Změnit velikost textu
Právě je čtv 16. kvě 2024 13:22:02


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 2 z 3   [ Příspěvků: 28 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Krycí make-up bez efektu masky
PříspěvekNapsal: stř 23. zář 2009 23:27:36 
Začínající pisatel/ka
Začínající pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: úte 22. zář 2009 22:32:59
Příspěvky: 34
Bydliště: SRN/CZ/GR jak kdy:)
včelka Mája píše:
Spíš by byl možná vhodný make-up z lékárny, ty nejsou parfémovaný, jsou bez parabenů a všech těch škodlivých věcí, měly by citlivé pleti sedět...ale taky jsou kolem 500 Kč :?


To vůbec nevadí, já mám doma dražší věci a na nic. Spíš mi jde o to, aby měl ten požadovaný efekt - schovat načervenalá místa, nelesknout se a tmavší barva.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krycí make-up bez efektu masky
PříspěvekNapsal: stř 23. zář 2009 23:28:12 
Aktivní pisatel/ka
Aktivní pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: úte 22. zář 2009 15:43:51
Příspěvky: 146
Bydliště: Pardubice
Jo jinak Aysel ty jsi ta Aysel z omlazení co má řecké geny a ty nááádherné dlouhé černé vlasy co bych taky chtěla? :haha:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krycí make-up bez efektu masky
PříspěvekNapsal: stř 23. zář 2009 23:29:32 
Začínající pisatel/ka
Začínající pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: úte 22. zář 2009 22:32:59
Příspěvky: 34
Bydliště: SRN/CZ/GR jak kdy:)
Káča20 píše:
Jo jinak Aysel ty jsi ta Aysel z omlazení co má řecké geny a ty nááádherné dlouhé černé vlasy co bych taky chtěla? :haha:


Jasně :angel:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krycí make-up bez efektu masky
PříspěvekNapsal: stř 23. zář 2009 23:32:14 
Aktivní pisatel/ka
Aktivní pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: úte 22. zář 2009 15:43:51
Příspěvky: 146
Bydliště: Pardubice
Jééé ahoj, copak že jsi tady? :haha: :haha: Co jsem tě viděla na těch fotkách přišlo mi že máš moc hezkou pleť....ani ne na krycí makeup...i když to já někdy taky vypadám s makeupem že mám hezkou pleť :hihi:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krycí make-up bez efektu masky
PříspěvekNapsal: stř 23. zář 2009 23:35:14 
Začínající pisatel/ka
Začínající pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: úte 22. zář 2009 22:32:59
Příspěvky: 34
Bydliště: SRN/CZ/GR jak kdy:)
Káča20 píše:
Jééé ahoj, copak že jsi tady? :haha: :haha: Co jsem tě viděla na těch fotkách přišlo mi že máš moc hezkou pleť....ani ne na krycí makeup...i když to já někdy taky vypadám s makeupem že mám hezkou pleť :hihi:


Víš co, mám hezkou pleť, ale občas se zblázní a pak mi dělá takové věci. Naštěstí to není často, ale i tak mě to štve.
Co já tady...byla jsem pozvaná tak jsem se připojila. A taky mi tamten diktátor vyházel kámošky, takže mi nic jiného nezbývalo.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krycí make-up bez efektu masky
PříspěvekNapsal: stř 23. zář 2009 23:35:27 
Začínající pisatel/ka
Začínající pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: úte 22. zář 2009 15:45:36
Příspěvky: 33
Bydliště: Plzeň
to je super cena, naštěstí tam za tu cenu nemají světlý odstín, to bych ho hned vzala... :haha:

Z lékárny mám vyzkoušený Vichy ve skle (aera teint) - ten je moc dobrý (i když zase...někdo nadává, že Vichy vůbec do lékárny nepatří, třeba řada normaderm je opravdu příšerně agresivní, ale ten make-up mi přijde v pohodě). Jediná nevýhoda, že mají jen 4 odstíny, takže nevím, jestli by jsi se do nějakého trefila.

Pak jsme měla ještě od Vichy minerální make-up (ale přijde mi, že je jako pudr, takže skoro vůbec nekryje, mně nestačil).

A pak od LRP jsem měla Unifiance a ten byl taky fajn. Teď ho něj inovovali, má být víc matující, ale ten jsem už nezkoušela.

Ale spíš zkus sehnat vzorečky a vyzkoušet. Myslím ale, že by na tu citlivou pleť sednout mohly a navíc kryjí akorát a nedělají masku (kromě Toleriane od LRP, ten je maskovitej, fujfuj, měla jsem vzoreček).


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krycí make-up bez efektu masky
PříspěvekNapsal: stř 23. zář 2009 23:42:29 
Začínající pisatel/ka
Začínající pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: úte 22. zář 2009 22:32:59
Příspěvky: 34
Bydliště: SRN/CZ/GR jak kdy:)
včelka Mája píše:
to je super cena, naštěstí tam za tu cenu nemají světlý odstín, to bych ho hned vzala... :haha:

Z lékárny mám vyzkoušený Vichy ve skle (aera teint) - ten je moc dobrý (i když zase...někdo nadává, že Vichy vůbec do lékárny nepatří, třeba řada normaderm je opravdu příšerně agresivní, ale ten make-up mi přijde v pohodě). Jediná nevýhoda, že mají jen 4 odstíny, takže nevím, jestli by jsi se do nějakého trefila.

Pak jsme měla ještě od Vichy minerální make-up (ale přijde mi, že je jako pudr, takže skoro vůbec nekryje, mně nestačil).

A pak od LRP jsem měla Unifiance a ten byl taky fajn. Teď ho něj inovovali, má být víc matující, ale ten jsem už nezkoušela.

Ale spíš zkus sehnat vzorečky a vyzkoušet. Myslím ale, že by na tu citlivou pleť sednout mohly a navíc kryjí akorát a nedělají masku (kromě Toleriane od LRP, ten je maskovitej, fujfuj, měla jsem vzoreček).


Mně povídej, Normaderm jsem použila jen jednou a stačilo. Doma mám v koupelně celou řadu. Na ten Aera Teint jsem už koukala, zkusím vzoreček.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krycí make-up bez efektu masky
PříspěvekNapsal: pát 02. říj 2009 15:25:32 
Začínající pisatel/ka
Začínající pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: úte 22. zář 2009 15:45:36
Příspěvky: 33
Bydliště: Plzeň
Káča20 píše:

Jinak včelko ten Miracle touch mám už objednaný, nedalo mi to :hihi:


Už ti přišel? Teď ho mají zase na aukru, tak váhám, jestli ho nezkusit. Kdyžtak napiš reference, děkuju :love1:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krycí make-up bez efektu masky
PříspěvekNapsal: sob 03. říj 2009 22:53:21 
Aktivní pisatel/ka
Aktivní pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: úte 22. zář 2009 15:43:51
Příspěvky: 146
Bydliště: Pardubice
Jojo mám ho doma, myslím že je oki :yes: Na mě sice ten odstín co jsem si objednala maličko tmavý to je pro mě jediné mínus, ale jinak si nemůžu na nic stěžovat, dobře se nanáší, dobře kryje a masku nedělá vůbec:-) Pro mě spokojenost a příjemná změna od mého oblíbence Lasting Performance :yes: Myslím, že teď už mám oblíbence dva...oboje MF:-) I když ješte teda nesmím zapomenout na třetího oblíbence Loreal True Match Minerals :hihi: Ale jo, můžu ti ho doporučit:-)


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krycí make-up bez efektu masky
PříspěvekNapsal: ned 04. říj 2009 10:21:05 
Začínající pisatel/ka
Začínající pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: úte 22. zář 2009 15:45:36
Příspěvky: 33
Bydliště: Plzeň
Děkuju za recenzi :love1:

A prosímtě, jaký máš odstín? Já váhám mezi 70 neutral a tím prvním, myslím 65...Jsem docela světlá, tak nevím. Já to neumím pořádně vybrat :(


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 2 z 3   [ Příspěvků: 28 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz