Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 3 z 6   [ Příspěvků: 53 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Cvičení doma - jaký stroj zvolit?
PříspěvekNapsal: pon 03. říj 2011 3:51:03 
Superdrbna ;)
Superdrbna ;)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 23. zář 2009 18:48:28
Příspěvky: 3219
Bydliště: karlovarský kraj
:Bleble:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cvičení doma - jaký stroj zvolit?
PříspěvekNapsal: pon 03. říj 2011 3:52:06 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: úte 10. lis 2009 11:28:14
Příspěvky: 1465
Bydliště: 100 v ježatá
:haha: :hmdik" :bye:
Mikyska píše:
:Bleble:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cvičení doma - jaký stroj zvolit?
PříspěvekNapsal: pon 03. říj 2011 7:13:49 
Keliška.
Keliška.
Uživatelský avatar

Registrován: úte 07. zář 2010 19:45:31
Příspěvky: 2215
Bydliště: Praha
Mikyska píše:
to je ale dilema - pás nebo vuittonka? :noa: No jo, zdraví je zdraví, teda vlastně postava je postava, stokilové by taková galiera ani neslušela :napad:

Miky slušela a ty niky nebudeš mít 100 kilo .... To jsem měla, když jsem čekala Báru :otricelo: Kup si kabelku, jestli jsi jako já, unosíš jí víc než budeš používat běh. pás ....


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cvičení doma - jaký stroj zvolit?
PříspěvekNapsal: pon 03. říj 2011 8:07:05 
swist píše:
Mám dilema. Jak se zkracují dny přestává ... s domácími stroji zkušenosti??? :copak:

Když se nedonutíš používat Orbitrek, nebudeš používat ani pás a budou to pro Tebe vyhozené peníze...navíc permice do fitka pro Tebe nebude tak ekonomicky zatěžující a budeš mít možnost čichnout si k dalším možnostem (kdyby Tě stála 1000, budeš chodit do fitka přes tři roky a za tu dobu pás odrovnáš...jen tak mimochodem: mám permici za 1100 na 30 vstupů, tj. něco přes 35 Kč vstup a bez časového omezení a vydrží mi dva až tři měsíce)...cvičení na doma je pro silné povahy, protože je moc jednoduché najít si nějaký důvod, proč dnes necvičit, cvičení (běhání) je běžně přerušované "nutnými" domácími povinnostmi a technika je mizerná...v posilovně máš trenéry, spousty činek a strojů, běhací pásy, veslovací trenažéry, orbitreky, rotopedy a máš to všechno za jeden peníz, kdy se navíc nemusíš starat o opravy...frekvence jednou týdně je k ničemu...cokoliv z TV reklamy je šunt a nepřežije to tři měsíce (pokud to neslouží jen ke koukání nebo k lapání prachu)


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cvičení doma - jaký stroj zvolit?
PříspěvekNapsal: pon 03. říj 2011 8:18:04 
Ještě pro doplnění: měl jsem doma krosový trenažér Landfit (obdoba Orbitreku) za 9.000, tedy vůbec nic laciného, a v záruce jsem ho třikrát rozšlápnul...pak jsem přemýšlel nad pásem, ale pohyboval se v cenové relaci od 50K nahoru a to je podle mne a při mých podmínkách nesmyslná investice...když jsem se o něm bavil s majitelem fitka, řekl mi, že Ketlery, které mají opravují cca jednou za měsíc (mají samozřejmě vyšší vyuižití)


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cvičení doma - jaký stroj zvolit?
PříspěvekNapsal: pon 03. říj 2011 14:38:11 
No u mně není problém v síle vůle pravidelně cvičit, ale v tom, že pokud to lze jdu se proběhnout ven. To mně baví prostě víc jak stroj. :mrkni: S posilovnou je to u nás špatný, to bych musel jet až do Jičína a to je daleko. :noa:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cvičení doma - jaký stroj zvolit?
PříspěvekNapsal: pon 03. říj 2011 15:03:31 
Superdrbna ;)
Superdrbna ;)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 23. zář 2009 18:48:28
Příspěvky: 3219
Bydliště: karlovarský kraj
sw tak levnější pás jen na rychlejší chůzi, hold na něm nebudeš běhat, což si myslím, že jsi stejně moc neběhal, ale ta chůze je ok, tak na hraně běhu


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cvičení doma - jaký stroj zvolit?
PříspěvekNapsal: pon 03. říj 2011 17:18:47 
Mikyska píše:
sw tak levnější pás jen na rychlejší chůzi, hold na něm nebudeš běhat, což si myslím, že jsi stejně moc neběhal, ale ta chůze je ok, tak na hraně běhu

No, teď si mně odhalila Šerloku... :noa: Já ani na tom Orbitreku vlastně neběhám a proto mi v kombinaci s četností využití vydržel tak dlouho... :hihi:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cvičení doma - jaký stroj zvolit?
PříspěvekNapsal: úte 04. říj 2011 11:13:45 
Tak jsem se byl na ten blázinec podívat a asi do něho půjdu - dva roky to vydržet musí, což by vzhledem k frekvenci využití o víkendu jen část podzimu a jara i mohlo... :dummy:

Vypadá ta věc takhle: http://www.tvproducts.cz/cz/detail/fitn ... y-trenazer Jen mne tam zaráží, že musím být trochu v předklonu aby to fungovalo. Možná to chce ale jenom poštelovat přímo na mně... :copak:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cvičení doma - jaký stroj zvolit?
PříspěvekNapsal: úte 04. říj 2011 11:21:12 
Keliška.
Keliška.
Uživatelský avatar

Registrován: úte 07. zář 2010 19:45:31
Příspěvky: 2215
Bydliště: Praha
Swiste - no nevím nevím, ani na obrázku to nevypadá fortelně .... Na mě to moc důvěryhodně nepůsobí. Zvaž to dobře a kdyžtak to vrátíš ....


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 3 z 6   [ Příspěvků: 53 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz