Změnit velikost textu
Právě je čtv 28. bře 2024 10:45:24


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 19 z 19   [ Příspěvků: 186 ]
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 15, 16, 17, 18, 19
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Depilace/epilace - jak na to?
PříspěvekNapsal: stř 15. čer 2011 22:35:20 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: pon 20. dub 2009 22:19:54
Příspěvky: 1337
Bydliště: Královéhradecký kraj
Mikyska píše:
já vůbec epilátor nemůžu, měla jsem taky Braun, ale jak jsem s ním ojela nohy, měla jsem čtrnáct dní vyrážku, zapálenou kůži a rudé zhnisané tečky , nic nepomohlo, krém po epilaci, bepanthen, framykoin, nic, hrůza, a rudé tečky zůstaly na celé léto, tak jsem s ním mrskla do koše a holím jen žiletkou, to je ok

V poslední době mám úplně stejný problém, nadělají se mi příšerné pupínky a spousta se mi jich pak zapálí, nemůžu ani nosit kraťasy. Depiluju se starým Braunem, uvažovala jsem o nějakém novém, ale když to tu čtu :grrrr: Jenže žiletkou...to se musí každý den ... a my máme jen jednu koupelnu :noa: to abych si ji zarezervovala na měsíc dopředu :haha:
To fakt neexistuje nějaký depilátor/epilátor, který by ty zarostlé chloupky nezpůsoboval?


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Depilace/epilace - jak na to?
PříspěvekNapsal: pon 27. čer 2011 20:27:33 
Superdrbna ;)
Superdrbna ;)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 23. zář 2009 18:48:28
Příspěvky: 3219
Bydliště: karlovarský kraj
každý den ve vaně ojedu nožky žilet women a je to :chihihi: , od brauna mi ty rudé tečky zůstaly a už je mám dva roky, takže epilítor už nikdy, nevím, čím to je, ale když jsem to študovala, tak si všimněte, že chloupky rostou směrem šikmo dolů, kdežto epilátor je trhá směrem nahoru, takže vlastně natrhne kůži na noze a podle mě to je to blbé, já si je nadšeně i pinzetou vytrhávala po jednom :hihi: a pěkně směrem dolů a žádná tečka nebo podráždění mi pak nevzniklo, prostě bych vymyslela jiný epilátor a basta! :chichich:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Depilace/epilace - jak na to?
PříspěvekNapsal: čtv 30. čer 2011 8:36:23 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: úte 10. lis 2009 11:28:14
Příspěvky: 1465
Bydliště: 100 v ježatá
Mikyska píše:
............ já si je nadšeně i pinzetou vytrhávala po jednom :hihi: a pěkně směrem dolů a žádná tečka nebo podráždění mi pak nevzniklo, prostě bych vymyslela jiný epilátor a basta! :chichich:
Miky nechceš se stavit :napad: potřebuju odchlupit neb odjíždím na dovču a do toho mýho svetru se nedá namazat opalovací krém ani olej :haha:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Depilace/epilace - jak na to?
PříspěvekNapsal: čtv 30. čer 2011 21:50:07 
Keliška.
Keliška.
Uživatelský avatar

Registrován: úte 07. zář 2010 19:45:31
Příspěvky: 2215
Bydliště: Praha
Bona píše:
Také mám dotaz, zda některá nepostoupila trvalou depilaci laserem...a zkušenosti s ní.....jak to bolí, kolikrát se musí, než je to definitivní a jak dlouho to vydrží než se musí udělat znovu.... :dummy:

Lucie Lucie, kdysi sem psala, tak ta jezdila do Liberce a teď má něco na Praze 4 a je velmi spokojená. Prý to trošku štípe když laser vyšle impuls, ale vydržet se to dá a nechala se odchlupit všude. Když píšu všude, tak opravdu fšude :haha: Takže na podzim tam půjdu na frakční laser s jizvama po žílách, s metličkama co se mi furt dělaj a s chlupama, co mi pořáááád rostou :blae: Sice mám tři chlupy dvěma řadama, ale jsou tam :noa:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Depilace/epilace - jak na to?
PříspěvekNapsal: pát 01. črc 2011 16:18:20 
Skorodrbna
Skorodrbna

Registrován: pon 24. lis 2008 19:06:17
Příspěvky: 223
Bydliště: Praha
Byla jsem na třech "opravách", když sem tam nějaký narostl, ale jinak od ledna nedepiluji a je to pohoda.... :biggrin:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Depilace/epilace - jak na to?
PříspěvekNapsal: sob 02. črc 2011 17:23:27 
Superdrbna ;)
Superdrbna ;)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 23. zář 2009 18:48:28
Příspěvky: 3219
Bydliště: karlovarský kraj
mazel.heelska píše:
Mikyska píše:
............ já si je nadšeně i pinzetou vytrhávala po jednom :hihi: a pěkně směrem dolů a žádná tečka nebo podráždění mi pak nevzniklo, prostě bych vymyslela jiný epilátor a basta! :chichich:
Miky nechceš se stavit :napad: potřebuju odchlupit neb odjíždím na dovču a do toho mýho svetru se nedá namazat opalovací krém ani olej :haha:

to jsi se měl obědnat tak měsíc předem, to víš - jeden chlup po druhém, to dá nějakou práci :haha:, ale počkej, do tý houštiny se ti neprodere ani sluníčko, tak na co krém :noa:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 19 z 19   [ Příspěvků: 186 ]
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 15, 16, 17, 18, 19


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz