Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 1   [ Příspěvků: 10 ]
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Montignacova diéta
PříspěvekNapsal: čtv 16. črc 2009 16:52:01 
Mírně aktivní pisatel/ka
Mírně aktivní pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: sob 04. črc 2009 22:59:50
Příspěvky: 93
Bydliště: Rakúsko
:bye: Martinka21, maove a ostatné kočky, ktoré zaujíma niečo bližšie o Montignacovej diéte. Zhodila som ňou postupne 26 kg, a teraz o pár kíl ťažšia :evil: na ňu nabieham zas. Nakoľko moje predchádzajúce pokusy boli neúspešné a klasické zdravé stravovanie u mňa nezabralo, začala som trošku hľadať a našla toto:
http://www.topky.sk/cl/10022/68012/Mont ... hladovania
Tento článok mi zmenil život :haha: (stačí prečítať, princíp jednoduchý, je to obdobné ako delená strava ale napr. pre mňa prijateľnejšie). Určite je ale dobré prečítať si o tom viac, už po "zmene" sa ku mne dostala táto kniha: http://www.nejlevnejsi-knihy.cz/3/Zhubn ... v=NNakupSk kde sa popisujú veci ako napr. ako sa naučiť správne jesť, čo bráni chudnutiu, celulitída, zadržiavanie vody v tele, menopauza a kopec iných vecí (celá veda). Priznávam, nečítala som poctivo, ale ako prílohu vyberám príklady jedálnička. Môj jedálniček vyzeral vo všeobecnosti asi takto: miešané vajcia so slaninkou+zelenina (bez pečiva), šunka+zelenina, tmavý chlieb+syr, steak (alebo mäso na akýkoľvek spôsob)+zelenina, ovocie samostatne, môže sa aj horká čokoláda, červené víno... Ako som to pochopila ja- princíp je obmedziť múku, prílohy, sladké. Plus pohyb, ak máte možnosť, pár krát do týždňa rotopéd (40 min. optimum). Upozorňujem, že každému vyhovuje niečo iné, a ak to preženiete (diétu ešte viac "sprísnite"), môže sa stať napr. to čo mne a to padanie vlasov.
Ospravedlnte moje chaotické písanie :hihi:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Montignacova diéta
PříspěvekNapsal: čtv 16. črc 2009 17:05:20 
Mírně aktivní pisatel/ka
Mírně aktivní pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: sob 04. črc 2009 22:59:50
Příspěvky: 93
Bydliště: Rakúsko
Kočky, mám nafotené zaujímavé pasáže z knihy (dozvedela som sa veľa nového :hihi: :hihi: ), lenže je toho strašne veľa, dokopy cca. 30 obrázkov a určite by to tu zabralo veľa miesta, tak neviem, či to sem dať, alebo nie ???


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Montignacova diéta
PříspěvekNapsal: čtv 16. črc 2009 19:24:40 
Dej to sem po kouskách. Já osobně nejsem zastánce diet jako takových, spíš se přikláním k jídelníčku vyváženém s troškou tuků, ale holky by to jistě zajímalo. Pohyb je důležitý, hubnout jen dietou je nesmysl.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Montignacova diéta
PříspěvekNapsal: čtv 16. črc 2009 19:58:43 
Mírně aktivní pisatel/ka
Mírně aktivní pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: sob 04. črc 2009 22:59:50
Příspěvky: 93
Bydliště: Rakúsko
Ok, dám sem tabuľky a zbytok skúsim nejako preformulovať. Montignac je skôr ako diéta zásady stravovania, mne osobne to príde zdravé, nie diéta ako trápenie. Inak už viac krát som čítala, že pri zhadzovaní kíl človek asi 70% ovplyvňuje stravou a zbytok pohybom. Čo je na tom pravdy neviem, každopádne je ale pohyb veľmi dôležitý :roll: , o tom som presvedčená (a vidím to :hihi: )


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Montignacova diéta
PříspěvekNapsal: čtv 16. črc 2009 20:01:00 
Úprava jídle výrazně pomáhá, ale když necvičíš, tělo ztrácí svaly, což je obrovská škoda. Je lepší hubnout na centimetry, než na kila. Podle mého trošku svalů zmizí vždycky, ale pohyb je důležitý, neumím si představit, že bych se 4x týdně nepropotila skrz na skrz.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Montignacova diéta
PříspěvekNapsal: čtv 16. črc 2009 20:04:38 
Mírně aktivní pisatel/ka
Mírně aktivní pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: sob 04. črc 2009 22:59:50
Příspěvky: 93
Bydliště: Rakúsko
Tak to ťa obdivujem, ja sa musím premáhať k pohybu :oops: Ale je to dosť o zvyku, len treba vytrvať. A priznám sa, že ja som presne ten typ, ktorý skôr poteší váha než centimeter :hihi:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Montignacova diéta
PříspěvekNapsal: čtv 16. črc 2009 20:17:00 
Já musím, nejsem od přírody štíhlá, stojí mě to dřinu a odříkání, ale nechci být tlustá ...


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Montignacova diéta
PříspěvekNapsal: čtv 16. črc 2009 23:04:36 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: úte 13. led 2009 17:13:30
Příspěvky: 423
Leničko, podle mě jsi dokonalá!


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Montignacova diéta
PříspěvekNapsal: čtv 16. črc 2009 23:06:21 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: úte 13. led 2009 17:13:30
Příspěvky: 423
Leničko, je fakt, že některé mohou sníst cokoliv a nepřiberou ani deko. No a my ostatní musíme dřít. Ale ty máš fakt super postavu, jde vidět, že makáš. :kiss:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Montignacova diéta
PříspěvekNapsal: sob 21. lis 2009 18:02:44 
Aktivní pisatel/ka
Aktivní pisatel/ka

Registrován: ned 18. říj 2009 15:12:50
Příspěvky: 139
Bydliště: Kolín
Ta dieta je skoro jako Atkinsova dieta a po té má máti zhubla 17kg za necelé dva měsíce a to bez cvičení. :bye:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 1   [ Příspěvků: 10 ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz