i když ty kladné přístupy převažují.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Šankhaprakšálana
PříspěvekNapsal: ned 06. pro 2009 23:56:04 
Mírně aktivní pisatel/ka
Mírně aktivní pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: úte 22. zář 2009 16:02:33
Příspěvky: 90
Bydliště: Irsko
Kačí já jsem nad tím také přemýšlela, nebo nad hydrocolon terapii.. Ale až se vrátím domů.. Taky jsem přemýšlela, že si před tím asi dojdu k dr, protože mě pořád trápí nějaké bolesti a nafouklost a tak a tak jestli to není něco vážnějšího.. Ale jinak bych do toho šla..


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Šankhaprakšálana
PříspěvekNapsal: pon 07. pro 2009 0:47:07 
Aktivní pisatel/ka
Aktivní pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: úte 22. zář 2009 15:43:51
Příspěvky: 146
Bydliště: Pardubice
No já to možná teda vyzkouším, mě se zdá ta hydrocolon akorát předražená metoda toho samého, výsledek by mohl být podobný. Ale raději se ještě zeptám nějakého doktora co si o tom myslí, když špatné je, že co člověk to názor, co nějaký výživový poradce to názor a co doktor to názor taky.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Šankhaprakšálana
PříspěvekNapsal: pon 07. pro 2009 15:22:50 
Keliška
Keliška
Uživatelský avatar

Registrován: pát 16. led 2009 13:33:19
Příspěvky: 403
Kačko, tak do toho bych taky nešla. Když si představím, že bych měla vypít slanou vodu.....fuuuuuuuuj. :hruza:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Šankhaprakšálana
PříspěvekNapsal: pon 07. pro 2009 21:39:26 
Aktivní pisatel/ka
Aktivní pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: úte 22. zář 2009 15:43:51
Příspěvky: 146
Bydliště: Pardubice
Tak slaná voda asi nebude dobrůtka ale mohlo by mi to pomoct na zažívací potíže, možná to o víkendu vyzkouším, snad se zadaří.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 2   [ Příspěvků: 12 ]
Přejít na stránku 1, 2  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz