Změnit velikost textu

Pravidla fóra


Moderátorem fóra je SWIST :)



Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 12   [ Příspěvků: 117 ]
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Zeleninová jídla - recepty....
PříspěvekNapsal: ned 19. zář 2010 13:44:09 
Dohledal jsem o tavených sýrech: :mrkni:

Ze všech stran slyšíme, že tavené sýry se nemají jíst, že nejsou zdravé atd. Zároveň ale na každé krabičce je napsáno, že obsahují X procent denní dávky vápníku, spostu vitamínů, dnes i vlákniny, nízkotučné jsou navíc opravdu nízkokalorické..v čem je tedy problém a čemu věřit? Jde o to, že i taveňáky kvalitních značek se vyrábějí ze zbytků sýrů, které by samostatně nikdo nekoupil - z okrajových částí, často i nějak porušených, méně kvalitních apod. Ty se teplem roztaví, přidá se třeba podmáslí, mléko, máslo, příchuť atd. a aby si sýry udržely "mazlavou" konzistenci i zastudena, přidají se tzv. tavicí soli. Kromě klasické soli (NaCl - chlorid sodný) jsou v těchto směsích také fosforečnany, tedy soli kyseliny fosforečné, známé třeba z Coly. A v tom je háček. Ano, v taveném sýru je hodně vápníku, to je pravda..ale veškerý jeho obsah je navázaný právě na tyto soli a tělo jej nemá šanci využít. Navíc tím, že na sebe fosforečnany vápník váží, dokáží jej i "vycucávat" přímo z organismu, proto si paradoxně dlouhodobým pojídáním tavených sýrů zakládáte na problémy třeba s osteoporózou. Nehledě na to, že sodík (z NaCl) způsobuje zadržování vody v těle, otoky, vysoký krevní tlak..a všechny tyto látky se, aby toho nebylo málo, vylučují přes ledviny, pro které jsou pěknou zátěží navíc. A samozřejmě, co si budeme povídat, stejně jako v případě uzenin jsou k výrobě použity v podstatě odpady...i když je to s rohlíkem rychlá sváča, rozhodně je nelze doporučit k běžné konzumaci, kromě výše uvedeného bývají také dost tučné, a mléčný - živočišný tuk nám ke štíhlosti nepřidá (nízkotučné mají zase více chemie :-) )Pozor, nejde jen o klasické trojúhelníčky a čtverečky v krabičkách, na bázi tavených sýrů je hodně pomazánek, třeba Pribina..vždy čtěte složení, pro výživu jsou mnohem lepší sýry termizované, třeba Lučina, Gervais, Duko...


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zeleninová jídla - recepty....
PříspěvekNapsal: ned 19. zář 2010 14:16:15 
Skorodrbna
Skorodrbna
Uživatelský avatar

Registrován: sob 21. lis 2009 18:43:59
Příspěvky: 290
sw - to že je taveňák srajde vím, ale dřív mi tak chutnaly :cry:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zeleninová jídla - recepty....
PříspěvekNapsal: ned 19. zář 2010 17:10:04 
Superdrbna ;)
Superdrbna ;)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 23. zář 2009 18:48:28
Příspěvky: 3219
Bydliště: karlovarský kraj
s těma taveňákama jsem to teda nevěděla, náš veterinář mi doporučoval štěňatům dávat denně jeden trojůhelníček právě kvůli přísunu vápníku, a spíš i na chuťku, a vím, že nic špatného by mi neřekl, tak se ho teda optám, jak to je


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zeleninová jídla - recepty....
PříspěvekNapsal: ned 19. zář 2010 17:59:01 
Mikyska píše:
s těma taveňákama jsem to teda nevěděla, náš veterinář mi doporučoval štěňatům dávat denně jeden trojůhelníček právě kvůli přísunu vápníku, a spíš i na chuťku, a vím, že nic špatného by mi neřekl, tak se ho teda optám, jak to je



,,optej,já jsem také dala psovi,ale jemu bylo nějak divně po tvrdé, sýru,ale chuná mu...ale on sežere veškerou zeleninu...


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zeleninová jídla - recepty....
PříspěvekNapsal: ned 19. zář 2010 18:47:41 
Skorodrbna
Skorodrbna
Uživatelský avatar

Registrován: sob 21. lis 2009 18:43:59
Příspěvky: 290
tavený sýr vziká se tepelnou úpravou a přidáním tavicích solí, kdy roste obsah fosforu a sodíku, látek, které jsou ve vyšším množství v těle nežádoucí. Nadbytečné množství fosforu podporuje vyplavování vápníku z těla.
mě třeba řekl veterinář na vůbec kočce taveňáky nedávat - ptala jsem se ho na to v souvislosti se srstí


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Vaření - triky, nápady vychytávky a rady...
PříspěvekNapsal: pon 20. zář 2010 19:13:14 
Napadlo mne založit toto téma, protože máme v receptech spoustu vychytávek a rad, které by byla škoda smazat a které s daným tématem tak zcela úplně nesouvisí. Budu je sem postupně přemisťovat. :yes:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaření - triky, nápady vychytávky a rady...
PříspěvekNapsal: pon 20. zář 2010 19:20:54 
Já používám vychytávku při napařování knedlíků. Nakrájené knedlíky dám do mikroten sáčku do mikrovlnky. Jak se sáček nafoukne, cca za 1 minutu, jsou knedlíky napařené. :mrkni:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaření - triky, nápady vychytávky a rady...
PříspěvekNapsal: pon 20. zář 2010 20:29:32 
Skorodrbna
Skorodrbna
Uživatelský avatar

Registrován: sob 21. lis 2009 18:43:59
Příspěvky: 290
zbožňuju kokosky, ale klasická příprava mě rozčiluje a rychle tvrdnou, takže tady recept na
úplně jednoduché a rychlé:


super rychlé kokosky:
200g kokosu, 2 vejce, 150g moučkového cukru

vše smíchat rukama, tvarovat kuličky a péct na pečícím papíru v troubě na 180 stupňů - fakt úžasné :yes:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaření - triky, nápady vychytávky a rady...
PříspěvekNapsal: pon 20. zář 2010 20:32:38 
Keliška.
Keliška.

Registrován: čtv 28. kvě 2009 10:23:29
Příspěvky: 1832
Bydliště: Brno
swist píše:
Já používám vychytávku při napařování knedlíků. Nakrájené knedlíky dám do mikroten sáčku do mikrovlnky. Jak se sáček nafoukne, cca za 1 minutu, jsou knedlíky napařené. :mrkni:

Já to dělám stejně, jenom před tím celý knedlík nakrájím na plátky a dám v mikrotenovým sáčku do mrazáku. A pak beru plátky podle potřeby a napařuji :haha:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vaření - triky, nápady vychytávky a rady...
PříspěvekNapsal: pon 20. zář 2010 21:05:30 
Keliška.
Keliška.

Registrován: čtv 28. kvě 2009 10:23:29
Příspěvky: 1832
Bydliště: Brno
Krtek píše:
když nakládám nějaké maso,nepiplám se s tím...nakrájím na plátky,dám do misky na to vše co tam chci dát a pořádně zamíchám :D Nemusí se každý plátek solit a pepřit atd.

Také tak. A když nakládám na gril, ochutím něčím, odeberu trochu masíčka, přidám nějaké bylinky, koření, odeberu část, přidám třeba citronovou šťávu, med a mám další chuť :haha: :hihi:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 12   [ Příspěvků: 117 ]
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz