Změnit velikost textu
Právě je čtv 28. bře 2024 12:02:41


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 21 z 23   [ Příspěvků: 223 ]
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Piercing a tetování
PříspěvekNapsal: stř 20. led 2010 8:30:54 
Bří, nedovolím nic. Nejdřív v 15 max. do pupíku, ale na hlavu N I C !!! :tyty: :tyty: :tyty:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Piercing a tetování
PříspěvekNapsal: stř 20. led 2010 8:43:56 
POkud vím, tak jí to napadlo jako první, holky to nemaj, co vím tak až kvintáni občas ... A druhé náušnice taky ne, víš co je tam akupunkturních bodů? Ucho zná, toho se bojí. Proto ten jazyk, v místě vpichu nejsou ani chuťové pohárky. Má to vymyšlený, ale smůla, nic nebude. Argumentovala mým tetováním - tak jsem jí řekla, ať se ve 36 letech nechá s klidným srdcem potetovat, že v tom jí bránit nebudu :haha:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Piercing a tetování
PříspěvekNapsal: stř 20. led 2010 21:16:05 
Mě to na pipině taky nebolelo :haha:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Piercing a tetování
PříspěvekNapsal: stř 20. led 2010 21:25:24 
No ale je to tam citlivé :oops:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Piercing a tetování
PříspěvekNapsal: stř 20. led 2010 21:32:43 
Nebylo to nepříjemné, tam je tuku dost, jen to škrábalo, ale žádná hrůza to nebyla. Zato ten permanent na očích, to bylo sado-maso, že lecos snesu, tak u toho se mi zvedal žaludek. Radši bych rodila než toto. Už teď se děsím další korekce, ještě tak rok a můžu čekat, že to bude mizet :bleee:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Piercing a tetování
PříspěvekNapsal: ned 24. led 2010 19:11:10 
Spisovatel/ka
Spisovatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: stř 13. led 2010 17:49:51
Příspěvky: 674
Bříško píše:
na oči bych si asi sáhnout nenechala,měla bych strach,že přijdu o oko :hihi:


na oko bych si taky nedala šáhnout, bojím bojím....celkově se nějak pernamentnímu make-upu bráním a to by mi bodl. Jsem hodně světlá a malovat se skoro musím pořád :cry2: ...to stejný i piercingu. Do ucha se bojím kvůli bodům, i když když to dělá odborník, tak by se nic stát nemělo. Chtěla jsem vždy do obočí,ale nějak mě to přešlo. No a do jazyku ani omylem. Není to dobrý ani kvůli zubům, odírá to sklovinu. Do pupíku snad,a le na to nemám výstavní bříško :hihi: ....ale tetování na těle mám. Tři obrázky. V zadu na pravým rameni nad lopatkou jednorožce a na levé ruce ornament a nad tím zdobenýho motýlka.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Piercing a tetování
PříspěvekNapsal: sob 06. úno 2010 16:21:26 
Spisovatel/ka
Spisovatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: stř 13. led 2010 17:49:51
Příspěvky: 674
Stává se někomu, že mu tetování někdy vystoupí jako by jizva??? Já mám tři obrázky a dělá mi to jen jeden, naštěstí. Do druhýho dne to zmizí,ale jde to vidět i na pohled. Zajímalo by mě, čím to mlže být??? Zda třeba změnou tlaku??? Netuším :otricelo:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Piercing a tetování
PříspěvekNapsal: ned 07. úno 2010 13:56:05 
Tak to nevím delfínku ..., není to třeba v den, kdy málo piješ a tělo pak zadržuje vodu?

Mě by zajímalo neviditelné tetování, vymyslela jsem si to sama, heč ... Vytetovat to tělovou barvou a bude to vidět jen když je člověk opálený. Co Vy na to? To by nemuselo být špatné ... Někde tetují bílou, ale ta je vidět, to vím, moje Edna má bílej kousek prdelky. Takže tělovkou ... :yes:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Piercing a tetování
PříspěvekNapsal: ned 07. úno 2010 14:21:55 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. led 2009 15:42:12
Příspěvky: 1891
Delfin: byla jsi na tetovani nekde v Brne? Planuju rozsireni meho a chci nejaky typ, uz nechci tam kde sem chodila vzdycky, chce to zmenu :)))


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Piercing a tetování
PříspěvekNapsal: ned 07. úno 2010 17:23:32 
Spisovatel/ka
Spisovatel/ka
Uživatelský avatar

Registrován: stř 13. led 2010 17:49:51
Příspěvky: 674
Martinka píše:
Delfin: byla jsi na tetovani nekde v Brne? Planuju rozsireni meho a chci nejaky typ, uz nechci tam kde sem chodila vzdycky, chce to zmenu :)))

jojo byla jsem v Brně a taky právě po několika letech na opravě a jinde než před tím. U šikovné holčiny na Kapucínským náměstí. Mají toho v Brně víc,ale já byal právě tady a byla moc spokojená :yes: ....já zkusím mrknout i na její jméno. Předělávala mi motýlka, rozšiřovala a prostě celkově zlepšila :potlesk:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 21 z 23   [ Příspěvků: 223 ]
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz