Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 7 z 8   [ Příspěvků: 72 ]
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Itálie - vaše nejoblíbenější místa
PříspěvekNapsal: sob 02. črc 2011 15:23:40 
Petrulka píše:
Zkrátka jsou tam nalepeni lidi až moc na sebe

oooo pokud jsou to švarní jinochové,nevadilo by mi to :love3: :hihi:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Itálie - vaše nejoblíbenější místa
PříspěvekNapsal: sob 02. črc 2011 17:05:31 
Superdrbna ;)
Superdrbna ;)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 23. zář 2009 18:48:28
Příspěvky: 3219
Bydliště: karlovarský kraj
Petrulka píše:
..Miky Ty vlastně jak jedeš napráskanou bednou - pokud jedeš jsi jako v ráji.Kravál sem tam si někdo prdne ono se to ztratí v tom davu.. Mezi lidmi,kteří páchnou každý jinak ,no to je děs..já bych volila pěšo.
To samé na pláži. zamořené půl Itálie,, :hihi: :haha: :chihihi:

já jedu svojí bednou a ta není až tak napráskaná, prdí tam psi :hihi: a hluk na pláži se ztratí v hučení mořských vln :victory: , ale jasně, že je idilka být někde sama u moře za skálou, kde je klídek, ale takových míst je málo, protože všechna jsou do mrtě využita. Když se jede mimo sezonu, taky je vylidněno, a řeknu to asi tak - je mi tam pak na těch plážích smutno, já prostě ten šrumec potřebuju :yes: Na Rhodosu přelom září-říjen , nádhera, na pláži my, o dvacet metrů dál další, hospůdky skoro pozavírané, jak už je míň turistů, kdepak, to zase není nic pro mě. Petrulko, v Chorvatsku je ostrov Cres, je tam málo turistů i v sezoně, je skoro neobydlen, ale krásný a malebný, byli tam známí, kteří ho procestovali autem a lebedili si, tam by se ti líbilo. http://www.chorvatsko.cz/kvaros/cresos.html


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Itálie - vaše nejoblíbenější místa
PříspěvekNapsal: sob 02. črc 2011 17:41:49 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: pon 20. dub 2009 22:19:54
Příspěvky: 1337
Bydliště: Královéhradecký kraj
Mikyska píše:
ale jasně, že je idilka být někde sama u moře za skálou, kde je klídek, ale takových míst je málo, protože všechna jsou do mrtě využita.

Tak tak.... takových míst už moc není a když jsou, tak jedině soukromé pláže někde v Karibiku

Mikyska píše:
Když se jede mimo sezonu, taky je vylidněno, a řeknu to asi tak - je mi tam pak na těch plážích smutno, já prostě ten šrumec potřebuju

Přesně tak to mám i já, pláže úplně bez lidí jsou smutné ... pro mě prostě ten rachot a "prdění" ostatních lidí k dovolené patří .... pokud chci soukromí, nikam nelezu a zůstanu doma :psssst:
Ale mi ti přece Petrulko nevnucujeme, aby jsi jezdila na přeplněné pláže a naprosto chápu, že jsi z těch lidiček, kteří mají rádi samotu a klid....ale ty to tu píšeš, jako by jsi nás, co jezdíme na pláže se slunečníkama chtěla urážet :dummy:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Itálie - vaše nejoblíbenější místa
PříspěvekNapsal: ned 03. črc 2011 0:34:42 
,,ale kdepak,copak si to myslíš,,,já jen píši jakto cítím já a i mí známí .Je to o poznání .Každý má rád něco jinýho ,,já holt ten kravál nemusím.Ale lidi mám ráda ale ne aby mi málem olizovali paty. Nebo česali pěšinku.
Míst je dost pěkných a nepřeplněných. I v sezoně. Ale mouhou být lidi ,,ale je tam zrovna jich přespříliš. Na té Bibioně. Můj kluk tam hrál ..a varoval mne-
Itílie je krásná,,já byla 2x v Benátkách .Také jsem jela lodí z Benátek na Korfu a sama,,to byl klídek.. Nohy přes zábradlí a koukání do moře. A KLID....Mi samota na dovči nevadí. Domluvit se domluvím,,tak není problém.
Ano - ten Karibik,,,chtěla jsem tam letět,,ale tam sama se bojím ,,je to kus-a nikoho k sobě nemám.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Itálie - vaše nejoblíbenější místa
PříspěvekNapsal: ned 03. črc 2011 10:50:13 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: pon 20. dub 2009 22:19:54
Příspěvky: 1337
Bydliště: Královéhradecký kraj
Petrulka píše:
Ano - ten Karibik,,,chtěla jsem tam letět,,ale tam sama se bojím ,,je to kus-a nikoho k sobě nemám.

To jo, to bych se také bála ...ale třeba ještě najdeš spřízněnou duši, která s tebou poletí :friends:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Itálie - vaše nejoblíbenější místa
PříspěvekNapsal: ned 03. črc 2011 11:20:53 
Keliška.
Keliška.

Registrován: čtv 28. kvě 2009 10:23:29
Příspěvky: 1832
Bydliště: Brno
toto sem tak úplně nepatří, protože pochází ještě z bývalé Jugoslávie, konkrétně z Makarské, ale je to připomínka sluníčka a moře. Foto je dost nekvalitní, je focené přes okno, venku konečně prší :yes:


Přílohy:
oeandr a orchidee (14).JPG
oeandr a orchidee (14).JPG [ 111.34 KiB | Zobrazeno 69 krát ]


Naposledy upravil ivik dne ned 03. črc 2011 11:27:27, celkově upraveno 1
Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Itálie - vaše nejoblíbenější místa
PříspěvekNapsal: ned 03. črc 2011 11:23:15 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: pon 20. dub 2009 22:19:54
Příspěvky: 1337
Bydliště: Královéhradecký kraj
Iviku...ale patří ... oleandry jsou typické pro Chorvatsko ...a tyhle krásně kvetou. Já mám doma okolo bazénu tři kousky v květináčích, jsou krásně vzrostlý, obalený listama, ale hrozně málo kvetou ...nevím, čím to?


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Itálie - vaše nejoblíbenější místa
PříspěvekNapsal: ned 03. črc 2011 11:30:55 
Keliška.
Keliška.

Registrován: čtv 28. kvě 2009 10:23:29
Příspěvky: 1832
Bydliště: Brno
Žabka píše:
Iviku...ale patří ... oleandry jsou typické pro Chorvatsko ...a tyhle krásně kvetou. Já mám doma okolo bazénu tři kousky v květináčích, jsou krásně vzrostlý, obalený listama, ale hrozně málo kvetou ...nevím, čím to?

Může to být nedostatečnou výživou, mně začaly krásně kvést po přesazení a přihnojení. A tay potřebují plné sluníčko a hodně vody


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Itálie - vaše nejoblíbenější místa
PříspěvekNapsal: ned 03. črc 2011 12:13:59 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: pon 20. dub 2009 22:19:54
Příspěvky: 1337
Bydliště: Královéhradecký kraj
JJ, koupila jsem Kristalon a hnojím. Přesazovala jsem loni na jaře...myslíš, že se má každý rok? Jsou to obrovské květináče :otricelo:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Itálie - vaše nejoblíbenější místa
PříspěvekNapsal: ned 03. črc 2011 12:26:13 
Žabka píše:
Petrulka píše:
Ano - ten Karibik,,,chtěla jsem tam letět,,ale tam sama se bojím ,,je to kus-a nikoho k sobě nemám.

To jo, to bych se také bála ...ale třeba ještě najdeš spřízněnou duši, která s tebou poletí :friends:


te'd jsem koukala 23 000kč 8 dnů taková sleva !!!!Je to ale z Německa.Vždyť to máte tady Běžně skoro takovou sumu. . Ale koho sebou ,,to je to, :cry2:

Ten můj chlap nikam nechce ,,jeho baví jenom ta zahrada a jsem tedy v.....no ale ušetřím


Nahoru
  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 7 z 8   [ Příspěvků: 72 ]
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz