Změnit velikost textu

Pravidla fóra


Moderátorem fóra je SWIST :)



Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 7 z 9   [ Příspěvků: 85 ]
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Zdravá strava
PříspěvekNapsal: ned 24. črc 2011 9:00:25 
Ani mi dneska nemluvte - fčéra jsme byli na akci, bumbalo se víno, papali řízečky, gulášek, slané tyčky, jednohubky a okurky... :noa:

Glykémie v poho, akorád mně bolí v místech gde bych tipoval slinivku a brní prsty na levé ruce... :boli:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zdravá strava
PříspěvekNapsal: ned 24. črc 2011 10:16:40 
swist píše:
Glykémie v poho, akorád mně bolí v místech gde bych tipoval slinivku a brní prsty na levé ruce... :boli:

tak co vyvádíš takové blbosti...musíš být na sebe opatrný a né se cpát jako sele... :noa:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zdravá strava
PříspěvekNapsal: ned 24. črc 2011 10:41:21 
Superdrbna ;)
Superdrbna ;)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 23. zář 2009 18:48:28
Příspěvky: 3219
Bydliště: karlovarský kraj
swist píše:
Ani mi dneska nemluvte - fčéra jsme byli na akci, bumbalo se víno, papali řízečky, gulášek, slané tyčky, jednohubky a okurky... :noa:

Glykémie v poho, akorád mně bolí v místech gde bych tipoval slinivku a brní prsty na levé ruce... :boli:

koukej si slinivku opečovávat a ne jí dávat takovýho čouda :tyty:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zdravá strava
PříspěvekNapsal: ned 24. črc 2011 10:57:22 
Bříško píše:
tak co vyvádíš takové blbosti...musíš být na sebe opatrný a né se cpát jako sele... :noa:

Já se necpal, já jsem si to rozložil do těch šesti hodin, co se tam hrálo a pilo... :hmdik"


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zdravá strava
PříspěvekNapsal: ned 24. črc 2011 11:01:46 
Mikyska píše:
koukej si slinivku opečovávat a ne jí dávat takovýho čouda :tyty:

Já vím, právě proto mám výčitky. :oooo: Ale nalemtal jsem se šumivýho hořčíku s draslíkem a sodíkem a přestala bolet... :music:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zdravá strava
PříspěvekNapsal: ned 24. črc 2011 11:11:33 
Zajímavé zjištění: Králíkovi je hůř jak mně. :dummy: Tomu říkám spravedlnost, v manželství má bejt fšechno napůl - já pil a Ušatýho bolí hlava... :hihi:

Jinak je taky zajímavé, kde všude potká člověk lidi s podobnými potížemi. Včera se mi podařilo směnit nějaké bylinky za tibetskou kefírovou houbu. Vtip je, že ta houba vyžere z mlíka cukr a vyrobí kefír, kterej snižuje hladinu cholesterolu v krvi. :yes:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zdravá strava
PříspěvekNapsal: ned 24. črc 2011 12:13:04 
swist píše:
Ani mi dneska nemluvte - fčéra jsme byli na akci, bumbalo se víno, papali řízečky, gulášek, slané tyčky, jednohubky a okurky... :noa:

Glykémie v poho, akorád mně bolí v místech gde bych tipoval slinivku a brní prsty na levé ruce... :boli:


,,já vám nevím,proč lidi pijí,když jsou v pohodě..chtějí se ožrat či co...nerozumím,,kdyby to aspoN bylo dobré..tak se nedivím.

swiste ty tyčky jsou mrchy mám to vyzkoušené.naštval jsi slinivku akorát.. a máš nedokrvené prsty...tak asi páteř,nebo ještě něco horšího to nebudu raději psát,,,stačí .. :mejdan: :nazdravii:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zdravá strava
PříspěvekNapsal: ned 24. črc 2011 12:15:31 
swist píše:
Zajímavé zjištění: Králíkovi je hůř jak mně. :dummy: Tomu říkám spravedlnost, v manželství má bejt fšechno napůl - já pil a Ušatýho bolí hlava... :hihi:

Jinak je taky zajímavé, kde všude potká člověk lidi s podobnými potížemi. Včera se mi podařilo směnit nějaké bylinky za tibetskou kefírovou houbu. Vtip je, že ta houba vyžere z mlíka cukr a vyrobí kefír, kterej snižuje hladinu cholesterolu v krvi. :yes:



,,to budeš pít pořád kefír?se nedá... :blae:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zdravá strava
PříspěvekNapsal: ned 24. črc 2011 12:23:26 
já zdravou stravu jíst nemohu :noa: ..snědla jsem 1 broskev,1 hrušku a zvedá se mi z toho žaludek :grrrr: :hihi: ..abych si spravila chuť louskám ořechy,ale zase z toho mám černé ruce :hruza: :biggrin:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zdravá strava
PříspěvekNapsal: ned 24. črc 2011 12:27:25 
Bříško píše:
já zdravou stravu jíst nemohu :noa: ..snědla jsem 1 broskev,1 hrušku a zvedá se mi z toho žaludek :grrrr: :hihi: ..abych si spravila chuť louskám ořechy,ale zase z toho mám černé ruce :hruza: :biggrin:


Bří,,to jsem ještě neslyšela že málem bl...š z ovoce. Já Těsleduji ,,ty a Tvé klobásy asi budou věčné


Nahoru
  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 7 z 9   [ Příspěvků: 85 ]
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz