Změnit velikost textu
Právě je stř 15. kvě 2024 13:35:13


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 2   [ Příspěvků: 14 ]
Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: kosmetika UNT - zkušenosti
PříspěvekNapsal: pon 24. lis 2008 1:49:34 
Drbna
Drbna
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 23:45:50
Příspěvky: 225
objednala jsem si z jejich stránek liftsérum Pilatess jaké máte zkušenosti

stránky zde, http://www.shopunt.com/eng/ vedle to moc chválily a hromadne objednávali pomalu jako zázrak


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: kosmetika UNT - zkušenosti
PříspěvekNapsal: pon 01. pro 2008 23:53:36 
Začínající pisatel/ka
Začínající pisatel/ka

Registrován: pon 01. pro 2008 0:49:52
Příspěvky: 18
Tady nikdo nechodí na kosmetiku?! Což téma nějak univerzálně pojmenované - Kosmetika a podtéma - třeba Vlasy, Oči, Rtěnky,Pleť- atd... možná blbost,ale jinak se nic nedozvíme. Taky nevidím botulotoxin a dysport, jenom výplně,nebo blbě vidím.Nemůžu to najít. :bye:
Kosmetika se teda nerozjela. :cry2:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: kosmetika UNT - zkušenosti
PříspěvekNapsal: pát 19. pro 2008 10:54:57 
Drbna
Drbna
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 23:45:50
Příspěvky: 225
holky opravdu tu nikdo nepoužíváte jejich kosmetiku? považuju jí skoro za zázrak hlavně co se tíká zpevnění, ted mají akci 2+1 serum zdarma a navíc už jedou stránky v čestině, stačí se uplne dole přepnout na czech...poštovné stále zadara :bye:
objednalaj sem sera ušetřila dolárky a za ně si koupila Alpha dermu na domazávání přes séra, je to jediněj krém u kterýho vidím opravdu výsledky!!!


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: kosmetika UNT - zkušenosti
PříspěvekNapsal: pát 19. pro 2008 11:06:40 
Drbna
Drbna
Uživatelský avatar

Registrován: úte 25. lis 2008 23:36:48
Příspěvky: 424
Bydliště: Praha
ahoj, já jí vůbec neznám..ale jukla jsem na tu stránku a vypadá to dobře....A jaký máš zkušenosti, mizí po ní vrásky??


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: kosmetika UNT - zkušenosti
PříspěvekNapsal: pát 19. pro 2008 11:52:58 
Aktivní pisatel/ka
Aktivní pisatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: pon 24. lis 2008 13:50:26
Příspěvky: 115
Bydliště: Hradec Králové
Jo kosmetika mě zajímá-samozřejmě jako mnohé jiné jsem prošla JB a stále ještě používám,teď mám objednanou tu novou českou-čekám balíček.Problém je v tom,že nemohu moc přispívat,jde mi to pouze z PC v práci a to mám moc málo času,doma mám nějakou chybu nejde mi přihlásit a tím odpovídat. Lilien


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: kosmetika UNT - zkušenosti
PříspěvekNapsal: pát 19. pro 2008 18:01:52 
Drbna
Drbna
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 23:45:50
Příspěvky: 225
Agatha píše:
ahoj, já jí vůbec neznám..ale jukla jsem na tu stránku a vypadá to dobře....A jaký máš zkušenosti, mizí po ní vrásky??



mají tam věci i na vrásky, ale z vlastní zkušenosti veřím jen na botox, ten skutečeně ve velmi krátké době mimické vrásky vymizíkuje a to doslova, problém je, že se musí co pul roku obnovovat a to stojí dost korunek, jinak já mám zkušenosti s liftem a ten je fajn, ale mám pilatess a ten je spíše zpevnující, ted jsem si objednala i hydratační tak uvidíme, ale kosmetika je to parádní a proti jiným značkám se stejným složením je cena tak pětinová...


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: kosmetika UNT - zkušenosti
PříspěvekNapsal: pát 19. pro 2008 18:03:35 
Drbna
Drbna
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 23:45:50
Příspěvky: 225
Lilien píše:
Jo kosmetika mě zajímá-samozřejmě jako mnohé jiné jsem prošla JB a stále ještě používám,teď mám objednanou tu novou českou-čekám balíček.Problém je v tom,že nemohu moc přispívat,jde mi to pouze z PC v práci a to mám moc málo času,doma mám nějakou chybu nejde mi přihlásit a tím odpovídat. Lilien



taky jsem podlehla davovému šílenství a objednala od JB serum, vodu i krém :D tak pak podám report....co to holky popisují na starém tak je to podobná bomba jako alphaderma na kterou nedám dopustit


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: kosmetika UNT - zkušenosti
PříspěvekNapsal: pát 19. pro 2008 22:39:48 
Drbna
Drbna
Uživatelský avatar

Registrován: úte 25. lis 2008 23:36:48
Příspěvky: 424
Bydliště: Praha
holky, mě přijde, že ať na ten ksichtík napatlam, co napatlam, nic zázračnýho se nestane....tak schválně ten váš zázrak UNT vyzkoušim, ale už jsem v tomhle spíš skeptik. Máma se maže celej život obyč niveou a má míň vrásek než ženský o 10 let mladší....a já na sebe patlam furt něco a že by mi to nějak pomáhalo se říct nedá...


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: kosmetika UNT - zkušenosti
PříspěvekNapsal: pon 02. úno 2009 21:40:36 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: úte 06. led 2009 16:15:40
Příspěvky: 1442
Bydliště: Karviná City :-D
Máte některá zkušenosti s tím očním krémem eclat na kruhy pod očima??


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: kosmetika UNT - zkušenosti
PříspěvekNapsal: ned 22. úno 2009 20:47:58 
Začínající pisatel/ka
Začínající pisatel/ka

Registrován: pon 01. pro 2008 22:00:19
Příspěvky: 41
Agatha píše:
Máma se maže celej život obyč niveou a má míň vrásek než ženský o 10 let mladší....a já na sebe patlam furt něco a že by mi to nějak pomáhalo se říct nedá...

Agathko, moje mamka se nekrémuje vůbec ničím (!!!), příští rok bude mít 80 (!) a pleť má o hodně lepší než já.... A moje babička... - měla ve svých 95 letech pusu jako šestnáctka --- fakt.
Nechápu to, nelíčily se, nepoužívaly krém a pleť měly nádhernou..

Už delší dobu "laškuji" s tím, že objednám kosmetiku UNT, ale mám ještě tolik různých krémů (JG, JB,...), které jsem v záchvatu "zkrášlování" nakoupila --- no a teď je musím nějak "zlikvidovat".. ALe UNT si časem objednám, na starém Omlazení - (mám tam ještě pořád normální přístup) se holky rozepisují více, ale nemám čas to zpětně všechno číst, ...

No--- ale je tady některá, která má k padesátce a hodně suchou pleť? - a má zkušenosti - co objednat u UNT?
Ď. K


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 2   [ Příspěvků: 14 ]
Přejít na stránku 1, 2  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz