Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 6 z 8   [ Příspěvků: 72 ]
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Itálie - vaše nejoblíbenější místa
PříspěvekNapsal: pát 01. črc 2011 20:33:00 
já mám také ráda lidi ...ale lidi a lidi jsou rozdíl..myslí si,že jim patří vše. Jak si zaplatili. A pak splácejí dluhy a na dovči hrají pracháče.A děcka mají poskromnu po dovči,stačí,jak se nají jednou o dovolené nééé?I takoví jsou
Rozhodně si myslím..že jim dá více takový tábor se hrama a poznáním přírody ,,než slaná voda,A to slunko? Je i tady...a navíc nic moc o zdraví. Jedině bych vzala takové děcko,co je na plíce slabéé.Ať se jednou za rok nadýchá. Je to fakt nadějné. :biggrin: :cool:
Jo a ještě ty kožní nemoce. Ale tady jsou již ty jeskynw ,tak bych je nechala v jeskyni . Je to na úrovni moře. :hihi:


To by byla ITÁLIE,,,,,,,,netahala bych je autem takový vyčerpávající kus světa ,aby se nalokali slané vody. :angela:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Itálie - vaše nejoblíbenější místa
PříspěvekNapsal: pát 01. črc 2011 23:01:34 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: pon 20. dub 2009 22:19:54
Příspěvky: 1337
Bydliště: Královéhradecký kraj
Petrulka píše:
Rozhodně si myslím..že jim dá více takový tábor se hrama a poznáním přírody ,,než slaná voda,A to slunko? Je i tady...a navíc nic moc o zdraví.

A co takhle tábor i moře ... za dva měsíce se dají stihnout i hory :yes: My to tak máme, nejdřív jedeme na Šumavu, pak má holka tábor u koní a v srpnu hurá k moři - Itálie, Španělsko nebo Řecko ...je to jedno, ale ohřát se a naakumulovat na zimu :cool: (a bez dluhůůůů - dá se dovča pořídit i za průměrné platy, pokud nepotřebuješ pětihvězdičkový hotel s obsluhou až do pos..... :hihi: )
A lidi kolem...tak ti jsou všude, jedině snad vystavět doma za zdí koupaliště s písečnou pláží :haha:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Itálie - vaše nejoblíbenější místa
PříspěvekNapsal: pát 01. črc 2011 23:03:58 
Drbna.
Drbna.
Uživatelský avatar

Registrován: pon 20. dub 2009 22:19:54
Příspěvky: 1337
Bydliště: Královéhradecký kraj
Miky ...díky za odkazy, prostuduju to a pak budu čekat na nějaké lástíky. Autem nepojedeme, buď letecky nebo busem, jedeme jen tři kamarádky a 4 dcery, tak to chceme mít bez starostí ..... ta fotka je ale nádherná...úplně mě polilo to mořské slunce a slaná voda :hmdik"


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Itálie - vaše nejoblíbenější místa
PříspěvekNapsal: pát 01. črc 2011 23:08:34 
Žabka píše:
Petrulka píše:
Rozhodně si myslím..že jim dá více takový tábor se hrama a poznáním přírody ,,než slaná voda,A to slunko? Je i tady...a navíc nic moc o zdraví.

A co takhle tábor i moře ... za dva měsíce se dají stihnout i hory :yes: My to tak máme, nejdřív jedeme na Šumavu, pak má holka tábor u koní a v srpnu hurá k moři - Itálie, Španělsko nebo Řecko ...je to jedno, ale ohřát se a naakumulovat na zimu :cool: (a bez dluhůůůů - dá se dovča pořídit i za průměrné platy, pokud nepotřebuješ pětihvězdičkový hotel s obsluhou až do pos..... :hihi: )
A lidi kolem...tak ti jsou všude, jedině snad vystavět doma za zdí koupaliště s písečnou pláží :haha:


nepřeháněj ,,dobře víš jak to myslím :chihihi:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Itálie - vaše nejoblíbenější místa
PříspěvekNapsal: sob 02. črc 2011 0:46:44 
Superdrbna ;)
Superdrbna ;)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 23. zář 2009 18:48:28
Příspěvky: 3219
Bydliště: karlovarský kraj
Žabí, pokud nejedete autem, tak hledej a´t to máte blízko k moři i městu nejlépe ve městě, protože pak je všude daleko a bez auta to nejde a v Itálii půjčení auta moc neletí, mají to moc drahé a ani jsem tam půjčovny neviděla. Tak přímo do tý Praiy nebo Tropey, ta Scalea taky není špatná, ale tam být přímo u moře, je tam pěkné staré město a trhy. Ale do Diamante si určo zajeďte aspoň autobusem, jestli to půjde. Třeba přímo v Tropee jsem ubytování nenašla, vše je tak 5km okolo a to je blbý, protože ta Tropea je večer bomba :yes:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Itálie - vaše nejoblíbenější místa
PříspěvekNapsal: sob 02. črc 2011 0:49:05 
Superdrbna ;)
Superdrbna ;)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 23. zář 2009 18:48:28
Příspěvky: 3219
Bydliště: karlovarský kraj
Petrulka píše:
Ale tady jsou již ty jeskynw ,tak bych je nechala v jeskyni . Je to na úrovni moře. :hihi:

:hihi: šup s harantama do jeskyně, nejsi ty xx?


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Itálie - vaše nejoblíbenější místa
PříspěvekNapsal: sob 02. črc 2011 11:37:19 
Ivana píše:
neb to fakt nemá význam :hihi:

svatá pravda :biggrin:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Itálie - vaše nejoblíbenější místa
PříspěvekNapsal: sob 02. črc 2011 12:35:37 
Superdrbna ;)
Superdrbna ;)
Uživatelský avatar

Registrován: stř 23. zář 2009 18:48:28
Příspěvky: 3219
Bydliště: karlovarský kraj
Ivana píše:
Petrulka píše:
,,já bych brala Itálii ..ale Ischii a nebo Sicílii ,,,bibione to ne jen to ne. Jak já říkám hromadné krematorium za živa.


Reagovala jsem,ale zase jsem to smázla, neb to fakt nemá význam :hihi:

i mááá :chihihi: To já si Bibi i Lig vychválím, páč se mi tam líbí, mám to tam ráda a je mi tam dobře a to je hlavní!!! :yes: :potlesk:


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: Itálie - vaše nejoblíbenější místa
PříspěvekNapsal: sob 02. črc 2011 14:32:53 
..co mažeš,,,vždyť to dokonce řekl doktor.!! A šel mi na ruku. Každého věc- jak se ti tam líbí,tak na mne nemusíš dát.. Já také nejsem uražena ,že se někomu nelíbí můj vkus.
Ale já to tak cítím. A vidím. Zkrátka jsou tam nalepeni lidi až moc na sebe ,což je pro mne katastrofa. Někdo ti přichlastne i kydyby to bylo na patro. ty lehátka.Já ne ,,já mám svůj rozum.
Cenzura už tady snad byla nééé?


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Itálie - vaše nejoblíbenější místa
PříspěvekNapsal: sob 02. črc 2011 14:45:28 
..Miky Ty vlastně jak jedeš napráskanou bednou - pokud jedeš jsi jako v ráji.Kravál sem tam si někdo prdne ono se to ztratí v tom davu.. Mezi lidmi,kteří páchnou každý jinak ,no to je děs..já bych volila pěšo.
To samé na pláži. zamořené půl Itálie,, :hihi: :haha: :chihihi:


Nahoru
  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 6 z 8   [ Příspěvků: 72 ]
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
TOPlist

Český překlad – phpBB.cz