Změnit velikost textu

Pravidla fóra


Moderátorem fóra je SWIST :)



Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 4 z 15   [ Příspěvků: 149 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Vše od masa
PříspěvekNapsal: úte 03. bře 2009 15:07:29 
Začínající pisatel/ka
Začínající pisatel/ka

Registrován: pon 02. bře 2009 11:13:56
Příspěvky: 2
A co taková chuťovka jako je Hovězí na Burgundský způsob? :love3:
Recept
Kdo si dá? :-) .. respektivě, kdo mi to uvaří? :mrkni:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vše od masa
PříspěvekNapsal: stř 11. bře 2009 17:47:15 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 14:14:53
Příspěvky: 869
Bydliště: Ivančice
[color=#0000FF]Kuře podle Zdeňka Trošky[/color]



2lžíce plnotučné hořčice

2lžíce kremžské hořčice

1lžíce rybízové marmelády

2-3lžíce medu

Osolit, vše smíchat, udělat „čmaju“a naložit do ní kuře(může být celé kuře,nebo řízky,křidýlka,co má kdo rád.

Vymazat máslem pekáček a zalít celou zeleninovou směsí moravanka, i s nálevem.

Přidat 10kuliček pepře(záleží kdo má kolik rád). Dle potřeby podlít.

Fakt to nemá chybu!!!!!


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vše od masa
PříspěvekNapsal: ned 15. bře 2009 18:47:11 
Drbna
Drbna

Registrován: úte 03. bře 2009 22:41:14
Příspěvky: 253
Guláš bez míchání

1 kg vepřového masa z plecka, 3 velké cibule, 5 stroužků česneku, 2 lžičky gulášového koření, 3 lžičky sladké mleté papriky, 3 polévkové lžíce solamylu, sůl, pepř, 2 masoxy, feferonka, 1 litr vody.

Maso a cibulku nakrájíme, smícháme s ostatníma surovinama, pořádně všechno promícháme, masoxy rozpustíme v hrnečku a pak dolijeme vodou do 1 litru, všechno dáme do pekáče, přikryjeme alobalem a dáme péct na 250 stupnů asi na 1,5 hodiny.
Nedolévat vodu, nemíchat,nesundavat alobal! Výborné je s chlebem, knedlíkem, rýží,jak je kdo zvyklý.

Hrozně jsem se bála tento recept dělat,pro mě bylo nepředstavitelný prostě nekoukat pod alobal. Ale ustála jsem zvědavost a ta se vyplatila. Guláš byl výborný a hlavně je časově nenáročný. Prostě vynikající guláš a přesto jiný než klasické gulášky.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vše od masa
PříspěvekNapsal: ned 15. bře 2009 21:09:36 
Keliška
Keliška
Uživatelský avatar

Registrován: pát 16. led 2009 13:33:19
Příspěvky: 403
Guláš bez míchání dělám a je to dobrota a hlavně je to rychlé a nemusí se u toho stát. :potlesk: Ale jako klasický guláš to nechutná, ale i tak je to hoooodně dobrý. Jen bacha na ty 2 masoxy, bohatě stačí 1-1,5 když dám dva, tak je to neskutečně slaný a to já nerada. Radši si to dosolím potom než abych to měla přesolený :hruza:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vše od masa
PříspěvekNapsal: ned 15. bře 2009 21:51:29 
Drbna
Drbna

Registrován: úte 03. bře 2009 22:41:14
Příspěvky: 253
taky nemám ráda slané věci,raději dosolím. záleži na tom, jaký se používá masox nebo jiný bujon. taky je výborný i zeleninový.není to špatný. nebo kombinace jedna kostička masoxu a jedna zeleninového a je to výborný.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vše od masa
PříspěvekNapsal: ned 29. bře 2009 11:22:42 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 14:01:54
Příspěvky: 663
Bydliště: Pardubicko
Kuřecí rolky

4 kuřecí prsíčka, 3/4 hrníčku rozehřátého másla, 1-2 stroušky česneku, 3/4 hrníčku strouhanky, 1/2 hrníčku strouh. sýra, 1 lžička papriky, sůl, pepř, zelenou petrželku pokud máme.
Naklepeme kuřecí plátky, namáčíme do směsi rozehřátého másla a česneku, obalíme ve směsi strouhaného sýra, strouhanky, papriky, soli, pepře a petrželky a zarolujeme do rolek. Klademe do zapékací misky, zbytek směsi dáme navrch a zakapeme zbytkem másla. Dáme do trouby zatáhnout a pak přilejeme skleničku vody. Pečeme zhruba 20 minut. Podáváme s bramborovou kaší.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vše od masa
PříspěvekNapsal: stř 01. dub 2009 16:34:12 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: pon 05. led 2009 11:26:09
Příspěvky: 437
Bydliště: Karlovarský kraj
Tohle máme moc rádi...já dělám z kuřete :yes:


KUŘE,KRŮTA NEBO KRÁLÍK V MARINÁDĚ

Kuře bez kůže rozdělíme na menší porce.Do varné misky dáme šťávu z jednoho citronu,5 nakládaných cibulek,5 žampionů nebo jiných hub,1 lžíce medu,1 lžíce sojovky,3 stroužky utřeného česneku,půl lžičky Kari,trochu cukru,sůl,pepř a cca 1dcl oleje.Do téhle směsi neložíme maso na 2 dny-pak pečeme v troubě pod pokličkou cca 1 hod.S bramborovou kaší nebo hranolkama je to moc dobré.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vše od masa
PříspěvekNapsal: stř 01. dub 2009 17:10:19 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: pon 05. led 2009 11:26:09
Příspěvky: 437
Bydliště: Karlovarský kraj
a další kuřecí......


KUŘECÍ RAGŮ S MANDLEMI

Spařím a oloupu balíček mandlí.1 kg kuřecího masa nakrájím na malé kousky.Na větší pánvi nechám na másle zesklovatět menší cibulku.Přisypeme maso a jakmile se začnou jednotlivé kousky opékat, zaprášíme je moukou.Po chvilce vše zalijeme mlékem tak, aba vznikl nepříliš hustý bešamel(musíte vyzkoušet,já dělám vše od oka).V něm za častého míchání maso podusíme doměkka.Pro výraznější chť přidám půl kostky masoxu a na dochucení sůl, bílý pepř popř. Vegetu.Potom přisypeme mandle, prohřejeme a nekonec vmícháme kelýmek zakysanky.Příloha rýže jakou kdo rád.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vše od masa
PříspěvekNapsal: stř 01. dub 2009 17:22:22 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: pon 05. led 2009 11:26:09
Příspěvky: 437
Bydliště: Karlovarský kraj
A něco pro milovníky rumu :hihi: :hihi:

Krůta v rumu (jakákoli drůbež)


Necelý velký panák rumu nalejte do misky,přidejte po 2 lžících :oleje,worchesteru,sójovky-zamícháme.
Potom naklepejte krůtí řízky a dejte do marinády na 2-3 hodiny(nejlépe přes noc) uležet.Pak zprudka osmažíme a do zbylé šťávy přidáme šlehačku a přidáme k masu.Řízky necháme krátce provařit a je to hotovo.Mlsouni si můžou na každý plátek masa přidat trochu Hermelínu a nechat rozpustit.Příloha brambory 100krát jinak.
Dobrou chuť!!


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vše od masa
PříspěvekNapsal: čtv 02. dub 2009 14:03:04 
Superdrbna :)
Superdrbna :)
Uživatelský avatar

Registrován: ned 23. lis 2008 14:01:54
Příspěvky: 663
Bydliště: Pardubicko
4 kuřecí prsíčka, 3/4 hrníčku rozehřátého másla, 1-2 stroušky česneku, 3/4 hrníčku strouhanky, 1/2 hrníčku strouh. sýra, 1 lžička papriky, sůl, pepř, zelenou petrželku pokud máme.
Naklepeme kuřecí plátky, namáčíme do směsi rozehřátého másla a česneku, obalíme ve směsi strouhaného sýra, strouhanky, papriky, soli, pepře a petrželky a zarolujeme do rolek. Klademe do zapékací misky, zbytek směsi dáme navrch a zakapeme zbytkem másla. Dáme do trouby zatáhnout a pak přilejeme skleničku vody. Pečeme zhruba 20 minut. Podáváme s bramborovou kaší.[/quote]
jaký strouhaný sýr?[/quote]
Sisko můžeš jakýkoliv, já měla obyč ementál. Jen mě to přiško na můj vkus víc mastnější, ale chlapům to moc chutnalo.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 4 z 15   [ Příspěvků: 149 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz